Apowersoft Mac için Video Dönüştürücü

Mac için Video Dönüştürücü
Değerlendirme:5.0 /5( 3 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Apowersoft Mac için Video Dönüştürücü,kullanıcılara videoları Mac üzerindeki çeşitli video ve ses formatlarına dönüştürme olanağı veren harika bir video dönüştürme aracıdır. Bu yazılımla, iPhone, iPod Touch, iPad, Apple TV, Galaxy S4, Galaxy Note, Blackberry, PS3, PSP ve daha başka bir çok cihazda kullanılan video formatlarını dönüştürebilirsin.

  • Mac’ta geniş yelpazedeki bir çok formatı kaliteden ödün vermeden değiştirme özelliği
  • Yazılımda ve cihazda kullanım için videoları dönüştürürken çıktı özelliklerini önceden ayarlama özelliği
  • Kameralar için AVCHD dosyalarını otomatik algılama ve dönüştürme özelliği
  • Mac için online videoları kolay ve hızlı indirme için bir çok farklı özellik
  • Gereksinime göre videolarını düzenleme, kişiselleştirme ve sana özel dokunuşlarla süsleme özelliği
  • Mac için toplu dönüştürme özelliği
  • Güçlü dahili Mac video oynatıcı

Bu Mac video dönüştürücüsü Mac’taki videoları ultra hızda dönüştürme işlevine sahiptir Dahası, son çıkan OS X 10.9 Mavericks dahil tüm Mac OS X sürümlerini destekler.

Indir

Benzer ürünlerin aksine, Apowersoft Mac için Video Dönüştürücüsü, Mac için video dönüştüren bir video dönüştürücüsünden ibaret değildir. Aynı zamanda video indirici ve video düzenleyeciyle birlikte çalışır. İndirme ve düzenleme fonskiyonlarını kullanarak, YouTube, Dailymotion, Vimeo, Metacafe ve Hulu gibi yüzlerce web sitesinden video indirebilir ve dosyalarını dilediğin gibi düzenleyebilirsin. Bu nedenle hepsi bir arada video uygulaması olarak da adlandırılır.

mac video ve sesi dönüştür

Video ve sesi kalite kaybı olmadan dönüştür

Mac için video dönüştürücüsü olan bu program, kullanıcılara farklı video ve ses formatlarını dönüştürmede yardımcı olur. Mac bilgisayarındaki istenilen formata dönüştürülen video ve ses dosyalarını yüksek kalitede alırsın.

SD, HD videoları dönüştürme özelliği: Her iki standartı ve yüksek çözünürlüklü videoların aşağıda belirtilen geniş yelpazedeki formatlara dönüşümünü destekler:

SD video formatları: MP4, M4V, MOV, AVI, MKV, FLV, SWF, ASF, RMVB, WMV, MPEG, 3GP, VOB, DivX, WEBM, MXF vs.

HD video formatları: HD MOV, HD MKV, HD WMV, HD MP4, HD FLV, MTS, M2TS, MOD vs.

Videodan ses ayırma özelliği: Videoları dönüştürmenin yanı sıra bu Mac video dönüştürme yazılımı video dosyalarındaki original ses parçalarını ayırarak ses dosyalarını MP3, WAV, AC3, WMA, M4R, FLAC, AIFF, OGG, APE, M4A ve daha farklı bir çok başka formata dönüştürme olanağı verir.

herhangi bir cihaz için dönüştürme

Popüler uygulama ve cihazlar için tek duraklı video dönüştürücüsü

Bu Mac OS video dönüştürücüsü, bir çok popüler Apple uygulaması için Mac ile uyumlu olmayan video ya da ses formatlarını doğrudan dönüştürmene olanak sağlayan ve sonuç dosyalarının aşağıda belirtilen tüm dijital cihazlarda en iyi kalitede koruyan tek duraklı bir dönüştürme aracıdır:

Apple uygulamaları: iMovie, iTunes, iDVD, FCP, Final Cut Pro vs.

Dijital cihazlar: iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad, the new iPad, iPad mini, iPad Air, Apple TV, Apple Generic, Xbox 360, Xbox One, PSP, PS3, Galaxy S4, Galaxy Note, Blackberry, LG Optimus, Windows phone vs.

AVCHD dosyalarını dönüştürme

Kamerdaki AVCHD dosyalarını doğrudan dönüştürme

Mac için video dönüştürücü olan bu program aynı zamanda MTS dönüştürücü olarak işlev görür ve kamerada kayıtlı videoları bilgisayara bağlayarak doğrudan dönüştürme olanağı sağlar. Yani, cihazın bilgisayara bağlı olduğu sürece, harici depolama alanındaki dosyaları doğrudan dönüştürebilir ve sabit sürücüne kaydedebilirsin. Bu yazılım ayrıca cihazını otomatik olarak tarayarak AVCHD dosyalarını algılayıp gösterir.

mac video indirmek

Bir çok siteden Mac bilgisayara video indirme

Bu önemli fonksiyon benzer çoğu üründe bulunmaz, bu özellikle geniş çapta medya almana olanak sağlanır. Favori videolarını Vevo, Dailymotion, Vimeo, Blip TV, Metacafe, Liveleak, Hulu, Veoh vs. gibi bir çok siteden indirme olanağı sağlar.

Bu araçla indirme fonksiyonunu temel dönüştürme fonskiyonuyla birleştirebilir, web’den videoları ihtiyacın olan formatlarda kaydederek bunların keyfini sınırlama olmadan çıkarabilirsin. Videoları indirdikten sonra indirilen videoları “Dönüştür” fonksiyonuna ekleyerek cihazlarında oynatılması için uyumlu formatlara dönüştürebilirsin.

mac video düzenleme

Kayıtlı veya indirilen videoları dilediğin gibi düzenle

İndirme ve dönüştürme fonksiyonlarının başarılı şekilde bir araya gelmesinin yanı sıra, bu Mac video dönüştürme programında dahili bir video düzenleyici mevcuttur. İhtiyaçlarına göre videolarını kişiselleştirebilir sana özgü dokunuşlarla süsleyebilirsin.

Videoları düzelt ve birleştir: Videoları dilediğin yerden bölmene ve bir çok video klibi tek bir videoda birleştirmene olanak sağlar.

Videoyu kırp: 16:9, 4:3 veya tam ekran özelliklerine uyması için siyah boşluklardan kurtulabilirsin.

Efekt/ses ekle: Videona parlaklık, zıtlık, canlılık ve ses eklemene olanak tanır.

Alt yazı ekle: Dahili video düzenleyici SRT, SUB, SSA, ASS gibi bir çok harici alt yazı dosyasını orijinal videoda kullanman için içe aktarmana olanak sağlar.

Yüksek hız dönüştürme

Sıra dışı özellikler

Apowersoft Mac için Video Dönüştürücü’deki kullanıcı arayüzü kolay kullanımlı ve akıllıdır. Yeni başlayan veya tecrübesiz biri olsan bile bu uygulamayı kolaylıkla çalıştırabilir ve harika bir dönüştürme deneyimi yaşayabilirsin.

Yüksek hız: İleri APEXTRANS™ teknolojisine sahip bu video dönüştürme yazılımı 30 kat daha yüksek harika bir dönüştürme hızı sağlar.

Çoklu dönüştürme: Videoları çoklu olarak dönüştürmeyi destekler. Toplu dönüştürme modunda, Mac bilgisayarındaki farklı videoları aynı zamanda dönüştürebilirsin.

Güçlü oynatıcı: Dahili Mac video oynatıcısı MP4, MOV, AVI, FLV, M4V, WMV, ASF, MP3, M4A, OGG gibi her türlü formattaki ortam dosyalarını oynatma desteği verir.

Sıfır kalite kaybı: Sıra dışı video dönüştürme deneyiminin yanı sıra bu yazılım dönüştürülen videonun görüntü kalitesinde hiç bir kayba uğranmayacağını garanti eder.

Promosyon reklamları

İlgili Makaleler

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön