Apowersoft Ekran Kaydedici Pro 2.0 Çıktı

Apowersoft Ekran Kaydedici Pro 2.0 Çıktı

En son tarafından 06-12-2018 tarihinde güncellendi.

13 Nisan 2015’te sunulan Apowersoft Ekran Kaydedici Pro’da gerçek zamanlı düzenleme fonksiyonunu güçlendirdi ve ses kaydını geliştirdi aynı zamanda bazı hatalar giderildi. Müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak, insanlara sunum yapmalarında yardımcı olmak için kayıt esnasında gerçek zamanlı olarak düzenleme desteği getirildi. Bu sürüm daha fazla ses ve video formatına destek veriyor ve ses kaydında önemli gelişmeler getiriyor. Dahası, videoları YouTube’a ve FTP sunucularına yükleme imkanı veriyor. Apowersoft Ekran Kaydedici 2.0’da, daha iyi kullanıcı deneyimi oluşturmak için getirilen detaylara göz atabilirsiniz.

Indir

Yeni fonksiyonlar

1. Kayıt esnasında gerçek zamanlı düzenleme

Yeni sürümde, sunumlarla ilgili olan bu fonksiyon çok önemli ölçüde geliştirilerek bundan böyle kayıt esnasında görev çubuğunda sesi ayarlamanıza, gerçek zamanlı düzenleme yapmanıza ve ekrana bağlantı eklemenize olanak verir. Oklar, diktörtgenler, daireler ve kalemler gibi videolarınızı daha açıklayıcı kılacak düzenlemeleri anında yapabilirsiniz.

2. Ekran görüntüsü alma video paylaşım

Bu yeni sürümde ayrıca dahili bir ekran görüntüsü alma aracı bulunur. Kullanıcılar böylece resimleri paylaşırdan daha etkin bir iletişimde olurlar. Ekran görüntüsü alma aracının yanında bunları sosyal medya ve bulut depolama alanında paylaşma seçenekleri bulunur.

Bu arada, Ekran Kaydedici Pro’nun en son sürümü, ekran kaydının yükleme fonksiyonunda iyileştirme sağlamıştır. Kullanıcıların sadece YouTube hesaplarını vererek kullanabilecekleri YouTube’a yükleyiciyi kolaylaştırmakla kalmaz aynı zamanda videoları FTP’de de paylaşmalarını sağlayarak webmaster’ların videoları FTP sunucularına doğrudan yüklemelerine olanak sağlar.

video paylaşım

3. Ses kayıt teknolosijisinde yenilik

Bazı durumlarda ses kaydının başarılı olmaması problemine çözüm olarak Ekran Kaydedici Pro 2.0, ses kaydı için Windows Audio Session’ı alarak sesin yüksek kalitede kaydedilmesini garanti altına alır. Bu değişiklikle, bilgisayarlarında Virtual Ses Kartı yüklü olmayan kullanıcıların karşılaşabileceği sıkıntılar etkin biçimde azaltılmıştır.

4. Farklı video ve ses format desteği

Önceki sürümlerde Ekran Kaydedici Pro sadece WMV video kayıtlarını destekliyordu. Yeni sürüm ise, kullanıcıların çıktı formatlarını kendi ihtiyaçlarına göre 9 çıktı formatına kadar WMV, AVI, MP4, MOV, MKV, FLV, MPEG, VOB ve WEBM) yayınlamanlarına izin veriyor. Ayrıca eski sürümdeki 4 format kaynağına (MP3, OGG, WMA ve WAV) AAC ve FLAC formatlarını eklemiş bulunuyor.

biçim

Apowersoft Ekran Kaydedici Pro 2.0 önceki sürümlerin üstüne geliştirilerek tasarlanmıştır. Bir çok kullanıcının farklı ihtiyaçlarını karşılayabilen genel özelliklerini geliştirerek çok önemli bir aşama kaydetmiştir. Dahası, Apowersoft Ekran Koruyucu Pro gelecek geliştirmelerde de gelişmiş özelliklere sahip kolay kullanımlı ve son teknoloji ürünler tasarlamaya kendini adamaya devam edecektir. Dolayısıyla her zaman ilk tercihiniz olacaktır.

Indir

Değerlendirme:4.3 /5( 13 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eEkran Kaydedici.En son 06-12-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön