Windows 10’a
Hazır

Apowersoft Telefon Yöneticisi

Telefonlar için Hepsi bir Arada Yönetim

Görüşler ( 19 )
İndirmek için tarayın
Video Rehberi
AŞAĞI KAYDIR

Telefon ve Bilgisayar arasındaki Veriyi Kolaylıkla Yönet/Aktar

Apowersoft Telefon Yöneticisi, bilgisayarınız ve telefonlarınız arasında müzik, video, fotoğraf, kişiler, eKitaplar, SMS, uygulamalar, çağrı geçmişleri, yer işaretleri, notlar ve diğer dosyaları kolaylıkla ve bir o kadar profesyonelce yönetme ve aktarma yöntemini sunuyor. Bu telefon dosya yöneticisini bilgisayarınıza bağlamanın iki yolu var; USB kablosu veya Wi-Fi bağlantısıyla.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Kişiler: Numara, isim, ünvan, Eposta, şirket.
Mesajlar: İsim, telefon numarası ve tarihli mesajlar.
Fotoğraflar: Galeri, fotoğraf rulosu, fotoğraf kütüphanesi, fotoğraf albümü vb. kaynaklardaki fotoğraflar.
Videolar: Kamera, podcast veya diğer kaynaklardan edinilen video dosyaları.
Müzik: Şarkılar, sesli notlar, sesli kitaplar vb.
Uygulamalar: Android için uygulama indirme paketi.
Dosyalar: Word, Excel, PDF, ePub vb.
Notlar: Yer işaretleri ve hatırlatıcılar.
Çağrı geçmişi: Telefon numaralı, süreli ve verili çağrılar.

USB ile bağlantı:

Temin edilen USB kablosuyla cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın. Mobil cihazınız bağlandığında ve Apowersoft Telefon Yöneticisi tarafından algılandığında mobil cihazdaki tüm veriler Windows'da gösterilir.

WiFi üzerinden bağlantı:

Android/iOS cihazınızı WiFi ağı üzerinden bilgisayarınıza bağlayın. Android telefonlar için QR kodu tarayarak bağlanmayı etkinleştirebilir ya da doğrulama kodunu girebilirsiniz. iOS telefonlar için iTunes aracılığıyla bazı ayarları değiştirmeniz ve uygulama üzerinde WiFi bağlantıya izin vermeniz gerekir.

PAKETLE

Mobil Veriyi Kolayca Yedekleyin

Bu Android dosya yöneticisi telefondaki kişiler, belgeler, fotoğraflar vb. tüm önemli verileri yedeklemenizi sağlar. Cihazınızın ciddi hasar görmesi, kaybolması ya da çalınması ihtimaline karşın verilerinizi her zaman güvenli bir şekilde yerel sürücünüzde saklayabilirsiniz. Verileri yedeklemenin yanı sıra bu araç önceki yedekleme işlemlerinden tek bir tıkla geri yükleme özelliğini sunar.

Telefonunuzu Bilgisayarınıza Yansıtın

Bu profesyonel telefon yöneticisiyle telefonunuzu bilgisayara yansıtmak artık gerçeğe dönüyor. Telefonunuzu bilgisayarınıza bağladığınız sürece bu akıllı uygulama telefon ekranınızı bilgisayarınızda gösterir. Oyun oynarken, web'de gezinirken, video izlerken, müzik dinlerken ya da öğretici bir videoda göstermeniz gereken bir şey olduğunda tüm hareketleriniz veya içerik avucunuz içinden bilgisayarınızın büyük ekranına yansıtılır. Bilgisayarınız ve mobil cihazınız arasındaki en iyi kombinasyonu sunar

DAHA FAZLA BİLGİ AL
REC
REC
REC

Masaüstü bilgisayarınızdan SMS gönderin

Uzun ve içerikli bir mesaj gönderirken telefonu elinizde tutmak istemiyorsanız bunu mesajın daha büyük ekranda gösterildiği bilgisayarınızda çok daha dikkatli bir şekilde halledebilirsiniz.

Mobil ekran görüntüsü alın

Dahili Kaydedici fonksiyonu iOS/Android cihazlarınızdaki her şeyi gerçek zamanlı olarak kaydetmenizi sağlar, böylece öğretici videoları ya da diğer işlerinizi çok kolay şekilde hazırlarsınız. Ayrıca kaydedilen dosyaların çıktı formatını ve kalitesini ayarlamak da mümkün. Bunlara ek olarak bu telefon yönetme yazılımı mobil ekranını sadece tek tıkla görüntüye dönüştürebilir

PAKETLE

Android ve iOS Tabanlı Cihazları Destekler

Bu mobil cihaz yöneticisi iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPad, Samsung Galaxy S6, S6 Edge, HTC One M9, Google Nexus, Sony Xperia dahil olmak üzere tüm Android ve iOS cihazlarla mükemmel şekilde çalışır. Dahası, Apowersoft Telefon Yöneticisile bir bilgisayar üzerinde birden fazla telefonu senkronize edebilirsiniz bu şekilde mobil bilgilerinizi ayrı ve gizli şekilde saklarsınız.

Teknik özellikleri

Sistem gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows 10/8/7/Vista/XP
RAM: 256MB veya üstü
Boş alan: 200MB veya daha fazla
Desteklenen sistemler
Android: Android 3.0 ya da sonrası
iOS: iOS 10/9/8/7
Desteklenen telefon ve tabletler
Android: Samsung, HTC, Sony, Motorola, LG, Google Nexus, Huawei, One Plus, Android tablet vb.
iOS: iPhone 7, iPhone 6s/6s Plus, iPhone 6/6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 4s, iPad mini, iPad Air, iPad 4, yeni iPad vb.
Desteklenen video/ses formatları
Video: MP4, MOV, M4V, M4P
Ses: MP3, WAV, M4A, M4R, M4P

En Basit Arayüz

 • Telefon Yöneticisi
 • Fotoğraflar
 • Önizleme
 • Kişiler
 • Uygulamalar
 • Yedekle

  Neden Apowersoft Telefon Yöneticisi Seçmelisiniz?

  Değerlendirme: 4.5 - 745 değerlendirmeye göre. 19 yorum
  • Apowersoft Telefon Yöneticisi muhteşem ana ekranı ve kolay kullanımıyla yönetme diğer programlarından çok daha iyi. Karmaşık senkronizasyonlar veya can sıkıcı reklam pencereleri yok. Özellikle de yansıtma fonksiyonunu seviyorum.

   Bu telefon aktarma programını bir süre önce satın aldım, gerçekten çok iyi bir program! iPhone 6s aldığımdan beri tüm mobil verimi yönetebileceğim bir program bulmaya çalışıyordum. Apowersoft'un işini takdir ettim, en iyi programı buldum.

  • Harika ve çok yardımcı, kesinlikle bayılıyorum! Mobil cihazımdaki her şeye bilgisayarımdan erişiyorum; telefon verilerimi kolaylıkla yönetiyor, bunları aktarıp düzenliyor ve yönetiyorum.

   Apowersoft Telefon Yöneticisi deneyimim boyunca, yedekleme fonksiyonun önüne geçen başka bir şey olmadı. Ayrıca bu benim en sevdiğim kısmı. Çok teşekkür!

  • Yeni Galaxy S6Edge aldıktan sonra bu programı denedim. Sabit sürücümden bu araç sayesinde yeni cihazımıza müziklerimi sadece birkaç tıkla aktardım. Beni gerçekten büyük dertten ve zaman kaybından kurtardı. Teşekkürler!

   Harika bir iş çıkarmışsınız! iPhone'umda olup biten ne varsa görüntüsünü almama yardım eden iOS kaydetme fonksiyonundan çok memnunun. Süper iş beyler!

   Bilgi Taban

   Destek
   Paylaş
   Yorumlar
   Yorum Yap
   En başa dön