Harika Özelliklere sahip Apowersoft Android Kaydedici 1.0 Yayınlandı

Harika Özelliklere sahip Apowersoft Android Kaydedici 1.0 Yayınlandı

En son tarafından 18-12-2017 tarihinde güncellendi.

Apowersoft, Android kullanıcılarının ekran yansıtma ve görüntü yakalama ihtiyaçları düşünerek yakın bir zamanda yeni bir ürün olan Android Kaydedici’yi yayınladı. Piyasaya çıktığından bu yana Apowersoft Android Kaydedici, kullanıcılar Android ekran hareketlerini PC’de görüntülemenin yanı sıra video ya da resim olarak yakalama olanağı verdiği için çok beğenildi. Bu araç yardımıyla kullanıcıların Android taşınabilir cihazlardaki önemli anları kaydetmeleri ve paylaşmaları çok daha kolay hale geliyor. Kullanımdaki her adım oldukça kolay ve tüm ihtiyaçlarınızı sorunsuzca karşılıyor. Daha fazla ayrıntı öğrenmek için aşağıda verilen özellikleri okuyarak program tam manasıyla anlayabilirsiniz.

Indir

Harika Özellikler

1. Android’den PC/Mac’e Kablosuz Ekran Yansıtma

Apowersoft Android Kaydedici Android akıllı telefondaki tüm ekran hareketlerini Windows ya da Mac’e aktarabilir. Android sürümünüzün 5.0 ya da üstü ve telefonunuzda dahili Chromecast özelliği olması şartıyla cihazlarınızı aynı ağ bağlantısı üzerinden kolaylıkla bağlayabilirsiniz. İster oyun oynamak için ister video sohbetleri için olsun yansıtma özelliğini deneyimlemek ve aynı zamanda daha iyi bir görsel efekt almak son derece keyifli.

2. Kayıpsız Ses Senkronizasyonu

Ekran görüntüsünü yansıtmanın yanı sıra, ekrandaki videoyla beraber sesi senkronize edebilir. Video kaydetme sırasında, sistem ve mikrofondan çıkan ses kaynağı aynı anda yakalanabilir. Bir video çağrısı yaptığınızı düşünün, her iki taraftan gelen ses net olarak duyulacak ve komple kaydedilecektir.

kayıpsız ses senkronizasyonu

3. HD Ekran Video Yakalama

Bu araç aynı zamanda video kaydetme özelliğine sahiptir. Kullanıcılar, kişisel videolarını ya da daha sonra başkalarıyla paylaşmak için capcanlı demo videolarını kaydetmek için bu program kullanabilirler. Kayıtta süre sınırlaması yoktur ve videoda can sıkıcı reklamlar ya da filigranlar bulunmaz. Bunların yanı sıra, kullanımdaki web kamera yayınını kaydedebilir ve böylece video kaydedilirken pencere içinde pencere efekti yaratılabilir.

ekran video yakalama Android

4. Çeşitli Görüntüleme ve Yakalama Ayarları

Apowersoft Android Kaydedici arasından seçebileceğiniz bol çeşitli çıktı format sunar. Menüde toplam 8 format bulunur bunlar arasında MP4, WMV, AVI gibi yedi video formatıyla beraber GIF vardır. Video kalitesi yüksekten düşüğe doğru ayarlanabilir ve kullanıcılar ihtiyaçlarına göre bunlardan seçimini yapabilir.

video formatı

5. Tek Tıkla Ekran Görüntüsü Alma

Dahası, bu program size ekran görüntülerini gerçek zamanda almanıza izin verir. Ekran görüntüsü butonuna bir defa tıklamanızla resim PNG dosyası olarak seçilen klasöre kaydedilecektir.

ekran görüntüsü alma Android

Apowersoft Android Kaydedici 1.0 mobil yansıtma için en son teknolojiyi benimsemiş ve Android kullanıcılarının uzun süredir kafasını karıştıran sorunu çözmüştür. Daha fazla mobil kullanıcıya yardımcı olmak için daha güçlü fonksiyonları geliştirmek için durmadan çalışmaktadır. Eğer siz de Android ekranınızı yansıtmak ya da kaydetmek istiyorsanız bu harika kaydedici her zaman bir numaralı tercihiniz olacaktır.

Indir

Değerlendirme:4.3 /5( 7 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eAndroid Kaydedici.En son 18-12-2017 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön