Yaratıclığınızı ve İş Verimliliğinizi Arttırır

Dünyanın en iyi ve en basit arka plan silme programı, yaratıcılığınızıve iş verimliliğinizi arttıyor. Kişisel foto edit'leme, e-ticaret tanıtımları veya pazarlama tasarımlarında kullabileceğinizbu programda devreye giren Apowersoft Yapay Zekasıyla işleriniz artık hem çok daha kolay hem de zamandan tasarruf etmenizeolanak veriyor.

Yapay Zeka Bizim İşiminiz

İnsanlar, ürünler, dijital damgalar, simgeler,metin, hayvanlar, arabalar vb. çok daha fazlası olmak üzere gerçek dünyadan toplanan milyonlarca görüntü ve grafiküzerinde işlem yapan Apowersoft Yapay Zeka teknolojisi her resmi basit veya karmaşık resim ve tasarımlar olaraksıkıntısız bir şekilde ayırıyor ve ön plan ile arka plan arasında düzgün seçimler yapılmasına olanak veriyor. Ayrıca yapayzeka öğrenme yeteneği sürekli olarak gelişiyor.

Tamamen Otomatik ve Düzgün Kesim

Tam otomatik kesip çıkarma özelliği her daim işe yarıyor fakat yine de sonuçtan memnun kalmadığınızdurumlarda mükemmel arka plan silme programı size ayrıca bir de Tut/Kaldır aracı sunuyor. Bu şekilde en zorlayıcı fotoğraflardabile kesim işlemi için kapsamlı kontrol sağlayabilirsiniz. Ardından fotoğrafı ayarlayabilirsiniz. İsterseniz kırpabilir,yakınlaştırıp uzaklaştırabilir, taşıyabilir veya kopyasını oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla Tasarım Daha Fazla İlham

Arka planı kaldırma, tasarım ürünlerifotoğrafları, poster oluşturma, paket, banner ve her türlü tasarım işinize kolayca odaklanmanızı sağlar. Apowersoft Back,Eraser, temel hatla kestiğiniz parçaları içinde yer alan sınırsız tasarım, renk ve özel fotoğraflarla birleştirebilir. Bu sayede yepyenigörüntüler elde edersiniz.

Başka neler sunduğumuza bakın

İşi profesyonel hale getirirken zamandan tasarruf etmenize olanak veren profesyonel özellikler

 • Portre Modundaki Arka Planı Değiştirme
  Pasaportunuz/kimlik fotoğraflarınız, sürücü belgeleri ve daha nicesi için ihtiyacınız olan vesikalık fotoğraflariçin fotoğraf stüdyosuna gitmenize gerek yok. Apowersoft Background Eraser, günlük kullanıma özel çok sayıda rengi de kütüphanesindebarındırıyor.
 • Ürün Çekimleri
  Ürün fotoğraflarını çekmekonusunda acemi olabilirsiniz. Yamuk fotoğraflar, renk dengesizlikleri veya siyah beyaz görüntülerde sorun mu yaşıyorsunuz?Hiç canınızı sıkmayın! Fotoğrafı ekleyin ve yepyeni bir sonuç için farklı tasarımların keyfini çıkarın.
 • Arka Plandan İmza/Damga Kaldırma
  Görüntü dosyalarındaki dijital damga veya imzayıkolayca kaldırabilir veya oluşturabilirsiniz. Bu şekilde PDF belgelerini ya da fotoğraflarınızı imzalamak sanki isminiziyazıyormuşsunuz gibi kolay hale gelir.
 • Her zaman Daha Fazlasını Bekleyin
  Hayvanlar, arabalar, metin, logolar, simgeler... Artık hepsi var. Fakat yakın zamandaçok daha etkileyici özellikler ekleyeceğiz. Mesela, renk düzeltme, çoklu kırpma ve yüz güzelliği arttırma gibi özellikler sizleri bekliyor olacak.

Background Eraser Size Hangi Konuda Yardımcı Olur?

 • eTicaret
 • Pazarlama
 • Bireysel Kullanım
 • Fotoğrafçılar

Bize Bayılıyorlar. Siz de Seveceksiniz.

Flore

Bu uygulama kullanıcı dostu ve kullanımı kolay. Hatta foto editleme konusunda hiç deneyimi olmayanlar için bile. Satın almaya değer.

Jessie

Tek tıkla işlem tamam. Bu kesinlikle gelmiş geçmiş en sevdiğim uygulama. Fiyatı da iyi.

Damon

Kullanması kolay, ne derse onu yapıyor! Bu programı kullandığım diğerlerine nazaran kesinlikle tavsiye ediyorum. Arka planı otomatik olarak kaldırıyor ve fotoğrafı kaydetmeden bile önce şeffaf olarak gösteriyor.

Annie

Gerçekten de arka planı tek tıkla silip kendi Instagram etiketlerimiyapmam için farklı şablonlar sunuyor. Kullanması gerçekten aşırı kolay!

Branson

I love this app. Gerçekten harika bir uygulama, tüm resimlerden arka planırahatlıkla kaldırıyor ve şeffaf fotoğrafı kaydediyor. Hem de birkaç tıkla.

Kaynaklar

Renk
Fotoğraf
Online Arka Plan Silme
Arka Planı Değiştirme İndir
Orijinal
İşlendi
0%
İşleniyor...
Yorum (6)
Facebook Grubu

VIP hesabına ücretsiz geçiş nasıl yaparım?

 • Google Play veya App Store'e gidin ve 'ne 5 yıldız verin.
 • 5 yıldız verdiğiniz yorumun ekran görüntüsünü alarak Online form bize gönderin, bir aylık ücretsiz VIP hesabı kazanın.
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön