Apowersoft Mac Ekran Görüntüsü

Mac Ekran Görüntüsü
Değerlendirme:5.0 /5( 2 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Apowersoft Mac Ekran Görüntüsü, Mac OS X'te kapsamlı ekran görüntüsü alma aracıdır. Mac üzerinde görüntülenen her şeyin ekran görüntüsünü kolayca almanı sağlar. Bir oyunda elde ettiğin yüksek skoru, videolarındaki favori çerçeveleri, bilgisayar sorunlarını tanımlamayı ve daha fazlasını paylaşmak istediğinde oldukça kullanışlıdır. Mac'te anlık görüntüler almanın yanı sıra, ekran görüntüleri üzerinde not alarak paylaşmak da aynı şekilde bu uygulamayla oldukça kolaydır. Bunun sebebi ise, uygulamanın dahili bir yükleme aracı ve ok, dikdörtgen, fırça ve metin araçlarına sahip anlık resim düzenleyicisi ile birlikte gelmesidir. Her halükarda, ister iş ister ev veya eğlence amaçlı kullanımda etkin ve uygun bir kullanım sağlar.

  • Mac ekranında görünen her şeyin görüntüsünü alma
  • Dahili akıllı pencere algılama
  • Ekran görüntülerini dilediğin gibi düzenleme
  • Tek tıkla resimleri yükleme ve paylaşma
  • Okunurluğu arttırmak için ekran büyüteci
  • Çoklu ekran görüntü çıktıları alma

Indir

Mac ekranında gördüğün

Mac ekranında gördüğün her şeyin görüntüsünü al

Basit ve akıllı ara yüzüyle, bu ekran alma aracı Mac ekran görüntülerini tek bir butona tıklayarak veya kısa yolları kullanarak almana olanak sağlar. Tam ekran, tarayıcıdan web sayfaları, uygulama menüleri, belirli bir pencere ya da kişiselleştirebileceğin belirli dikdörtgen bir alanın görüntülerini dertsiz tasasız almaya yarayan hepsi dahil ekran görüntüsü moduyla birlikte gelir.

Görüntü alırken pencereyi otomatik algılar

Görüntü alırken pencereyi otomatik algılar

Ek olarak, bu Mac OS ekran görüntüsü yazılımı uygulama penceresini algılamak için kullanılabilir. Bu, uygulama penceresinin ekran görüntüsünü almak istediğinde oldukça kullanışlıdır. Ekran görüntüsünü almak için tıklayıp sürüklemek yerine tek yapman gereken imleci görüntüsünü almak istediğin pencerenin üstüne getirmek ve tıklamaktır.

düzenleme elementler uygula

Ekran görüntüsüne resim düzenleme elementleri uygula

Mac OS ekran görüntüsünü almada getirdiği kolaylığın yanı sıra, Apowersoft Mac Ekran Görüntüsü programının diğer büyük bir avantajı da resimlere not alarak düzenleme seçeneği sunmasıdır. Fikirlerini veya kavramları iletmek ya da resimleri kişiselleştirmek için ekran görüntüsüne eklemeler yapmak istersen, alınan ekran görüntüsüne ihtiyacına göre dikdörtgen, elips, ok ve metin ekleyerek görüntüyü düzenleyebilirsin.

Ekran görüntülerini bulut alanına yükle

Ekran görüntülerini bulut alanına yükle

Alınan ekran görüntülerini sadece panoya ya da dahili sürücüye kaydeden diğer Mac ekran görüntü araçlarının aksine, bu Mac ekran görüntü aracı alınan görüntüyü sreenshot.net tarafından sağlanan bulut alanına yüklemene izin verir. Bu tamamen ücretsizdir ve kaydolman gerekmez. Bir kere yüklediğinde, Facebook, Twitter, Google+, Pinterest ve diğer sosyal ağlarda bu görüntüleri tek bir fare hareketiyle paylaşabilirsin. Dahası, bloglara, forumlara doğrudan yükleme ya da anında mesajlaşma yoluyla doğrudan gönderim için dört çeşit resim bağlantısı sağlanmaktadır.

Düzgün görüntüleme için ekran büyüteci

Düzgün görüntüleme için ekran büyüteci

Rahat kullanım için, bu Mac OS ekran görüntüsü uygulamasında, detaylı görünüm ve görme engelliler için dahili bir ekran büyüteci bulunur. Belirli bir bölgeyi Mac ekran görüntüsü alma aracına sürüklediğinde, yakalama çerçevesi ile birlikte görüntülenerek mevcut bölgenin yakınlaştırılmasını sağlar. Bu sayede bir bölgeyi yakınlaştırabilir ve büyütülmüş alanın görüntüsünü alabilirsin.

Farklı resim çıktılarını destekler

Farklı resim çıktılarını destekler

Bir ekran görüntüsünü başarıyla aldığında, bunu masaüstünde PNG dosyası olarak, panoya kopyalayarak ve hatta ücretsiz bulut alanına yükleyerek kaydedebilirsin. Bu ihtiyacına göre değişir. Daha sonra kullanmak üzere görüntüyü resim dosyası olarak bilgisayarında da saklayabilirsin. Anında mesajlaşma veya belgelere ekleme için önce panoya kopyalama daha uygundur. Sosyal ağ hesaplarında paylaşmayı ya da blog ve forumlara göndermeyi tercih ettiğinde ise yükleme en iyi seçenek olacaktır.

Promosyon reklamları

İlgili Makaleler

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön