Ekran Kaydedici Pro

Tam Özellikli Ekran Kaydetme Programı

Görüşler ( 12 )
AŞAĞI KAYDIR

Apowersoft Ekran Kaydedici Pro

Apowersoft Ekran Kaydedici aynı anda ekranı ve ses aktivitelerini kaydetmek için kullanımı kolay ve profesyonel bir masa üstü aracıdır. Size videolarınızı standart MP4 dosyaları şeklinde saklama imkânı sağlar. İçinde yer alan dönüştürücüyü kullanarak, bu MP4 dosyalarını, AVI, WMV, FLV, SWF ve diğer birçok formata kalite kaybı olmadan dönüştürebilirsiniz.

Tüm Masa Üstü Aktivitelerini Kaydedin

Çok özellikli ancak kullanımı sezgisel ara yüz kullanıcılara belirli bir bölge, uygulama penceresi, tam ekranı ve daha fazlası için ekran kaydı yapma imkânı sağlayan kaydetme yöntemleri sunuyor.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Çıkış Formatları
Görüntüleri WMV, AVI, MP4, MOV, MKV, FLV, MPEG, VOB, WEBM formatlarına çıkarın.
Senaryolar
Kendini tanıtma, eğitimler, canlı konuşma, video oyunları, tarayıcı üzerinden görüntü yayını yapma vb. de dâhil olmak üzere ekran üzerindeki her türlü aktivite.

Çok Sayıda Kayıt Modu

Tam Ekran: bilgisayar ekranının tamamında ne olduğunu kaydeder.
Özel Bölüm: kaydetmek için ekranın herhangi bir bölümünü seçmenize olanak tanır.
Fare Üzerinde: kaydetmek için farenizi takip eder.
Pencere Seçimi: kaydetmek için ekrana açtığınız pencereyi seçer.
Görüldüğü gibi, faydalı olması için uğraşılmış olan bu modlar kullanıcıların kalbini kazanıyor ve kullanıcılar ekran kaydetme aracı olarak bu uygulamayı tercih ediyorlar.

Eşzamanlı Olarak Ekran Görüntüsü ve Ses Kaydedin

Uygulamanın ekran ve videoyla birlikte sistemden, mikrofonlardan ya da ikisinden birden ses kaydetmesi gerçekten harika bir özellik. Daha da etkileyici olan, ekran ve ses hareketlerini eşzamanlı olarak kaydetmesi, bu özellik de oyuncuların sesleri ile oyunlarını senkronize bir şekilde tutabilecek bir yazılım aramalarına bir son veriyor.

Webcamden Video Kaydedin

Webcam üzerinden ekran görüntüsü kaydetmek istiyorsanız, Skype, MSN ve GTalk için kullanılabilen bu ekran kaydedici, gerçekten de ihtiyacınız olanı yerine getirebilir. Varsayılan olarak kayıtları WMV dosya formatında kaydeder, böylece diğerleri ile doğrudan paylaşım yapmanıza imkân tanır.

Çeşitli Video Formatları

Bu araç ile kaydedilen Videolar MP4, AVI, FLV, MKV, MOV, MPEG, VOB ve WEBM olmak üzere dokuz farklı formatta kaydedilebiliyor.

PAKETLE

Ekran Yayınını Canlı Olarak ya da Sonradan Düzenleyin

İki düzenleyici ile birlikte bu yazılım ekran yayınını gerçek zamanda işaretlemenize ve kaydedilen videoyu sonradan düzenlemenize izin veriyor. Videodaki gösteriminizi iyileştirebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Gerçek Zamanlı Ekran Yayını Düzenleyici

Ekran kaydının yanında bir araç çubuğu görüntülenerek, yazı, çizgi, belirtme çizgisi, işaretleme ve daha fazlasını yayını durdurmak zorunda kalmadan kullanıp ekran üzerinde işaretleme yapmanıza olanak tanıyacaktır.

Profesyonel Video Düzenleyici

Aynı zamanda kaydedilmiş videoyu; kırpma, birleştirme, görsel efektler, filigranlar vb de dâhil olmak üzere geniş seçeneklerle düzenlemeye devam etmek için yazılımın içinde bulunan bu düzenleyiciye aktarabilirsiniz.

PAKETLE

Zamanlanmış Görev Oluşturun

Bu programı sıra dışı yapan şey ihtiyaçları dikkate alarak tasarlanmış olmasıdır. Yani, önceden başlama zamanını ve belirlenen uzunluğu ayarlayarak zamanlanmış bir görev oluşturmanıza imkân tanır. Bu şekilde, bilgisayarın önünde beklemeden ekran görüntüsünü kaydedebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Canlı Yayınları Kaydedin

Farklı kullanıcılara hitap eden, herhangi bir internet sitesinde kullanılabilen, Ekran Kaydedici Pro, Twitch TV, BBC, CNN ve Livestream ile birlikte diğer birçok canlı video sitesinden yapılan herhangi bir canlı yayını kaydetmek için mükemmel bir yardımcıdır.

Webinarları Kaydedin

Bir internet buluşmasına katılamıyorsanız ancak daha sonra bir göz atmak için kaydetmeyi tercih ediyorsanız, bu yazılımla bunun için de bir görev ayarlayabilirsiniz. Program tüm seansı belirtilen klasöre tam olarak kaydedecektir. Daha sonra bu dosyayı ister kendiniz izleyebilir isterseniz size sunulan seçenekler aracılığıyla diğerleri ile paylaşabilirsiniz.

Günlük/Haftalık Kayıtpar Yapın

Bu yazılım aynı zamanda bir kaç tıkla gelecekte yapılacak tüm görevleri ayarlamanıza olanak tanıyıp, otomatik olarak düzenli kayıtlar yapma ihtiyacınızı da karşılayacaktır. Aynı zamanda siz yokken ekranınızda olan bitenleri kaydetmek için de kullanılabilir.

Gerçek Zamanlı Ekran Görüntüleme

Yanlarında olmadığınızda çocuklarınızın internette neler yaptığını kaydetmek istediğiniz zamanlar olabilir ya da yokluğunuzda bilgisayarınızın gizliliğini korumak isteyebilirsiniz. Amacınız ne olursa olsun, herhangi bir ekran hareketini gözlemlemek amacıyla bu programı otomatik bir şekilde ekran kaydetmek için kullanabilirsiniz.

PAKETLE

Ekran Yayınını Saklayın ve Paylaşın

Ekran yayınını tamamladıktan sonra, kaydedilen videoları farklı sistemler ya da cihazlar üzerinde izlemek için istediğiniz formatlara dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda videolarınızı, bulut sunucusuna, YouTube’a ve daha fazlasına yüklemek sadece bir kaç tık uzakta.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Kusursuz Video Dörnüştürücü

Kaydetmenizin ardından, yazılımın içinde bulunan video dönüştürücü videoyu daha iyi ve daha hızlı bir şekilde dönüştürmenize yardımcı olabilir. AVI, MP4, FLV, SWF, 3GP, MKV ve MPEG ya da Apple, Android ve Sony cihazların popüler tasarım formatları gibi Ekran Kaydedici Pro’nun sunduğu formatlardan birini seçebilirsiniz.

Video’yu FTP Üzerine Yükleyin

Ortaya çıkardığınız videoları hesap bilgilerini sağladığınız takdirde, kişisel ya da şirketinize ait internet sunucusu üzerine yükleyebilir ve saklayabilirsiniz. Bunun yanında yazılımın hesap ayarlarınızı daha sonraki kullanımlarınız için saklamasına izin verebilirsiniz.

YouTube’da Video Paylaşın

Video çalışmalarınızı dünyanın en popüler video paylaşım platformlarında paylaşmak istediğinizde, bunu yapmak sadece giriş bilgilerinizi vermek ve Tamam’a tıklamak kadar basit. İşlem tamamlandıktan sonra YouTube’un video sayfasına yönlendirileceksiniz.

Showmore.com’a Video Yükleyin

Hiç videolarınızı online olarak saklamak ve kolaylıkla paylaşmak istediniz mi? Bu durumda, videolarınızı basit bir şekilde showmore.com’a yükleyebilirsiniz. Bu video paylaşım sitesi size videolarınızı saklamak için 10 GB ücretsiz alan sağlıyor. Buradan, tüm yüklenen videoları kolaylıkla yönetebilir ve gömme kodları ve linkler aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

PAKETLE

En Basit Arayüz

 • kaydetme modları
 • kayıt yap
 • video oynat
 • video yükle
 • sadece ses kaydet
 • ekran görüntüsü al

Neden Ekran Kaydedici Pro

Değerlendirme: 5- 12 değerlendirmeye göre.12 yorum
 • Bence bu program kullandıklarımın en iyisiydi. İnanılmaz kayıt performansı beni derinden etkiledi. Kaydedilen görüntü aynı ekranda gördüğüm gibi harika bir kalite gösteriyor.

  Selamlar Millet! Sunduğunuz kaydetme kolaylığına olan minnettarlığımı nasıl anlatacağım bilmiyorum bile. Bu programı o kadar harika buldum ki, demo videolarımı kusursuz bir şekilde yapmamı sağladı. Ses ve görüntü mükemmel senkronlu.

 • Görev zamanlayıcısına bayıldım. Ekran önünde durmak gerekmeden, ekranı otomatik olarak kaydedebiliyor. Bu aracı sadece belirli zaman aralıklarında izlenebilen çevrimiçi videoları kaydetmek için sık sık kullanıyorum.

  Bence bu ürün kolay kayıt ve hızlı paylaşma açısından en iyi araç olarak adlandırılabilir. İçinde bulunan hizmetler videoları Youtube ve FTP sunucularına anında yükleyebilmenizi sağlıyor bu ekran hareketlerini başkalarıyla paylaşmak için büyük kolaylık.

 • Gerçekten de harika bir yazılım. Temel fonksiyonelliğinin yanı sıra, sağladığı ek araçlar da kullanışlı, özellikle de kayıt sırasında ekranı işaretlemek ve not eklemek için çok sayıda seçenek sunan düzenleme aracı.

  Bu uygulamanın bu kadar çok formatı desteklemesi çok inanılmaz. Videolarımı format dönüştürme yapmadan diğer cihazlarıma aktarabiliyorum. Bu çok harika, teşekkürler!

  Bilgi Tabanı

  Ekran Kaydedici Pro

  Tam Özellikli Ekran Kaydetme Programı

  new
  Destek
  Paylaş
  Yorumlar
  Yorum Yap
  En başa dön
  Buraya Tıkla ve Yükle