Arka Plan Silme ProgramıYalnızca birkaç tıkla, fotoğraf arka planını otomatik olarak kaldırın

Fotoğraf arka planını transparan hale getirmek için en kolay arka plan silme programı

Yalnızca saniyeler içinde arka planı otomatik olarak kaldırma

Bu arka plan silme programı, yalnızca birkaç tıkla önde olan nesneleri arka plandan ayırır. Tek yapmanız gereken fotoğrafı yüklemek, geri kalan işlemi sizin için doğru şekilde gerçekleştirir ve nesneleri düzgün keserek transparan arka planı otomatik olarak ortaya çıkarır. Herhangi teknik bir beceriye sahip olmanıza gerek yoktur.

Hemen Deneyin

Fotoğraf arka planını Akıllı Yapay Zeka sayesinde düzgün şekilde kaldırır

Nesneleri düzgün şekilde seçmek için Photoshop'ta lasso veya seçim aracını denemektense Apowersoft Arka Plan Silme Programı içinde yer alan akıllı Yapay Zeka teknolojisi fotoğrafları yükledikten sonra yalnızca birkaç saniye içinde size asıl kaliteden ödün vermeden doğru sonucu sunar. Çünkü bu son derece kolay, bir o kadar da profesyonel bir arka plan silme programıdır.

Hemen Deneyin

İşinize daha fazla yaratıcılık getirin

İster sosyal medyada bir gönderi olsun, ister bir reklam ya da aklınızı başınızdan alacak bir tebrik kartı; her halükarda burada aradığınız şablonları bulacaksınız. Farklı kullanımlara yönelik olarak geniş bir koleksiyona sahip kitaplığında pazarlama, e-ticaret, medya, program geliştirme, fotoğrafçılık ve bireylere yönelik çok çeşitli seçenekler mevcut. Üstelik bu tasarımlar düzenli olarak yenileniyor. Ayrıca her türlü öneriye açığız.

Hemen Deneyin

Nasıl Çalışır?

Saniyeler içinde arka planı otomatik olarak kaldırır

 • Yükleme
  Arka planını silmek istediğiniz bir fotoğrafı program içine almak için ana ekranda yer alan Artı simgesine tıklayıp fotoğrafı aktarın. Buna alternatif olarak fotoğrafı bilgisayarınızdan ya da sabit sürücüden sürükleyip program içine bırakabilirsiniz.
 • Ön İzleme Seçeneği
  Elde edilen sonuç yalnızca saniyeler içinde otomatik olarak gösterilir. Bu program, mevcut diğer renklerle veya arka plan fon şablonlarıyla değiştirebileceğiniz transparan bir zemin sağlar. Değişiklikleri ön izleme seçeneğiyle karşılaştırabilirsiniz.
 • Kaydetme
  Fotoğrafı bilgisayarınıza hemen kaydetmek için ekranın sağ üst köşesinde yer alan "İndir" butonuna tıklamanız yeterli. Şimdi hemen ilk fotoğrafınızı düzenleyerek programın sihrine bizzat şahit olabilirsiniz!

Hakkımızda ne diyorlar?

5 yıldızlı tavsiye

 • Jennifer

  Kullanımı çok kolay olan program tam olarak vaat ettiğini gerçekleştiriyor. Bu yazılımı, kullandığım diğer programlardan daha çok beğendim.5 yılzı veriyorum çünkü arka planı aynen yapması gerektiği şekilde kaldırıyor ve kaydetme işleminden bile önce fotoğrafı transparan hale getiriyor. En iyi yanı ise, efektleri kullandıktan sonra değişiklikleri fotoğrafın aslıyla karşılaştırabiliyorum.

 • Annie

  Arka planı silmek ve şeffaf bir fotoğraf elde etmek için mükemmel bir çözüm! Bu araç tam da aradığım şey! Çok memnun kaldım. Yalnızca tek tıkla arka planı kaldırıyor veya kendi Instagram stickerlarımı oluşturabileceğim şekilde şablonlar sunuyor. Kullanımı aşırı kolay!

 • Branson

  Bu kullandığım en iyi arka plan kaldırma programlarından biri. Tek tıkla istediğim şeyi silebiliyorum. Gerçekten favori uygulamam oldu. Çok yüklü bir ödeme gerektirmemesi de harika. Böylesi kolay kullanımlı programlar geliştirmeye devam edin!

Ücretsiz İndir

Son derece kolay arka plan silme programı!

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön