ApowerREC

Windows ve Mac Cihazlar için En İyi Ekran Kaydedici

Görüşler ( 17 )
AŞAĞI KAYDIR

Tüm Ekran Hareketlerini Kaydedin

ApowerREC, masaüstü hareketleri, canlı yayın videolarını, web üzerinden yapılan toplantıları vb. dahil ekranınızdaki her şeyi kaydedebilir. Bu hareketleri tam ekranda veya özel olarak belirtilen bölgede sesle birlikte kaydedebilirsiniz. Ayrıca videoları sesle senkronize etmede çok iyi çalışır. Bunun yanı sıra web kamerasını veya web kamerasıyla beraber ekranı kaydetme performansı oldukça pratiktir. Bunlarında dışında bu ekran video kaydediciyle video sohbetleri kaydedebilir veya öğretici videolar hazırlayabilirsiniz.

321

ApowerREC’in Özellikleri

Yukarıda bahsedilen fonksiyonların dışında ApowerREC diğer kolay ancak güçlü özelliklerle gelir. Bunlara esnek araç çubuğu, gözü yormayan kaydetme ayarları ve yüksek ses çıktı kalitesi vb. dahildir.

Tüm Cihazlarda Sorunsuz Ekran Kaydetme Deneyimi

Windows ve Mac için son derece kapsamlı bir program olmasının yanı sıra ApowerREC ayrıca iOS ve Android cihazlarınızdaki ekran hareketlerini kaydetmeyi destekler. iOS kullanıcıları kayıttan sonra seslerini veya ön kameralarını dahil edebilirler. Android kullanıcıları ise eşsiz katman işleviyle ekran kaydını kolaylıkla kontrol edebilirler.

Düşük Maliyete Rağmen Yüksek Üretkenlik için ApowerREC kullanın

İş kapsamında kullanım

Uygulamanız için bir tanıtım videosu hazırlayabilir veya daha sonra faydalanmak üzere yedek almak için bir web konferansını kaydedebilirsiniz. Sesli yorum ve web kamerası kaydını da işleminize ekleyebilirsiniz.

Öğretme ve Eğitim

Online dersleri uzaktan öğrenme amacıyla kaydedebilir, daha anlaşılır olması için yorumlar katabilirsiniz. Bu ekran video kaydetme programı sunumlarınızı daha canlı hale getirir.

Ders çalışma

Göz alıcı çalışma materyali ve kaynak oluşturabilirsiniz. Canlı yayın derslerini, online web seminerlerini ve benzer etkinlikleri bu programla kaydedebilirsiniz.

Oyunlar

Oyunlardaki en başarılı anlarınızı HD kalitede ve sorun yaşamadan kaydedebilir oyunun belirli bölümlerinin ekran görüntülerini alabilir ve bu muhteşem oyun deneyimini başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Genel Kullanım

PC ekran kaydedici tarafından sunulan diğer genel kullanımlara muhteşem video sohbet anlarını kaydetme, arıza giderme ve müşteri destek konularında kısa bir video çekmek gibi fonksiyonlar dahildir.

Dünyayla Paylaşım

Yaşadığınız muhteşem anları resim ya da video şeklinde kaydederek arkadaşlarınızla, ailenizle ve hatta nerede yaşıyor olursanız olun dünyanın dört bir yanındaki takipçilerinizle paylaşın.
Ekran kayıtlarınızı ShowMore web sitesinde yedekleyin ve videolarınızı pratik bir şekilde yönetip paylaşın.
Yeni bir FTP bağlantısını dilediğiniz şekilde oluşturduktan sonra FTP sunucusuna erişin böylece dosyalarınızı etkin bir şekilde yükleyin ya da indirin.
Kaydettiğiniz videoları doğrudan YouTube’a yükleyerek abonelerinizle anında paylaşın daha fazla ayarla uğraşmayın.
Ekran görüntülerini screenshot.net/tr adresinde sunulan alana ücretsiz ve kolayca yükledikten sonra sayfa bağlantısını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşın.

System Requirements

 • Windows: 7/8/10
 • Mac: OS X 10.10 ve daha sonraki sürümler
 • Android: 5.0 ve sonrası
 • iOS: iOS 7 ve sonrası
 • Ana arayüz
 • kayıt modları
 • nota ekle
 • kaydı izle
 • görev Zamanlayıcısı
 • videolar yükle

ApowerREC

Windows ve Mac Cihazlar için En İyi Ekran Kaydedici

VIP hesabına ücretsiz geçiş nasıl yaparım?

 • Google Play veya App Store'e gidin ve ApowerREC 'ne 5 yıldız verin.
 • 5 yıldız verdiğiniz yorumun ekran görüntüsünü alarak Online form bize gönderin, bir aylık ücretsiz VIP hesabı kazanın.
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön
Buraya Tıkla ve Yükle