Ekran Görüntüsü Al

Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma

Ekranınızda ne varsa yüksek kaliteyle görüntüsünü alın

Görüşler ( 8 )
Ekran Görüntüsü Al
Video Rehberi
AŞAĞI KAYDIR

Kullanım Kılavuzu

Bu ücretsiz ekran yakalama programı için Java eklenticiğine ihtiyacınız yok sadece ilk kullanımda bir başlatıcı indirmeniz gerekiyor. Ardından sınırlama olmadan ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü Almak için Tek Tık Yeter

Bu ücretsiz ekran görüntüsü alma aracı hem Windows hem de Mac’te çalışan web tabanlı bir uygulamadır. Ekranda görünen her şeyin görüntüsünü yüksek kaliteyle almanıza izin verir. Gördüğünüzü alırsınız.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Ekran görüntüsünü JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF ve PDF olarak kaydedebilirsiniz.

Ekranda, uygulama, video, oyun, web sayfası vb. ne varsa görüntüsünü alabilirsiniz.

 • Tek Tıkla Ekran Görüntüsü Alma

  Görüntü almaya başlamak için tek yapmanız gereken uygulamanın ana ekranında yer alan kamera simgesine tıklamanız ya da klavyenizdeki“Print Screen” tuşuna basmanızdır. Kullanması o kadar kolaydır ki bunu en iyi Ekran Görüntüsü Alma araç alternatifleri arasında en iyisi olarak seçebilirsiniz.

 • Ekranda Ne Varsa Yakalayın

  Bu online araç, farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için ekranda belirli bir bölüm, etkin pencere, aşağı açılır menü, web sayfası, video çerçevesi, oyun vb. ne varsa görüntüsünü almanıza izin verir.

 • Akıllı Pencere Tanıma

  Ekran görüntüsü işlemi başlatıldığında, bu program farenizle üzerinde gezindiğinizde ekranınızdaki uygulama penceresini otomatik olarak anında tanımlar. Bir uygulama penceresinin görüntüsünü yakalamak için tek yapmanız gereken farenizle tıklamaktır.

PAKETLE

Ekran Görüntüsüne Anında Eklemeler Yapın

Görüntülere kolaylıkla ekleme yapabilmeniz için bu online ekran yakalama uygulaması, görüntüleri alır almaz ince dokunuşlar ya da eklemeler yapmanız için hızlı resim düzenleyicisiyle beraber gelir. Resim üzerinde belirli bölgeleri vurgulamak için çizgi, ok, metin ve şekil ekleyebilirsiniz. Ayrıca hassas ya da gizli bilgileri kapatmanız için bulanıklaştırma seçeneği de vardır.

Ücretsiz Bulut Depolamaya Yükleme

Bu ekran görüntüsü alma uygulamasının bir başka avantajı ise kullanıcılara diledikleri ekran görüntüsü ya da resmi depolamaları için bulut alanı sunmasıdır. Ekran görüntüsünü düzenlemeniz bitince doğrudan Screenshot.net’e yükleyerek sabit sürücünüzde yerden tasarruf edebilirsiniz. Ekran görüntüsü başarılı bir şekilde yüklendiğinde linklerini alırsınız böylece bunları forum ve bloglara gömebilirsiniz. Bulut sunucusunda tutulan tüm resimler %100 güvenlidir.

Ekran Görüntülerini Kolaylıkla Paylaşın

Ekran görüntülerini yerel sürücüye kaydetmenin ve ücretsiz bulut alanına yüklemenin yanı sıra bu online ücretsiz ekran görüntüsü yakalama program ekran görüntülerini panoya kopyalama, eposta ile gönderme ya da Facebook, Twitter, Google+ ve Pinterest gibi popüler sosyal ağlarda paylaşmanıza olanak verir. Bu şekilde takipçileriniz ekran görüntülerinizi anında görürler.

En Basit Arayüz

 • ana ekran
 • ekran Görüntüsü Alma
 • yapıları ayarlandır
 • ekran görüntüsünü yükle

  Neden Ücretsiz Ekran Görüntüsü Yakalama Programını Seçmelisiniz?

  Değerlendirme: 5- 8 değerlendirmeye göre.8 yorum
  • Bu online ekran yakalama aracı oldukça kullanışlı. Ekran görüntüsü alma işini son derece kolay hale getiren basit ara yüzünü sevdim. Güzel, devamını bekliyorum!

   Basit bir program ama çok kullanışlı fonksiyonlara sahip. Ayarlarda ertelemeli olarak ekran görüntüsü alma seçeneği var, bu şekilde menü ekranlarını yakalamak ya da ekran resmi içine araçla ilgili ipuçlarını koymak çok kolay hale geliyor.

  • Anında ekleme yapabileceğim araç çubuğuna bayılır. Ekran görüntüsünü resim olarak kaydetmeden önce çizgi, ok ve metin eklemek çok kolay. Bir de görüntüyü doğrudan Facebook’umda paylaşabiliyorum!

   Ben bir blog yazarıyım ve genellikle blogum için resim oluşturmam gerekiyor. Çoğu resmi birlikte gruplamam lazım. Bu araç ekran görüntüsünü doğruca panoya kopyalama seçeneğine sahip ve bu şekilde ekran görüntülerini kullanmadan önce bunları kaydetme sıkıntısından beni kurtarıyor.

  • Resimleri depolamak için ücretsiz bulut alanı sağlıyor. Ayrıca resimlerime link alıp ve bu linkleri kullanıp bazı forumlara bunları kolayca ekleyebiliyorum. Harika!

   Bu kadar kullanışlı fonksiyona sahip bir programın boyutunun bu kadar küçük olması şaşırtıcı. Anında ekleme yapma ve paylaşma tasarımı ise ince düşünülmüş.

   Ücretsiz Ekran Görüntüsü Yakalama Programı Hakkında Yorumlar

   Bir Yorum Yapın

   Lütfen adınızı girin!
   Lütfen yorum içeriğini girin!

   Yorum yap (0)

   Yorumlar & Konuşulanlar

   new
   Destek
   Paylaş
   Yorumlar
   Yorum Yap
   En başa dön
   Buraya Tıkla ve Yükle