Başlamak için dosya seç

Ücretsiz Online Video Dönüştürücü

Tüm Video/Ses Dosyalarını Dönüştür ve Düzenle

Görüşler ( 4 )
Başlamak için dosya seç
AŞAĞI KAYDIR

Hızlı Başlangıç Rehberi

Video Oynat

Hizmetlerimizi ilk kez kullanıyorsanız başlatıcıyı sınırsız kullanımınız için indirmeniz gerekmektedir.

Kolay Oynatma için Tüm Dosyaları Dönüştürme

Apowersoft Ücretsiz Online Video Dönüştürücü Windows ve Mac OS için uygun harika bir uygulamadır. Bu ücretsiz video dönüştürücü videoları her türlü video ve ses formatına inanılmaz bir hızda dönüştürdüğü için video dönüştürmede harikalar yaratır. Çıktı medya formatları iPhone XS Max, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone XS, iPhone XR, Galaxy S9+, Nexus 6P, LG G7 vb. çoğu mobil cihazla uyumludur.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Ücretsiz
MP4, MOV, AVI, WMV, MKV, ASF, FLV, VOB, RM, 3GP, WEBM, MPG, DV, M4A, M4R, MP3, WAV, FLAC, WMA, AC3, AAC, OGG ve RA
Stream Media formats to TV, iPad, Sony, Samsung, HTC, iPhone SE, iPhone 6s, Android Tablet, DVD oyantıcı vb. formatlara medya yayını sağlar.
4K, 3D, HD, AVCHD, HEVC
PAKETLE

Şık Videoları Üretme ve Özelleştirme

Bu ücretsiz video dönüştürücü kullanımı kolay ve gelişmiş seçeneklere sahiptir. Dönüştürmeden önce, videolarınızı online olarak düzenlemek iyi olacaktır. Videolarınıza kolaylıkla dokunuşlar yapabilir, onları zenginleştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Sonuç mükemmel efektleri barındıracaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
 • Videoları kırpabilir, video boyutunu ayarlayabilir, video efektleri değiştirip filigran ekleyebilirsiniz. Temelde medya dosyalarınızı dönüştürüp özelleştirmenin hızlı ve ücretsiz bir yoludur.
 • Videoları online dönüştürmede 144p’den 1080P’ye kadar geniş bir çözünür aralığına sahiptir. Videoları dönüştürürken asıl çözünürlüğü koruyabilirsiniz de. 16:9, 4:3, 3:2, vb. özel çıktı boyutları PSP, DVD, iPhone ve iPad cihazlarınız için ideal videoları kaydetmenize olanak verir. Dahası çeşitli bit hızı, çerçeve hızı ve örnek hızı dönüştürülmüş video ya da ses dosyaları için seçebilirsiniz.
PAKETLE

Online, Hızlı, Yasal ve Ücretsiz Sınırsız Kullanım

Bu tamamen ÜCRETSİZ bir websitesi hizmetidir. Kullanmak için ekstra ücret GEREKMEZ. Dilediğiniz sayıda videoyu dönüştürebilirsiniz. Videoları MP4’e dönüştürme ya da diğer formatlara online olarak dönüştürmek istediğinizde her hangi bir yükleme ya da kayıt gerektirmeyen bu web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Eğer bilgisayarınıza ek uygulamalar indirmekten hoşlanmıyorsanız, Apowersoft Ücretsiz Online Video Dönüştürücü bilgisayarınızı yavaşlatmayacağı için pratik olacaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
 • Videoları Yüksek Hızda Dönüştürme

  Videoları online olarak dönüştürmede hızı nasıl? Testlerimiz, benzer boyutlu videoları dönüştürmede inanılmaz yüksek hızlı olduğunu yansıtmaktadır. Daha büyük videolarda biraz daha zaman alsa da hızlı dönüştürme işlemlerini garanti ediyoruz.
 • Dost Canlısı Müşteri Yardımı

  Bu websitesinin harika olmasını devam ettirmek için profesyonel teknik desteğimiz mevcut. Karşılaştığınızda dilediğiniz her türlü problem rahatlıkla bildirebilirsiniz. Bu hizmetle ilgili özel ipuçları ve video rehberlerimiz de size yardımcı olacak.
PAKETLE

UPA’yı kullanarak Video Ses Dönüştürme

UPA hizmetimizi kullanarak websitenize, uygulamanıza veya eklentinize dönüştürme teknolojisini ekleyebilirsiniz. UPA koduyla ilgili buradan bilgi edindiğiniz zaman son derece kolay olduğunu göreceksiniz.

En Basit Arayüz

 • dosya seç
 • format seç
 • ileri seçenekler
 • parameter değiştir
 • dönüştürmeye başla

Neden Ücretsiz Online Video Dönüştürücü?

Değerlendirme: 5- 4 değerlendirmeye göre.4 yorum
 • Şimdiye kadar kullandıklarım arasında sizin dönüştürücünüz en iyisiydi üstelik dönüştürme işleminde en iyisini bulmak için hemen hepsini denediğimi söylemeliyim.

  Bu program süper. Şimdiye kadar kullandıklarım arasında favorim! İhtiyacım olan her şey var. Hem etkin hem de hızlı.

 • Videodan ses çıkartmak için bir yol bulmam gerekiyordu, bu uygulama harika iş çıkarttı. Videomu çabucak ve kolaylıkla dönüştürdü.

  Bu online uygulama öyle güzel ki, hiç bir program yüklemeden video dönüştürmeyi yapabildim. Ayrıca çıktı dosyasında kalitede kaybı olmadı.

 • Bu programı Facebook'taki haber akışındaki bir mesajla gördüm. Video klipleri kırparken harika iş çıkartıyor.

  Harika hizmetiniz için teşekkürler. Video dosya formatını değiştirmem gerektiğinde gerçekten çok yardımcı oldu.

  Online Video Dönüştürücü Hakkında Yorumlar

  Bir Yorum Yapın

  Lütfen adınızı girin!
  Lütfen yorum içeriğini girin!

  Yorum yap (0)

  Yorumlar & Konuşulanlar

  new
  Destek
  Paylaş
  Yorumlar
  Yorum Yap
  En başa dön
  Buraya Tıkla ve Yükle