Apowersoft Mac için Ses Kaydedici

Mac ses kaydı
Değerlendirme:4.2 /5( 68 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Apowersoft Mac için Ses Kaydedici Mac’te duyduğunuzu kaydetmenin en kolay yoludur. Bu Mac için ses kaydediciyi kullanarak, sesi ses kartı, mikrofon ya da herhangi bir giriş ya da çıkış kaynağından kaydedebilirsiniz. Kaydedilen ses dosyası M4A, MP3, AC3, AU, M4R, AIFF veya başka bir formatta kaydedebilirsiniz.

  • Mac OS X Mountain Lion’daki her türlü sesi kaydedin
  • Çevrimiçi ses ya da web sitesindeki sesi kaydedin
  • Sesi bire bir kalitede M4A veya MP3 formatında ses kaydedin
  • Otomatikman müzik başlığını, albümü ve şarkıcıyı tanımlayın
  • Ses kaydetme görevlerini kolaylıkla programlayın
  • Sessizlik algılama ve reklam filtreleme özelliği

Ayrıca, bu Mac için ses kaydetme yazılımı ile kayıt hiç bu kadar kolay olmamıştı. YouTube, Pandora, Spotify, iTunes, Skype, QuickTime Player gibi sitelerden ses ya da müzik indirmek sadece bir tık uzağınızda. Şimdi sevdiğiniz müziğe her zaman her yerden ulaşabilirsiniz.

Indir

"
Mac’te Kayıpsız Ses Kaydedin

Mac’te Kayıpsız Ses Kaydedin

Apowersoft Ses Kaydedici Mac’teki her türlü sesi kaydetmeye adanmıştır. Akıllı Mac OS X ses kaydedici sayesinde ses kartınızdan ya mikrofonunuzdaki canlı sesi, radyoyu, bilgisayarınızdaki dosyaları, VoIP çağrılarını, müziği ya da herhangi bir ses dosyasını kaydedebilirsiniz.

İstediğiniz kadar Mac Sesi Kaydedin

İstediğiniz kadar Mac Sesi Kaydedin

İnternette binlerce radyo kanalı ve video yayınlayan site var. Apowersoft Ses Kaydedici bu sitelerden sadece ses kaydetmenizi değil, aynı zamanda video dosyalarını da ses dosyası olarak kaydetmenize imkan tanır. Bu sitelerin başlıcaları YouTube, Grooveshark, VEVO, MySpace, Pandora, Deezer, MTV, iTunes Radio, Yahoo Music, Last.fm, Jango, Rhapsody, Napster’dır.

Programlanmış Görev Yaratın

Kolaylıkla Programlanmış Görev Yaratın

Bütünleşik Programlama özelliği programlanmış görevleri kolaylıkla yaratmanızı sağlar. Ayarlandığında, otomatikman kaydınızı başlatıp durdurabilirsiniz. Bu tasarım kullanıcılara birçok kolaylık sağlar. Artık Apple bilgisayarınızın önünde saatlerce oturup kaydı beklemek zorunda değilsiniz. Otomatik giriş denetleme özelliğini kullanarak kayıt sürecindeki gecikmeleri engelleyebilirsiniz.

Şarkı Bilgisini Akıllıca Denetleyin

Şarkı Bilgisini Akıllıca Denetleyin

Mac’te ses kaydettikten sonra, ID3 etiketleri başlık, şarkıcı, albüm, boyut, yıl, format ve tür gibi müzik bilgisini bulup geri çalmanızı sağlar. Mümkünse kütüphanedeki ID3 etiketlerini elinizle düzenleyebilirsiniz. Ayrıca Ara sekmesi kayıtlı öğelerinizi kolayca bulmanızı sağlar.

Kaydı Şarkılarına göre Ayırın

Kaydı Şarkılarına göre Ayırın

Apowersoft Mac için ses kaydedici ses bölümlerini otomatik olarak ayırmanıza imkan tanır. Örneğin ses, arada kısa duraklamalarla 30 dakika çalıyor. Mac’te ses kaydederken yazılım her duraklamayı farkedip dosyayı ayırır. Hatta, şarkılar arasındaki reklamları filtrelemek için belli bir süre belirleyebilirsiniz.

Ses Dosyalarını Görerek Düzenleyin

Ses Dosyalarını Görerek Düzenleyin

Kolay düzenleme fonksiyonu istenmeyen ses kliplerini kırpmaya ve birkaç ses bölümünü tek dosyada birleştirmeye yarar. Orijinal dosyada kalite sorunu olması halinde, bu bölümleri silmeniz iyi olur.

Birçok Dosya Formatını Destekler

Birçok Dosya Formatını Destekler

Apowersoft Ses Kaydedici, Mac için M4A ve MP3 formatında ses kaydetmenin yanı sıra OGG, SND, AC3, AU, M4R, AIFF gibi yaygın formatları destekler. iPhone5, iPod touch, iPad gibi aygıtlarınız için her zamankinden daha çok seçeneğiniz var. Ayrıca sesi bir formattan diğerine çevirmek çok kolay.

Promosyon reklamları

Haberler

İlgili Makaleler

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön