Android 5.0 ve sonrası

Apowersoft Android Kaydedici

Android Ekranını Bilgisayara Aktarın ve Ekranı Kaydedin

Görüşler ( 1)
  • +1 -
  • Paylaş -
  • Paylaş -
  • Pin -
  • Paylaş -
Online Olarak Başlat
REC
Video Rehberi
AŞAĞI KAYDIR

Android'i Bilgisayara Bağlayın

Mükemmel bir Chromecast alıcısı olarak, Apowersoft Android Kaydedici Android cihazınızı bilgisayara kolaylıkla bağlamanızı sağlar. Bu Android ekran kaydedici yardımıyla, cihazınızı ve bilgisayarınızı aynı Wi-Fi ağına bağlayıp yayına başlayabilirsiniz. Android cihazında görüntülenen her şey anında bilgisayarda izlenebilecektir.

Gerçek zamanlı Görüntü

Bu Android ekran kaydedici oyun, müzik, film, video çağrıları gibi ve çok daha fazlasını Android'den bilgisayara gerçek zamanlı olarak hatasız bir şekilde yayınlamanıza izin verir. Ses de gecikme olmadan eşleşir. Bu şekilde mobil cihazınızı bilgisayarınızdan daha geniş bir ortamda görüntüleyebilirsiniz. Sunum yaparken, film izlerken ve heyecanlı oyunlar oynarken bu çok faydalı olur.

Ekranı Kolayca Kaydetme

Apowersoft Android Kaydedici sadece Android ekranını PC'ye ya da Mac'e aktarmakla kalmaz aynı zamanda tek tıkla ekran görüntüsünü yakalar. Bunu kullanarak Android ekranını sesle beraber kaydedebilir, ekran görüntüsü alabilir ve bunların yanı sıra ekranı GIF olarak kaydedebilirsiniz. Oyunlar, video sohbetler, öğretici videolar ya da her hangi başka bir şey ne olursa olsun bu Android ekran video kaydedici gördüğünüz/duyduğunuzu elde etmenizi sağlar.

Özelleştirilebilir Kaydetme Ayarları

Mac ya da Windows'ta Android ekranını kaydettiğinizde, kayıtları farklı platformlarda sıkıntısız oynatmak için farklı gereksinimlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda, bu Android kaydedici çözünürlüğü, ekran kalitesini, ses kaynağını (sistem sesi, mikrofon ya da her ikisi) ve video formatını (MP4, AVI, WMV, FLV, GIF vb.) kayıtlara göre özelleştirmenize olanak verir. Kayıtlara kolay erişim için onları kaydetmek üzere kendi çıktı dizininizi seçebilirsiniz.

  • Seçenekler
  • Dil
  • Destek
  • Hakkında
MP4
MP4

Yükleme ve Paylaşma

Kayıtları yüklemek ya da paylaşmak isterseniz bu Android ekran kaydetme programı bunu anında yapmanız için seçenekler sunar. Videolarını video sunucu sitelere ve YouTube, ShowMore, Google Drive ve Dropbox gibi ücretsiz bulut alanlarına yükleyebilir ya da Facebook, Twitter, Google+ vb. sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz. Ardından videolara dilediğiniz zaman internet üzerinden farklı platformlarda erişebilirsiniz.

SEVDİNİZ Mİ? İNDİRİN! HEMEN DENEYİN!

Apowersoft Android Kaydedici ile ilgili Yorumlar

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön
Buraya Tıkla ve Yükle