Ekran Görüntüsü Alma Pro

Çok fonksiyonlu Ekran Görüntüsü Alma Programı

Görüşler (1)
Video Rehberi İzle
AŞAĞI KAYDIR

Ekranda Ne Varsa Yakala

Kolay kullanımlı ana ekranı sayesinde, bu programa dahil olan özelliklere hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Hızlı ekran görüntüsü alma olsun, kolay ekran kaydetme olsun; Apowersoft Ekran Görüntüsü Alma Pro tüm bunları akıllı ve istikrarlı ana menüsüyle kullanmanıza olanak verir.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Çoklu yakalama modları

Sabit bölgeden pencereye ya da tam ekrana kadar yararlanabileceğiniz geniş bir yelpazede farklı ekran yakalama modları mevcuttur. Alınan görüntüler PNG, JPG, BMP, PDF vb. çeşitli formatlarda kaydedilebilir. Videolar ise MP4, WMV, AVI, FLV ve başka çok sayıda formatta kaydedilebilir.

Farklı senaryolar

Ekran görüntüsü almak ya da video kaydetmek isteyebileceğiniz farklı senaryolar bulunur. Mesela, tek bir pencere, web sayfaları, web kamera görüntülerini yakalamak isteyebilir ya da görüntüsünü almak istediğiniz alanı kendiniz belirlemek isteyebilirsiniz. Bu ekran görüntüsü yakalama programı, tüm bunları ve daha fazlasını yapmanız için eşsiz bir fırsat sunar.

PAKETLE

Basit ve Gelişmiş Resim Düzenleyiciler

Bir ekran görüntüsü alınca, bu profesyonel ekran görüntüsü alma aracı yapacağını çok sayıda değişiklik, ekrana not ekleme ya da sadece bazı efektler koyma gibi işlemler sorun olmaksızın dilediğiniz her şeyi yapmanıza olanak verir. Hızlı düzenleme yan çubukları ve gelişmiş düzenleme paneliyle tüm düzenleme işlemleri sıkıntısız ve kolayca yapılabilir.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Ekran görüntüsüne anında eklemeler yapma

Bu ekran görüntüsü alma programının hızlı düzenleyicisiyle, yatay araç çubuğunda yer alan düzenleme seçenekleriyle ekran görüntüsüne eklemeler yapabilirsiniz. Hızlıca çizgiler, metin, ok, vurgu, bulanıklık ve başka özellikleri kaydedilen resme ekleyebilirsiniz.

Profesyonel resim düzenleyici

Bu uygulama aynı zamanda kullanıcıların basit düzenleyicinin sağladıklarını yapabildikleri ve bunun yanı sıra kırpma, yeniden boyutlandırma, döndürme ve hatta gölge, yırtık kenar vb. efekt ekleme gibi gelişmiş özellikler sunan profesyonel bir resim düzenleyici ile birlikte gelir.

PAKETLE

Planlı Görev Oluşturma

Ekran kaydetme planlayıcısı bu konuda size en iyi seçeneği verir. Ekran görüntüsü alma zamanını ayarladıktan sonra tüm işleri rahatlıkla programa bırakabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınıza arka planda izlemenize de olanak sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Oluştur

Görev planlayıcısı için esnek ayarlar

Kullanıcılar bu programla ekran görüntüsü almak için görev planlayıcısını, sunduğu esnek ayarlar nedeniyle çok kolay kullanabilirler. Bu planlayıcıile belirli bir zamanı, aralığı, bölhgeyi ve otomatik olarak alınan ekran görüntüsü için çıktı klasörünü ayarlayabilirsiniz.

Günlük/haftalık olarak ekran görüntüsü alma görevi planlayın

Günlük/haftalık bazda planlı ekran görüntüsü alma ihtiyacı olanlar bahsedilen işlemi yapması için bu program kullanabilir. Bu özelliğe erişmek için sadece ekran görüntüsü alma işlemini başlatacak günlük görüntü alma özelliğini etkinleştirmelisiniz.

PAKETLE

Resimleri yükleme ve paylaşma

Apowersoft Ekran Görüntüsü Alma Pro ayrıca dahili resim yükleme ve sosyal paylaşım fonksiyonuyla gelir böylece resimleri bulut alanına yükleyip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunları sadece bir kaç tıkla gerçekleştirebilirsiniz. TÜm yükleme ve paylaşma işlemi bu ekran görüntüsü yakalama programla kolayca halledilir.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Güvenlik korumasıyla ücretsiz bulut alanı

Facebook, Twitter, Google+ ve Pinterest gibi sosyal ağlarda kolay paylaşım

PAKETLE

En Basit Arayüz

 • Ana arayüzü
 • Ekran görüntüsüne eklemeler
 • Resim Düzenle
 • Görseli göster
 • Kayıt ekranı
 • Görev Planla

  Neden Ekran Görüntüsü Alma Pro’yu Seçmelisiniz?

  Değerlendirme: 5- 1 değerlendirmeye göre.1 yorum
  • Bu ekran görüntüsü yakalama aracı harika iş çıkardı! Ekran ve video görüntüsü almakla ilgili her türlü işlem için sunduğu çok sayıda fonksiyonuyla işleri kolay hale getiriyor. Mükemmel!

   Bayıldım! Diğer araçların sunduğu yaygın ekran görüntüsü alma fonksiyonlarının dışında bu araç ayarladığım belirli bir zamanda ekran görüntüsünü alan Görev Planlayıcı’ya sahip. Muhteşem!

  • Bu programın iki resim düzenleyicisini seviyorum. Basit olan ekran görüntüsü almama ve panoya yapıştırmama kolayca olanak veriyor. Gelişmiş olansa resimler üstünde daha fazla düzenleme yapmamı sağlıyor.

   Tüm ekran görüntüsü modları çok etkileyici, özellikle de pencereyi aşağı kaydırma modu. Uzun web sayfaları, word belgeleri ve aşağı uzanan diğer pencerelerin görüntüsünü alırken kullanıyorum. Harika!

  • Bu araç tam olarak ihtiyacım olan şey. Ben bir blog yazarıyım ve genellikle okuyucularım için nasıl yapılır rehberleri ve videoları hazırlıyorum. Bu program hem ekran görüntüsü alma hem de ekran kaydetme fonksiyonlarını sunarak blogum için gerekli materyalleri hazırlamamı çok kolaylaştırıyor.

   Popüler forumlarda insanlarla konuşmayı çok seviyorum. Cevabıma resim koymak istediğide resim bağlantısı gerektiren çok sayıda forum var. Bu araç sorunumu çözdü.

   Bilgi Tabanı

   Ekran Görüntüsü Alma Pro

   Çok fonksiyonlu Ekran Görüntüsü Alma Programı

   new
   Destek
   Paylaş
   Yorumlar
   Yorum Yap
   En başa dön