Video Dönüştürücü

Ultra yüksek Hızlı Video Dönüştürücü

Görüşler ( 3 )

Kullanımı Kolay & Dertsiz & Kayıpsız

En az kalite kaybıyla videoları dilediğiniz formata dönüştürün. Hepsi bir arada video dönüştürücü, düzenleyici, oynatıcı ve ekran kaydedici.

AŞAĞI KAYDIR

Her türlü Video/Ses Fomatını Dönüştürme

Video Dönüştürücü tüm video ve ses formatlarını destekler. Videoları geniş yelpazede çıktı formatına dönüştürmenize olanak verir. Ayrıca çerçebe boyut, genişliği, yüksekliği ve bit hızı gibi video parametrelerini dönüştürme işleminden önce özelleştirebilirsiniz. Yeni popüler formatlar sık sık format listesine eklenmektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Video
MP4, MKV, AVI, WMV, HEVC, H.264, MKV, 3GP, FLV, HTML5, M4V, MOV, ASF, DV, VOB, OGV, YouTube, ASF, RM, MTS/M2TS/TS/TP/TRP, MOD, TOD
Ses
MP3, MP2, WMA, M4R, M4A, AC3, AAC, OGG, WAV, FLAC, AIFF, RealMedia
Cihaz
Apple, Samsung, HTC, Blackberry, Sony, Nokia, Motorola, Game, LG, TVS, DVD, Android, Archos
PAKETLE

HD Videoları Dönüştürme

Basit video dönüştürücü video kalitesini orijinal video kalitesine göre %100 korur. Ayrıca HD MP4, HD MTS ve hatta 4K standartındaki formatlar dahil neredeyse tüm yaygın formatlara dönüştürme gücündedir. Dönüştürme fonksiyonunun yanı sıra tek işlemle inanılmaz yüksek hızda çoklu video dönüştürmeyi destekler.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
PAKETLE

Esnek Video Düzenleme

Apowersoft Video Dönüştürücü özel bir düzenleme özelliğine sahiptir bu özellikle kullanıcılar video klipleri birleştirme, video dosyalarını kesip/kırma, efekt uygulama, filigran etkileme gibi işlemleri uygulayabilirler. Fazla tek kuruş vermeden, dakikalar içinde evde çektiğiniz videoları profesyonel bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Orijinal videoları küçük parçalara bölebilir ve video dosyasının boş kenarını Kırpma fonksiyonunu kullanarak silebilirsiniz. Video renk zıtlığı, parlaklığı ve canlılığını ayarlamanıza olanak veren video efekt düzenleyiciyle birlikte gelir. Dahası, ihtiyacınıza göre videolarınızı döndürebilirsiniz.

Farklı çok sayıda videoyu tek bir dosyada birleştirebilirsiniz. Online video paylaşım sitelerinden indirdiğiniz çok sayıda parçayı tek bir video halinde izlemek oldukça kullanışlı bir özelliktir.

Videolara filigran veya efekt ekleyerek markalaştırmak oldukça kolaydır. Kişiselleştirilmiş bir ev videosu oluşturmak için fotoğraf veya metin ekleyebilirsiniz. JPG, JPEG, PNG, BMP, GIF, EMF, WMF, EXIF, ICO, TIFF ve TXT gibi filigran türlerinin tamamı desteklenmektedir.

Bu HD video dönüştürücü harici alt yazı aktarımını destekler. Dahili alt yazı düzenleyiciyle yazıların fontu, font stili, boyutu, efektleri ve pozisyonunu düzenlemek çok kolaydır. Farklı dil dosyalarını da desteklemektedir.

PAKETLE

Kusursuz bir Oynatma Deneyimi

Dönüştürme işleminden sonra en güncel videoları bilgisayarınıza, DVD’nize ya da taşınabilir cihazlarınıza aktarabilir sorunsuzca çalabilirsiniz. iPhone XS Max, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone XS, iPhone XR, iPad, Samsung, Nexus, Sony ve diğer bir çok dijital cihazda çalınabilecek formatlardan seçiminizi yapabilirsiniz. Hatta video deneyimini büyük ekran TV’ye taşıyabilirsiniz.

Taşınabilir cihazınızda kullanın

DVD’ye yazın

YouTube, Facebook ve Twitter’a yükleyin

DAHA FAZLA BİLGİ AL
PAKETLE

En Basit Arayüz

 • ana ekran görüntüsü
 • videoları seç
 • videoları kırp
 • videoları dönüştür
 • video oynat
 • video indir

  Neden Video Dönüştürücü’yü Seçmelisiniz?

  Değerlendirme: 5- 3 değerlendirmeye göre.3 yorum
  • Bu program denemeye değer, beni en çok etkileyen yüksek dönüştürme hızı ve çıktı formattaki yüksek kalitesi oldu. Tek seferde çok sayıda video dosyası bile dönüştürebiliyorum.

   Bu HD video dönüştürücüye bayılıyorum. Videoları MP4’e ya da diğer yaygım formatlara rahatlıkla dönüştürebiliyorsunuz, harika!

  • Bu programla harbiden övgüyü hak ediyorsunuz!!! Dahili düzenleyici evde çektiğim videoların daha profesyonel görünmesini sağlıyor.

   Bu harika ürünü temin etmenizin yanı sıra şirketiniz de oldukça etkileyici. Tekrardan bu harika video dönüştürücü ve indirici için çok teşekkürler!

  • Apowersoft Video Dönüştürücü benim için fark yarattı bu yüzden hep Apowersoft’u kullanıyorum.

   Bu HD video dönüştürücüyü bir ay kadar önce aldım. Bu kadar iyi çalışmasına çok şaşırdım, beş yıldızım size!!!

   Bilgi Tabanı

   Video Dönüştürücü

   Ultra yüksek Hızlı Video Dönüştürücü

   new
   Destek
   Paylaş
   Yorumlar
   Yorum Yap
   En başa dön
   Buraya Tıkla ve Yükle