Online Arka Plan Silme Programı
Fotoğraf arka planını otomatik olarak ücretsiz ve online ortamda kaldırın
Dosya güvenliği
Yüklenen tüm dosyalar kati şekilde gizlidir. Orijinal dosyalarınız sunucularımızdan 24 saat içinde kalıcı olarak silinir. Yüklenen dosyalarınızdan bilgi sızdırma riski yoktur.
Yükleme gerektirmez
Tüm süreç online ortamda gerçekleşir. Herhangi bir şey indirmenize veya yüklemenize gerek yoktur. Tarayıcınızı açar açmaz fotoğraf arka plan kaldırma sürecini kullanmaya başlayabilirsiniz.
Arka planı otomatik kaldırma
Herhangi bir teknik deneyim ya da beceri gerektirmeyen bu programı kullanmak için tek yapmanız gereken fotoğraflarınızı yüklemek. Ardından, bu fotoğraf arka planı silme programı sizin için gerisini otomatik olarak halleder.
Fotoğraf arka planını kaldırmak ve anından müthiş sonuçlar almak çok basit
Yalnızca birkaç tıkla istemediğiniz kişileri fotoğraftan çıkarabilirsiniz. Yaratıcılığınızı konuşturmak için mükemmel çözüm
Fotoğraf arka planını kaldırma
Fotoğraf arka planını değiştirme
Düşük bütçeyle verimliliğinizi arttırın
Online Arka Plan Silme Programı fotoğraflarınızı işlemek için en sonra Yapay Zeka teknolojisini kullanır. Kısa süre ve çabayla en iyi sonuçları alırsınız. Bir kişiyi keserken ya da arka planı şeffaf hale getirirken ya da başka bir fotoğrafı yapıştırırken bu programı kullanarak zamandan kazanırsınız. Ayrıca programı kullanmak için herhangi bir teknik deneyim ya da beceriye sahip olmanız gerekmez. İşlem otomatik olarak gerçekleştirilir ve yalnızca birkaç saniyede istediğiniz düzgün kesimi elde edersiniz.
Photoshop'suz daha iyi sonuçlar
Yaratıcılığınızı arttırarak fotoğraflarınızda daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu fotoğraf arka plan kaldırma programı yaratıcılığı üç şekilde arttırır: canlı renkler, çok iyi tasarımlı şablonlar ve kendi fotoğraflarınız. Üstelik fotoğraflarınızı gerçekleştirdiğiniz kesme işlemleriyle kolayca birleştirebilirsiniz. İster tebrik kartı, ister kimlik fotoğrafı ya da sosyal medya gönderisi; dilediğiniz değişiklikleri bu web hizmetini kullanarak yapabilirsiniz.
Arka planları kolayca kaldırın
Arka planını silmek istediğiniz bir fotoğrafı programa yükledikten sonra Online Arka Plan Silme şeffaf bir arka plan getirerek nesneleri düzgün şekilde fotoğraftan ayırır.
Gerçek zamanda ön izleme
Elde edeceğiniz sonuç, indirmeden önce ekranınızda görüntülenir haldedir. Bunu dosyanın asıl haliyle karşılaştırabilirsiniz.
Dosyayı indirme
Fotoğraf arka planının silinmiş halini bilgisayarınıza almak için "İndir" butonuna tıklayın. Ayrıca fotoğraflarınızı editlerken daha fazla seçenek sunan Pro versiyonu da mevcuttur.
Bize bayılıyorlar. Siz de seveceksiniz
 • 5-yıldızlı tavsiye

  Programın ekranı beni oldukça etkiledi. Müthiş :) Genelde yorum yazmam ama bu program bana o kadar yardımcı oldu ki kendimi buna mecbur hissettim. Program oldukça pratik ve tam olarak ihtiyacımı yerine getirdi. Dilediğim fotoğraftaki arka planı bununla rahatça silebildim. Arka planları silmek için bir program arıyorsanız mutlaka buna bir şans verin!

  Abbie

 • 5-star recommended

  .Kullanılan Yapay Zeka teknolojisi harika. Tam olarak dediğini yapıyor ve ücretsiz sunuluyr! Teşekkür ederim! Bu siteyi kullandığım diğer sitelerin üzerinde tutup tavsiye ediyorum. Arka planı mükemmel şekilde temizliyor ve şeffaf yapıyor! Çok memnun kaldım.

  Frank

 • 5-yıldızlı tavsiye

  Bu programla yalnızca arka planı kaldırmıyorsunuz ayrıca fotoğraflara farklı zeminler de ekleyebiliyorsunuz. Kimliğimi beyaz zeminle birleştirdim. Sonuç gerçekten mükemmel oldu!

  Bella

 • 5-yıldızlı tavsiye

  Farklı farklı fotoğraf editleme programları indirdim ancak bu, en etkilisi ve kolayı oldu. Reklamsız ve otomatik çalışıyor. Fonksiyonları çok basit olsa da tam olarak aradığım sonuçları verdi. Teşekkürler!

  Tracy

  %100 Ücretsiz ve Otomatik Arka Plan Silme Programı
  Yorum (0)
  Dünya Çapında 1.892.480 Kullanıcıya Hizmet Verdik
  Renk
  Fotoğraf
  Online Arka Plan Silme
  Arka Planı Değiştirme İndir
  Orijinal
  İşlendi
  %0
  İşleniyor...
  Yorum (0)
  new
  Destek
  Paylaş
  Yorumlar
  Yorum Yap
  En başa dön