Apowersoft Mac için Video İndirici

Mac için Video İndirici
Değerlendirme:4.2 /5( 41 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Apowersoft Mac için Video İndirici özellikle Mac kullanıcıları için YouTube, Vimeo, Dailymotion, Veoh, Facebook, Blip TV, Hulu, Metacafe, Liveleak gibi binlerce web sitesinden kolaylıkla video indirmeleri için tasarlanmıştır. Bu Mac için video indiriciyi kullanarak MP4, WMV, FLV, 3GP, MOV, WebM ve birçok başka formatta video indirebilirsiniz. Ayrıca 720P, 1080P ya da daha yüksek çözünürlülükte video indirmenizi destekler.

  • OS X 10.9 Mavericks işletim sisteminde her tür videoyu indirin
  • Bütün yaygın formatlara videoları çevirin
  • Tek seferde birden fazla videoyu indirip çevirin
  • Tek tıkla bütün YouTube çalma listesini Mac’e indirin
  • İndirilen videolarınızı yönetin
  • Bütünleşik video oynatıcısında indirdiğiniz videoları izleyin
  • En yüksek video indirme kalitesi

Indir

Bir video indiriciden daha fazlası, Apowersoft Mac için Video İndirici bütün yaygın dosya formatlarından iPad, iPod touch, PSP, iPhone, Samsung Galaxy, Kindle Fire, HTC ve diğer birçok cihaza çevrim özelliği sunar.

Temel özellikler:

Mac video indir

Mac için Video İndirici ile Orjinal Kalitede Video İndirin

Apowersoft Mac için Video İndirici Mac kullanıcılarının internet sitelerinden ses ve video indirmeleri için kolay bir yoldur. Bu yazılımla, bütün canlı yayın formatlarını ve HTTP, RTMP, MMS, FTP, RTSP ve HTTPS gibi medya protokollerindeki videoları indirebillirsiniz. İndirdiğiniz videolar herhangi bir kalite kaybı olmadan Mac’e kaydedilecektir.

Mac video dönüştürme

Çevrimiçi ya da Bilgisayarınızdaki her türlü Videoyu Çevirin

Hem indirdiğiniz videolar hem de bilgisayarınızzdaki dosyaları MOV, MPEG-4, AVI, FLV, SWF, WMV, 3GP, ASF ve birçok başka formata çevirebilirsiniz. Yazılımın bir başka özelliği ise M4A, MP3, OGG, AAC, AC3 ve diğer ses formatlara ses dosyalarını çevirebilmesidir. Çevirim bittiğinde videoları uygulamanın içinden iTunes’a aktarabilirsiniz.

Birden çok Videoyu İndirin

Birden çok Videoyu Aynı Seansta İndirin

With batch download mode, you are able to download multiple videos on one go. As soon as you drag the URLs into the icon of Apowersoft Video Downloader for Mac, the videos will be automatically added into download list. It will finish downloading at lightning speed and guarantee the highest video download quality.

YouTube’dan Çalma Listesini İndirin

YouTube’dan istediğiniz Çalma Listesini İndirin

YouTube videosu indirmek için seçenekler sınırsız, ama ya kanaldaki bütün YouTube videolarını indirmek isterseniz? Bu Mac için YouTube indirici bütün YouTube çalma listesini indirmek için mükemmel bir araç. Abone olduğunuz kanallardaki ya da kişisel YouTube sayfanızdaki videoları tek tıkla indirebilirsiniz.

Mac Bütün Videolarınızı Yönetin

Kütüphanedeki Bütün Videolarınızı Kolaylıkla Yönetin

Uygulama başlangıç ayarlarına döndürüldüğünde, görev tamamlandığında otomatik kapatma gerçekleşecektir. Ayrıca indirme işlemi bittikten sonra uyku moduna geçme ya da programdan çıkma seçenekleri mevcuttur. Bu durumda, sürekli bilgisayar başında beklemek zorunda değilsiniz. Ayrıca Mac film indirme programı indirdiğiniz video kütüphanenizi düzenlemenizi sağlar. Dosyaların adını değiştirebilir, silebilir ya da oynatabilirsiniz.

Mac ekran yakalama

Ekrandaki Herşeyin Görüntüsünü Alabilirsiniz

Apowersoft Mac video indirici içerisinde ekran kaydedici barındırır, bu sayede menu, öğe, tam ekran ya da seçili bölümlerini kaydedebilirsiniz. Bu özellik sayesinde BBC iPlayer, Twitch TV, Livestearm, ABC, CNN gibi kanallardaki canlı yayınlar ve korumalı videolar için çok yardımcıdır.

video düzenleme

İstenen Etkiyi Yaratmak için Basit Düzenleme

Bütünleşik düzenleyici video düzenlemeyi düzeltme, kırpma, videoları tek dosyada birleştirme, özel efekt düzenleme ve altyazı ekleme özellikleriyle çok kolay hale getirir. Bilgisayar bilginiz çok az olsa dahi bütün bu fonksiyonlardan faydalanabilirsiniz.

Promosyon reklamları

Video Demo Izlemek

Demo Video

İlgili Makaleler

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön