Ses Kaydedici

Görüşler ( 2 )

Ses Kaydedici müzik eğlencenizi zenginleştirmek için kullanabileceğiniz güzel bir araçtır. Müzik sitelerinden, video platformlarından, radyo istasyonlarından ses kaydetmenize ya da ses sohbetlerinden kolayca ses yakalamanıza olanak sağlar.

Program her hangi bir müzik çalarda ve taşınabilir cihazlarda kolayca kullanmanız için MP3, AAC, FLAC, WMA vb. bir çok ses formatını destekler.

Dilediğiniz Sesi Yüksek Kalitede Kaydetme

Müzik çalan sitelerden bir şarkıyı alıp dilediğinizce keyfini çıkarmanın, toplantıda konuşulanları kaydetmenin, canlı öğretim videoları için kendi sesinizi kaydetmenin yollarını merak ettiniz mi? Artık elinizin altında her şey dahil bir çözüm var. Bu program bilgisayarınızdan ve mikrofonunuzdan aynı anda ses kaydetmenize olanak sağlar. Ses farklı cihazlarda oynatmak, müzik sitelerine yüklemek ve diğerleriyle paylaşmanız için yüksek kalitede kaydedilir.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
 • Çıktı formatları
 • Kaynak formatları
 • Cihazlar
En yaygın kullanılan ses formatı
Microsoft tarafından geliştirildi, Windows işletim sisteminin varsayılan formatı
Çoğu akıllı telefon ve PlayStation standart formatı
iTunes, QuickTime ve iPod’la kullanılan ses format
iPhone zil sesi format, kayıpsız ses format ve dahası
Bilgisayar sesi
Müzik blogları, çalma listeleri, sesli kitaplar, radyo programları, online konferanslar vs.
Mikrofon sesi
VoIP çağrı sohbetler, şarkı söyleme vs.
Windows
Windows 10/Windows 8.1/Windows Vista/Windows 7/Windows XP
iOS
iPhone, iPad, iPod, iTouch, Apple TV
Android
Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Note, Sony, Motorola, LG, HTC
PAKETLE

Müzik Dosyalarına ID3 Etiketlerini Otomatik Ekleme

Bir şarkı kaydettiğinizde artık kendi kendinizi bilgilerini düzenlemenize gerek yok. Program; isim, albüm, yıl, tür, sanatçı ve hatta albüm kapağı gibi bilgileri tanımada size yardımcı olur. Bu özellik müzik koleksiyoncuları ve fanatikleri için son derece kullanışlıdır. Çoklu müzik dosyalarını tanımlayabilir yani sizin bunları tek tek düzenlemenize gerek kalmaz ve zamandan kazanırsınız. Sonrasında dilerseniz etiketleri kendiniz düzenleyebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
PAKETLE

Cihazlarla Uyumlu Formatlar için Ses Dönüştürme

Taşınabilir cihazlarda kayıtlı ses dosyalarını dinlemek mi istiyorsunuz? Bunu tek tıkla yapabilirsiniz. Dahili ses dönüştürücü farklı formatlar arasında sesleri dönüştürmenizi ve dosyaları toplu olarak dönüştürerek verimliliği arttırmanızı sağlar. Ayrıca, ses kliplerini tek bir dosyada birleştirerek düzenlemenize yardım eder. Yerel dosyaların dışında Apowersoft Ses Kaydedici internet videolarını MP3, WMA, FLAC, OGG vb. formatlara dönüştürerek dilediğiniz yerde çalmanızı sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
PAKETLE

Daha Pratik Fonksiyonlar Sağlar

Ses kaydetme konusunda farklı ihtiyaçları karşılamak için Ses Kaydedici aşağıda anlatılan diğer etkin özelliklerle birlikte gelir.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Online Radyo Kanalları Kaydetme

Tüm dünyadaki radyo istasyonlarını dinlerken çalanları kaydetmek için harika bir yoldur. Dilediğiniz radyoyu aratın ve dinlemeye başlayın, program dilediğiniz şarkıyı, haber programını veya talk şovu kaydetmenize ve sabit sürücüde saklamanıza olanak verir.

Ses Dosyalarını iTunes’a Aktarma

Kaydedilen ve indirilen dosyaları Apple cihazlarında dinlemek istiyorsanız, “iTunes’a Müzik Transfer Etme” fonksiyonunu sizin için doğru seçenek olur. Sesleri tüm iTunes uyumlu formatlara dönüştürerek bunları iTunes kitaplığına atarak her şeyi bir arada sunar.

Sesleri Kolayca Düzenleme

Dahili ses düzenleyici; kesme, yapıştırma, birleştirme, karıştırma ve efekt ekleme gibi bir çok özelliği sunar. Bunu kullanarak sesleri yeniden yaratabilir ve kolayca ses zili oluşturabilirsiniz.

Paylaşma ve Koleksiyon Oluşturma için CD Yazma

Evinizde veya arabanızdaki CD çalarda dinlemek için sesleri boş CD’ye kaydetmeniz için gelen güzel bir eklentidir. Müziklerinizi ayrıca başkalarıyla CD aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

PAKETLE

En Basit Arayüz

 • ses kaydedici
 • ses düzenleyici
 • müzik kitaplığı
 • radyo çalma
 • şarkı arama
 • videoları MP3’e dönüştürme

  Neden Ses Kaydediciyi Seçmelisiniz?

  Değerlendirme: 5- 2 değerlendirmeye göre.2 yorum
  • Teşekkürler, bu şimdiye kadar kullandığım en iyi ses kaydedici. İşim gereği, bilgisayarıma sık sık online radyo kaydetmem gerekiyor ve Ses Kaydedici bunu problemsiz yapmamı sağlıyor. Her zamanki gibi desteğim bu programla.

   İnanılmaz, yayındaki sesleri bu derece iyi kaydeden bir yola rastlayabileceğimi hiç düşünmemiştim. Bir de Ses Dönüştürücü, Düzenleyici ve Müzik İndirme gibi ekstra özellikler sunuyor. Tek kelimeyle mükemmel. Beş yıldız.

  • 30 saniye içinde bunun istediğim ses kaydedici program olduğunu anladım. Şu ana kadar kullanımı son derece basit ve %100 başarılı. Harika bir ürün!

   İyiki bu ürünle tanıştım! Program bana çok uygun. Uygulama gerçekten mükemmel!

  • Müzikleri kaydetme, düzenleme ve aktarma işlemleri için her şey bir arada. Bu programla, favori şarkılarımı iPhone’umda çalmak çok kolay oldu.

   Bu program genelde Skype sohbetlerimi kaydetmek için kullanıyorum, kullanımı çok basit ve sesleri yüksek kalitede kaydediyor. Yazılımınızdan çok memnunum!

   Yorumlar & Konuşulanlar

   Ses Kaydedici

   Et flott verktøy som kan berike musikkunderholdningen din

   new
   Destek
   Paylaş
   Yorumlar
   Yorum Yap
   En başa dön
   Buraya Tıkla ve Yükle