Kaydetmeye Başla

Online Ekran Kaydedici

Sınırsız kayıtlarınıza başlamak için tek tık yeterli!

Görüşler ( 122 )
Kaydetmeye Başla
AŞAĞI KAYDIR

Kullanım Kılavuzu

Video Rehberi İzle

Bu uygulama Java eklenticiği gerektirmez ama ilk kez kullandığınızda başlatıcıyı yüklemeniz gereklidir. Sonrasında online olarak sınırsız ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Bir Butonla Ekranı Kaydedin

Bu ekran kaydedici web tabanlıdır yani kaydı yapmak için bilgisayarınıza ekran görüntüsü programı indirmenize gerek yoktur. Tek yapmanız gereken bu online ekran kaydediciyi web’de açmaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
ÜCRETSİZ
Çıktı Formatları
Videoları MP4, WMV, AVI, FLV, MPEG, VOB, ASF, GIF formatlarına aktarın
Kullanılan yerler
Video yayını, gösterim, canlı sohbetler ve daha fazla ekran etkinliğinin tamamını kaydedebilirsiniz.
 • Ultra Kolay Kayıt

  Sadece tek tıkla, dilediğiniz türde video yaratabilirsiniz: öğretici, ders veya komi videolar. Apowersoft Online Ekran Kaydedici’nin esnek tarasımı ekranı online olarak kolaylıkla yakalamanızı sağlar.

 • Ekranda Ne Varsa Kaydedin

  Diğer ekran kaydetme araçlarının aksine bu online ekran kaydedici neyi ya da ne kadar süre kaydettiğinizi sınırlamaz, tüm TV programların ya da dersleri daha sonra kolayca izlemeniz üzere kaydetmenize olanak verir.

 • Esnek Ekran Yakalama

  Özel bir alandaki etkinlikleri kaydetmeyi veya tüm ekranı kaydetmeyi seçebilirsiniz. Eğer isterseniz web kamera görüntülerini de kaydedebilirsiniz.

PAKETLE

Çeşitli Yollarla Video Kaydedin

Ekranı eş zamanlı olarak sesle kaydetme dışında, ekrana web kamerasını dahil ederek öğretici videolar yaratabilirsiniz. Hem göstereceğiniz şeyler hem de ekran hareketleri kolaylıkla kaydedilecektir.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
 • Video ve Sesi Eş Zamanlı Yakalayın

  Bu online ekran kaydedici video ve sesi eş zamanlı olarak yakalamanızı sağlar. Bilgisayar ekranında her ne yapıyorsanız kaydeder ve bilgisayar ya da mikrofon sesiyle eşleştirir. Bu, programın en iyi bedava ekran kaydedici uygulama olmasının sebeplerinden biridir.

 • Kayıt Esnasında Web Kamerasını Dahil Edin

  Bu web kamera kaydedici, Skype, GoToMeeting ve daha bir çok farklı popüler sohbet hizmetini kullanan çoklu web kamera videolarını yanyana kaydetmenize olanak verir. Ayrca ihtiyacınıza göre kamera resmini yeniden boyutlandırabilirsiniz.

PAKETLE

Ekran Kaydını Gerçek Zamanlı Düzenleyin

Kaydedilen videolarınızı satır, metin, belirteç, vurgu ve daha fazlasını eş zamanda kullanarak öğreticiliği pekiştirin.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
 • Kayıt Esnasında Ekrana Ekleme Yapın

  Bu web tabanlı ekran kaydedici ile, videonuzu son haline getirmek için kaydın bitmesini beklemeniz gerekmez. Hala kaydediyorken, renk, şekil, not ve ok gibi farklı simgeleri araç kitini kullanarak ekleyebilirsiniz. Sonuç, anından bir web sitesinde yayınlayabileceğiniz yüksek kaliteli video olacaktır.

 • Çoklu Çıktı Formatları

  Sadece bir kaç tıkla, kayıtlı videonuzu farklı formatlara aktarabilirsiniz. İstenilen formatla videoyu kolayca internete gönderebilir, taşınabilir cihazlarda izleyebilir, sabit sürücüye kaydedebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

PAKETLE

Videoları Kolayca Kaydedin ve Paylaşın

Ekran kaydı ile işiniz bittiğinde, videoyu sabit sürücüye kaydetmek veya olarak bulut alanına yüklemek için seçenekler verilecektir. Bu şekilde, işinizi buluta depolayıp, sosyal ağlara ya da diğer kanallara bağlantı göndererek arkadaşlarınızla veya çalışanlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
 • Videoları Sabit Sürücüye Kaydetme

  Kayıt bittiğinde, videoyu sabit klasöre kaydetmek için çıktı seçeneklerine yönlendirileceksiniz. İhtiyacınıza göre seçeceğiniz formatla, videoyu sabit sürücünüzde güvenle kaydedebilirsiniz.

 • Videoları Bulut Alanına Yükleme

  Ekran kaydını bulut alanına yüklemeyi veya diğerleriyle internet aracılığıyla etkin biçimde paylaşmayı isterseniz, videolarınızı YouTube, Vimeo vb. video sitelere yükleyebilirsiniz. Bunlar, kayıtlı dosyalarınızı tutmak ve yönetmek için etkin mecralardır. Sonrasında bir kaç basit tıkla paylaşabilirsiniz.

PAKETLE

En Basit Arayüz

 • ana ekran
 • ses çıktısı
 • ayarları yapılandır
 • kayda ekleme yap
 • video dosyasını farklı kaydet
 • yükleme seçenekleri

  Neden Online Ekran Kaydedici’yi Seçmelisiniz?

  Değerlendirme: 5- 122 değerlendirmeye göre.122 yorum
  • Öğretici videolar yapmaya ihtiyacım olduğunda hızlıca kullandığım bir uygulama, kullanımı oldukça kolay. Kayda satırlar ve kelimeler de ekleyebiliyorum, böylece videom çok daha ilgi çekici oluyor.

   Uygulama aynen bahsedildiği gibi! Kayıtlı videoyu bilgisayarıma kaydedebildiğim gibi YouTube’a da yükleyebiliyorum. Çok basit ve etkili!

  • Bu harika uygulamayı bulduğum için şanslıydım. Aslında çok sayıda ekran kaydedici kullandım ama çoğunun kayıt süre sınırlaması vardı. Ancak Apowersoft’ta bu yok. Kullanımı gerçekten ücretsiz!

   Bu muhtemelen karşılaştığım en iyi ücretsiz ekran kaydedici. Kullanımı bedava ama çok fazla seçenek sunuyor. Kullanımı çok kolay ve video kalitesi gayet iyi. İhtiyacım olan her şeyi yapıyor, programı seviyorum!

  • Temiz bir arayüze sahip harika bir web tabanlı ekran kaydedici! Gerçek zamanlı düzenleme seçeneği gerçekten etkileyici.

   Bir arkadaşım tavsiye etmişti. Videoyu kaydettikten sonra gerçekten iyi olduğunu gördüm. Farklı kayıt çözünürlükleri ve video formatları arasından seçebiliyorum. Bayıldım.

   Online Ekran Kaydedici ile ilgili Yorumlar

   Bir Yorum Yapın

   Lütfen adınızı girin!
   Lütfen yorum içeriğini girin!

   Yorum yap (3)

   Yorumlar & Konuşulanlar

   new
   Destek
   Paylaş
   Yorumlar
   Yorum Yap
   En başa dön
   Buraya Tıkla ve Yükle