Apowersoft Mac Ekran Kaydedici

Mac Ekran Kaydedici
Değerlendirme:5.0 /5( 7 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Apowersoft Mac Ekran Kaydedici gelişmiş ekran kaydedicisi, akıllı video çeviricis ve bütünleşik video düzenleyicisi ile esnek, hepsi bir arada ödüllü bir yazılımdır. Mac için olan ekran kaydedici ile bütün ekranın, seçilmiş bir bölgesinin ya da mouse çevresinin görüntüsünü alabilirsiniz. Böylece, web kamerasını muhteşem fotoğraf içinde fotoğraf videosu hazırlayabilirsiniz.

  • Mac OS’teki HER türlü ekranı kaydedin
  • Mac OS X Mountain Lion’da ekranı ses ile kaydedin
  • Web kamerası görüntüsü kaydedin
  • Kaydederken düzenleyin
  • HD YouTube videosu yayınlayın
  • Programlanmış Görev Tanımlayın

Kaydettikten sonra dosyaları otomatik olarak MP4 olarak kaydeder, böylece direk olarak YouTube’a yükleyebilirsiniz. Ayrıca toplu olarak AVI, MP4, FLV, SWF, MKV ve diğer formatlara hiçbir kalite kaybı olmadan çevirebilirsiniz.

Indir

Mac’te Herşeyi Kaydedin

Mac’te Gördüğünüz Herşeyi Kaydedin

Bu güçlü ekran kaydetme yazılımı Mac ekranında gördüğünüz herşeyi kaydetmenizi sağlar. Eğitim ve öğretim amaçlı muhteşem videolar yaratabilir, istediğiniz gibi görüntüleyebilirsiniz.

Mac’te Ekranı Ses ile Kaydedin

Mac’te Ekranı Ses ile Kaydedin

Mac’te ekran kaydetmek için sistem sesi, mikrofon veya her ikisini de dahil etme seçeneğiniz vardır, böylece Mac kullanıcıları aynı anda hem sesi hem görüntüyü kaydedebilirler. Hatta sistem, mikrofon ya da her ikisinden senkronize olarak görüntü kaydedebilirler.

Web Kamerası ile Video Kaydedin

Web Kamerası ile Video Kaydedin

Bu programla video kaydetmek için öncelikle web kamerasının bilgisayara bağlı olduğundan emin olun. Videonuzu canlandırmak için birçok efekt ve yazı ekleyebilirsiniz. Eğer video içinde videolar yaratmak istiyorsanız kaydederken kamera ikonuna tıklayın.

Programlanmış Görev Yarat

Programlanmış Görev Yarat

Belki Mac OS X Mavericks’te görüntü kaydetmeyi biliyorsunuzdur, ama daha sonraki bir zamanda kaydetmek istiyorsanız programlanmış görevler tam size göre. Başlangıç zamanını ve süreyi ayarlayıp kaydetme tetiğine tıkladığınızda istediğiniz zaman kaydınız başlayacaktır. Bu düşünceli tasarım sayesinde Mac’in önünde oturup yayının başlamasını beklemek zorunda değilsiniz.

Mac’te Ekran Görüntüsü Alın

Mac’te Ekran Görüntüsü Alın

Eğer etkileyici bir fotoğraf albümü yaratmak istiyorsanız Mac ekranında gördüğünüz herhangi bir fotoğrağı Ekran Görüntüsü tuşuna tıklayarak alabilirsiniz. Ayrıca bu fotoğrafları kaydetmeden düzenleyebilir, Facebook, Twitter, Flickr ya da diğer sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Akıllı Düzenleme Araçları

Akıllı Düzenleme Araçları

Video ya da ekran görüntüsü kaydettiğinizde Mac için ekran kaydedici kolay kullanımlı akıllı düzenleme araçları ile ayarlayabilir ya da arttırabilirsiniz. Önemli noktaları ok, çizgi, dikdörtgen, yuvarlak ya da çeşitli renklerde yazıyla vurgulayabilirsiniz.

Videoları Gruplar Halinde Çevirin

Videoları Gruplar Halinde Çevirin

Bütünleşik ultra hızlı video çevirici ile Apple, Android ve Sony cihazların en yaygın formatları olan AVI, MP4, FLV, SWF, 3GP, MKV, MPEG ve diğer formatlara çevirme olanağı sunar. Aynı anda onlarca videoyu çevirme komutu verebilirsiniz. Çeviricideki düzenleme seçeneğiyle videoları düzenleyebilir, kırpabilir ya da birleştirebilirsiniz.

HD videoları YouTube’da Yayınlayın

Yüksek Çözünürlüklü videoları YouTube’da Yayınlayın

Yüksek çözünürlüklü videoları arkadaşlarınızla paylaşmaı ve YouTube’a yüklemeyi düşündünüz mü? Bu harika kayıt yazılımı YouTube için Mac OS X Mountain Lion ’te çözünürlüklü videolar kaydetip paylaşabilirsiniz. Başla butonuna tıkladığınızda 720p, 1080p ya da diğer seçenekleri seçip bölgenizi belirledikten sonra kayıt moduna geçebilirsiniz.

Promosyon reklamları

Haberler

İlgili Makaleler

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön