Filigran Kaldırıcı: PicWish

Filigranları fotoğraf ve videolardan kolayca kaldırın

Dilediğiniz şekilde fotoğraf ya da metin filigranları ekleyin

Aynı anda birden fazla filigran düzenleme işlemi yapın

Windows 7/8/10/Vista

FİLİGRAN

Filigranları Hızlıca ve Kolay Şekilde Düzenleyin

Fotoğraf ve videolarınıza son derece kolay biçimde filigran eklemenize veya filigranları kaldırmanıza yardımcı olan harika bir program

Fotoğraf/video filigranlarını kaldırın

FİLİGRAN

Fotoğraflarınızdan çıkarak istediğiniz nesneleri kaldırmak için üç adet filigran seçim aracı sunar. Video logoları kaldırmak için, videonun belirli bir alanını silerken diğer kısımlarını aynen bırakabilirsiniz.

Fotoğraf/videolara filigran ekleyin

FİLİGRAN

Yalnızca bilgisayarınızdan fotoğrafları alıp bunu fotoğraf veya videoya filigran/logo olarak eklemenize olanak vermez ayrıca hazır bulunan yüzlerce metin fontundan dilediğinizi kullanarak logo oluşturmanıza imkan sağlar. Bunların boyutları, şeffaflık dereceleri ve konumları isteğinize göre ayarlanır.

Daha çok fonksiyon daha çok sürpriz

 • Neredeyse tüm fotoğraf/video formatlarıyla uyumludur
  Yaygın kullanılan fotoğraf ve video dosya türlerinin tamamıyla düzgün çalışır. Kolay kullanımlı sürükle bırak fonksiyonu ve diğer basit düzenleme araçlarıyla yalnızca dakikalar içinde filigran ekleyip kaldırabilirsiniz.
 • Fotoğraf ve videolardaki filigranları toplu olarak kaldırma
  Dosyalarınızı programa aldıktan sonra istemediğiniz nesneleri seçerek elde edeceğiniz sonuca göz atabilirsiniz. Sonuçtan memnunsanız, nesneleri fotoğraf ve videolardan hızlıca kaldırmak için “Dönüştür” butonuna tıklamanız yeterlidir.
 • Dosyalarınıza metin/fotoğraf formatlı filigranları kolayca ekleyin
  Beğendiğiniz fotoğrafları alıp dosyalarınızın kötüye kullanımını engellemek için filigran şeklinde kullanabilirsiniz. Bunun dışında metin editörünü kullanarak kendi metninizi kullanarak da filigran oluşturabilirsiniz.
 • Hazır yüzlerce font, kolay kullanım için hizmetinizde
  Programda hazır bulunan el yazısı fontu, şık font, standart font, tarz font ve daha çok sayıda yüzlerce harika fontu kullanabilir, bunların renklerini ve diğer efektlerini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
 • İhtiyaçlarınıza göre değiştirilebilir filigranlar
  Saniyeler içinde kendi filigranınızı oluşturabilirsiniz. Fotoğraf formatlı filigranın boyutunu, şeffaflık derecesini ve konumunu kendinize göre değiştirebilir, fontunu, rengini, efektini ve diğer ayarlamaları dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.
 • Elde edilen dosyalar orijinal dosya kalitesini korur
  Yazılım, işlenen dosyasının boyut ve kalite dengesini otomatik olarak korur. Online ortamda kolay aktarım ve paylaşım sağlamak için sosyayı makul bir boyuta getirirken orijinal kalitesinde kayıp yaşanmaz.

Yalnızca birkaç tıkla filigranları düzenleyin

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • 5-yıldızlı tavsiye

  Watermark Remover beni şaşaırttı. Eski fotoğraflarımdaki damgaları başarılı şekilde kaldırdı.

  Jessica

 • 5-yıldızlı tavsiye

  Bu program, şu ana kadar kullandıklarım arasında en istikrarlısı. Yüzlerce fotoğrafa filigran eklemem gerekiyordu. Bu yazılım sayesinde inanılmaz derecede fazla zaman tasarrufu yaptım. Bravo!

  Keith

 • 5-yıldızlı tavsiye

  Böylesine harika bir program geliştirdiğiniz için teşekkür ederim. Neredeyse 1960lı yıllardan kalan fotoğraflarımdan vazgeçmek üzereydim. Watermak Remover fotoğraflarımı kurtarmama yardımcı oldu. Harika!

  Lynda

 • 5-yıldızlı tavsiye

  Çok iyi bir program! Fotoğraflarımdaki çatlakları gidermeme ve kayıp parçaları otomatik olarak tamamlamama yardımcı oldu.

  Susan

  Filigran çıkarmak/eklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı

  Dünya Çapunda 1.323.240 Kullanıcıya Hizmet Verdi

  new
  Destek
  Paylaş
  Yorumlar
  Yorum Yap
  En başa dön
  Buraya Tıkla ve Yükle