Ücretsiz HEIC Dönüştürücü

İhtiyacınıza göre HEIC fotoğraflarını JPG’ye dönüştürme

İncelemeler (0)
Kalite
100%
.heic/heif dosya veya dosyalarını seçin ya da Buraya Sürükleyin
Daha hızlı ve kolay dönüştürme için Uygulamayı İndir
Açık
Uygulamayı İndir
Tümünü İndirin
  HEIC
  Açılımı:High Efficiency Image File Format
  Dosya uzantısı: .heif, .heic
  MIME :image/heif, image/heic, image/heif-sequence, image/heic-sequence
  Geliştirici:Moving Picture Experts Group (MPEG)
  Format türü:Image Container Format
  İlişkili sistemler:iOS
  JPG
  Açılımı:Joint Photographic Experts Group JFIF format
  Dosya uzantısı: .jpg, .jpeg, .jpe, .jif, .jfif, .jfi
  MIME :image/jpeg
  Geliştirici:Joint Photographic Experts Group
  Format türü:Kayıplı resim formatı
  İlişkili sistemler:Google Chrome, Apple Safari, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Adobe Photoshop, IrfanView, Paint Shop Pro, Pixel image editor, the GIMP, ImageMagick, Paint.NET, Xara Photo & Graphic Designer.

  Online HEIC JPEG Dönüştürme

  Apple’ın son çıkardığı iOS 11’den geçerli olmak üzere iCihazlarda fotoğraf depolamak için kullanılan yeni standart format HEIC’dir. Bu yüksek verimli format resimlerde kaliteden ödün vermeden çok daha ufak depolama özelliği sunar. Ancak bazı kullanıcılar yerel cihazlarında HEIC resimlerini görüntüleyemez. Apowersoft Ücretsiz HEIC Dönüştürücü aracıyla bilgisayar sisteminizin ya da eski yazılımınızın uyumluluk problemleri için endişe etmenize gerek kalmaz. Tek tıkla HEIF (.heic) fotoğraflarını JPEG formatına dönüştürmek çok basittir. Dönüştürme sürecinde ayrıca Exif verisini de tutabilirsiniz. Resim kalitesinden ödün vermenize gerek yoktur.

  HEIC Dosyalarını Aynı Anda Toplu Dönüştürme

  Apple’In yeni fotoğraf formatı depolama alanı az olan akıllı telefonlar için gerçekten kullanışlı. Ancak iOS 11 kullanıcıları, bu format her yerde desteklenmeye başlayana kadar HEIF JPEG dönüştürme işlemini yapmak zorunda. Çok sayıda HEIC fotoğrafınız varsa bunların Windows, Dropbox ya da Google fotoğraflarda desteklenmediğini görürsünüz. Bunları ancak online HEIC dönüştürücüyle kullanılır hale getirebilirsiniz. Kullanıcılar tek oturumda 30 fotoğrafa kadar yükleme yapabilirler böylece zaman kazanırlar.

  HEIC JPG dönüştürme işleminin Bulut Alanından yapılması

  Dönüştürme işleminin tamamını tarayıcınızla yaparsınız. Yüklenen dosyalar kesinlikle güvendedir ve bunlara sadece siz erişim sağlayabilirsiniz. Resimler, dönüştürme işlemi bitince silinir bu şekilde gizliliğinizi tehlikeye attığınıza dair endişelenmenize gerek kalmaz.

  Ücretsiz, Hızlı ve Kullanımı Kolay

  Ücretsiz HEIC Dönüştürücü, dönüştürme işleminde en iyi deneyimi sunar. HEIC resimlerini JPEG formatına hızla dönüştürebilmeniz için en etkin teknolojiyi kullanır. Bu HEIC JPG dönüştürücüsünü kullanmak tamamen ücretsizdir ve kaydolma, abone olma ve hatta bağımsız eklentileri indirme gibi zorunluluklarınız bulunmak. Her hangi bir sınırlama olmaksızın hem Windows’da hem de Mac sisteminde anında çalışır. Yapmanız gereken şey siteye gitmek, sabit sürücünüzde bulunan HEIC dosyalarını buraya sürüklemektir. Ardından ihtiyaç duyulan şekilde başarıyla JPEG formatına hem de otomatik olarak dönüştürülürler.

  Tek seferde izin verilen fotoğraf sayısına (60) ulaştınız, lütfen masaüstü versiyonu yükleyin ya da fotoğrafları topluca ekleyin.
  Dönüştürülen dosya sayısı 60'dan fazla oldu, lütfen masaüstü versiyonu yükleyin ya da fotoğrafları topluca ekleyin.
  new
  Destek
  Paylaş
  Yorumlar
  Yorum Yap
  En başa dön