YouTube’dan Müzik İndirmenin Kolay Yolu

YouTube’dan Müzik İndirmenin Kolay Yolu

En son tarafından 18-09-2018 tarihinde güncellendi.
Soru

Birçok şarkıyı toplamayı seven sertifikalı bir müzikseverim ve son çıkan iyi şarkıları bulmak için genellikle Youtube’a bakarım. Genellikle müzik videoları indiriyorum ama diskimde çok fazla yer kaplıyor. Sanırım sadece ses kaydetsem boyut olarak çok daha az yer kaplar. YouTube müziği indirmek için yardımcı olabilecek kimse var mı?

Cevap

Diskinizden yer kazanmanın yanı sıra, YouTube MP3 müziği indirerek internet bağlantısı olmadan bütün kullanıcıların istedikleri zaman MP3 çalmalarını sağlayabilirsiniz. Hatta, kullanıcılar sevdikleri müziği taşınabilir cihazlara aktarabilir ve istedikleri zaman dinleyebilirler. Birçok kaynaktan topladığınız MP3’leri CD ya da DVD’ye yazabilir ve koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Birçok kişinin tercih ettiği gibi şarkı başında bir çalma sesi ekleyebilirsiniz. Eğer YouTube müziği indirmek istiyorsanız işte size birkaç yol:

Ücretsiz YouTube Müziği indirme yolu

Windows için Apowersoft Ücretsiz Çevrimiçi Ses Kaydedici

YouTube müziği indirmenizin başarılı olması içen tek ihtiyacınız olan araç Apowersoft Ücretsiz Çevrimiçi Ses Kaydedici gibi güçlü ve güvenilir bir yazılım. Bu ücretsiz ve kolay kullanımlı çevrimiçi yazılım sayesinde YouTube müziğini yüksek ses kalitesinde indirebilirsiniz. Bu hizmete ek olarak ID3 etiketi de otomatik olarak gelecek ve her şarkının şarkıcısı, türü, albüm adı gibi bilgilere sahip olacaksınız. Bu harika YouTube müzik indiriciyi kullanmanız için takip etmeniz gereken basamaklar:

  1. Apowersoft Ücretsiz Çevrimiçi Ses Kaydedici sitesine gidin ve “Kayda Başla” butonuna tıklayın. Java çalıştırmanıza izin vermenizi isteyen bir ekran açılacaktır, buna “Tamam” deyin ve kaydedicinin yüklenmesini bekleyin.
  2. Çıkış formatı olarak MP3 seçin.
  3. Sevdiğiniz YouTube video klibine gidin ve tamamen yüklenene kadar bekleyin.
  4. Şimdi araç çubuğundaki “Kaydet” butonuna tıklayarak ses kaydedeceğiniz YouTube videosunu çalın.
  5. YouTube müzik indirmeyi durdurmak için “Dur” butonuna tıklayın.

Artık yeni kaydettiğiniz MP3 dosyalarına ulaşmak için tek yapmanız gereken “Klasör Aç” butonuna tıklamak

Windows ve Mac için Masaüstü Programıyla YouTube MP3 Müzik İndirind

Eğer YouTube müzik indirmek için daha gelişmiş bir uygulama arıyorsanız sizin için en uygunu Apowersoft Ses Kaydedici. Bu inanılmaz kaydedici tüm tarayıcılar ve işletim sistemleri ile uyumludur. Yeşil butona tıklamanız yeterli.

Indir

Bu yazılımın çok temel birçok özelliği mevcut. Bu özelliklerden biri bütünleşik ses oynatıcısı sayesinde kaydettiğiniz müzikleri dinleyebilmeniz, bir diğeri ise MP3’leri CD’ye yazma imkanı sunmasıdır. Ayrıca bütünleşik ses düzenleyici sayesinde MP3 dosyalarını kesebilir, düzünleyebilir, birleştirebilir, ayırabilir ya da efekt ekleyebilirsiniz.

Ses Kaydedici

YouTube ücretsiz müzik indirmek artık hem Mac hem de Windows bilgisayarlarda çok kolay. Ancak lütfen telif haklarına özen gösterin ve MP3’lerinizi şahsi kullanımda değerlendirin.

Değerlendirme:4.8 /5( 11 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eMac ses kaydedici alternatifleri, Ses Kaydedici.En son 18-09-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön