Kaydetmeye Başla

Ücretsiz Online Ses Kaydedici

Bilgisayar ses kartı ve mikrofondan yüksek kalitede ses kaydedin

Görüşler ( 5 )
Kaydetmeye Başla
AŞAĞI KAYDIR

Öğretici Video

Video Rehberi İzle

Bu uygulamayı kullanarak tarayıcınızda sorunsuz çalışmasını sağlamak için ilk defa deneyecek kullanıcıların bir başlatıcı indirmeleri gereklidir. Sonrasında, ses kaydediciye tek tıkla erişebilirsiniz.

Dilediğiniz ses kaydetmek için tek tık yeterli

Eklenti kurmanıza veya her hangi bir hizmete kaydolmanıza gerek olmadan Apowersoft Ücretsiz Online Ses Kaydedici, Windows ve Mac bilgisayarlarda kolayca ses kaydetmenize olanak verir. Bu uygulamanın kullanımı çok kolaydır ve duyduğunuz her sesi orijinal kalitede kaydeder. Sistem Sesi, Mikrofon veya her ikisi gibi farklı ses kaynaklarından ses kaydetmeye olanak verir.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
ÜCRETSİZ
Ses Kaynakları
Müzik sitelerinden yayınlar, radyo kanalları, oyun sesleri, ses sohbeti vs.
Çıktı Formatları
MP3, WMA, AAC, FLAC, WAV, M4A, OGG
Uyumlu oynatıcılar/cihazlar
Windows Media Player, QuickTime, iTunes, Tabletler, Chromebook, Android akıllı telefonlar, iPhone, Windows Phone
 • Zengin Ses Kütüphanesi

  Ne zaman kulağınıza hoş gelen bir şarkıyı, bir müzik videosunun dokunaklı arka plan sesini, web üzerinden radyo kanal yayınlarını veya faydalı bulduğunuz online ve canlı bir kursu duysanız, hiç çaba sarfetmenize gerek kalmadan bunları kaydedebilirsiniz.

 • Anlatım ve Şarkıları Kaydedin

  Bu araçla mikrofonu kullanıp sesinizle video kliplere, filmlere, sunumlara, öğretici video ve diğerlerine anlatım ekleyebilirsiniz. Ayrıca diğerlerine bilgi vermek için sesli mesajlar oluşturabilir veya popüleritenizi arttırmak için kendi yaptığınız müzikleri kaydedebilirsiniz.

 • Sohbetleri ve Toplantıları Kaydedin

  İş arkadaşlarınız ve partnerlerinizle yaptığınız online konferanslarda önemli noktaları kaçırmaktan mı endişeleniyorsuınuz? Arkadaşlarınızla yaptığınız eğlenceli konuşmaları Skype üzerinden kaydetmek mi istiyorsunuz? Video oyunlarındaki sesleri, sohbetleri ve müzikleri mi toplamak istiyorsunuz? Bunların hepsi bu ücretsiz ses kaydediciyle mümkün.

PAKETLE

Kaydedilen sesleri daha iyi organize etmek için ID3 etiketleri ekleyin

Bir sesi kaydettikten sonra bu araç, yerel sürücünüzde bunları kolayca organize edebilmeniz için dosyayı yeniden adlandırmanıza olanak tanır. Akıllı ID3 etiket düzenleyici desteğiyle ayrıca resim, kapak, başlık, sanatçı, yıl, albüm, tür gibi bilgileri ekleyerek sesleri çok daha etkin bir biçimde yönetebilirsiniz. Bu şekilde alınan şarkı verileri, onları çaldığınız zaman taşınabilir cihazlar tarafından da tanınır.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
05:00
03:20
04:10
PAKETLE

Ses kayıtlarını dilediğiniz şekilde yönetin

Apowersoft Ücretsiz Online Ses Kaydedici, kayıtlı dosyaları bulabileceğiniz dahili bir kütüphaneyle gelir. Kaydı bitirdiğinizde, daha fazla özelliğe erişmek için listeye girmeniz yeterli. Dosyayı kontrol etmek veya ses dosyasını bilgisayarda hemen bulmak için bulunduğu klasörü açmak çok kolaydır. Ayrıca sesi dinleyip istenmeyenleri silmenize de olanak tanır.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
PAKETLE

Kayıt işlemi için daha ileri fonksiyonlar

Temel kayıt özelliğinin dışında uygulama “Oynat” ve “Paylaş” özellikleri gibi harika özelliklere sahiptir. Daha fazlasını öğrenmek için aşağıda yer alan ekstra fonksiyonlara bakın.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
 • Ses dosyalarını farklı platformlarda paylaşın

  Pratik paylaşma fonksiyonu ses dosyalarını YouTube, Soundcloud, Google Plus, Twitter veya diğer sosyal ağ sitelerinde paylaşmanıza olanak verir. Ek olarak sesi eposta yoluyla göndermenize yardım eder. Dosyayı internet aracılığıyla paylaşarak yerel sürücünüzde alandan tasarruf edersiniz.

 • Kayıtlı sesi gerçek zamanlı çalın

  Kaydedildiğinde, müzik kalitesini dahili oynatıcıyı kullanarak sonraki adımı atmadan dinleyebilirsiniz. Sonuçtan memnunsanız, sabit sürücünüze kaydedebilir veya yeni bir kayıt başlatabilirsiniz.

PAKETLE

En Basit Arayüz

 • ses kaynağını seç
 • ses kaydet
 • oynatma modları
 • ses çal
 • ses yönet
 • ID3 etiketi düzenle

  Neden Ücretsiz Online Ses Kaydedici’yi Seçmelisiniz?

  Değerlendirme: 5- 5 değerlendirmeye göre.5 yorum
  • Bu aracı yeni fark ettim ve tam ihtiyacım olan şey gibi duruyoır. Kullanımı çok kolay ve çıkan ses kalitesi inanılmaz.

   Bu ses kaydediciyi bir yıldır falan kullanıyorum ve çok memnunum. Çok teşekkürler!

  • Skype üzerinden müzik öğreniyorum ve uzun süredir müzik derslerini kaydetmek için Apowersoft Ücretsiz Online Ses Kaydedici’yi kullanıyorum. Bu aracın kalitesine ve sınırsız dakika kayıt özelliğine bayılıyorum.

   Bu online uygulamanın eş zamanlı olarak hem bilgisayardan hem de mikrofondans ses kaydını desteklemesi çok şaşırtıcı. Arkadaşlarımla sesli sohbetleri çok kolay kaydedebiliyorum. Güzel!

  • Süper uygulama! Etkinleştirip kayıt sürecini kontrol etmek için sadece bir kaç tık yeterli. Arayiz çok şirin ve kolay anlaşılır.

   Harika! Apowesoft Ücretsiz Online Ses Kaydedici mükemmel bir araç! Ücretsiz, kullanımı kolay ve kapsamlı. Mikrofondan kendi şarkılarımı kaydetmeye ve sonra arkadaşlarımla paylaşmaya bayılıyorum.

   Online Ses Kaydedici Yorumları

   Bir Yorum Yapın

   Lütfen adınızı girin!
   Lütfen yorum içeriğini girin!

   Yorum yap (1)

   Yorumlar & Konuşulanlar

   new
   Destek
   Paylaş
   Yorumlar
   Yorum Yap
   En başa dön
   Buraya Tıkla ve Yükle