Apowersoft Ekran Görüntüsü Alma Pro 1.0 Yayınlandı

Apowersoft Ekran Görüntüsü Alma Pro 1.0 Yayınlandı

En son tarafından 03-08-2015 tarihinde güncellendi.

Apowersoft bugün Apowersoft Ekran Görüntüsü Alma Pro 1.0’ın yayınlandığını duyurmaktan gurur duyar. Bu araç sayesinde ekran görüntüsü alma süreci basit, hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleşir.

Bu programın öne çıkmasının nedeni ekran görüntüsünü basit ya da gelişmiş düzeyde araçlarla düzenleyebilmenizdir. Bu esnek seçenekler sayesinde uygulamayı birçok alanda kullanabilirsiniz. Ayrıca sosyal ağlarla tek tıkla paylaşma imkanınız vardır.

Indir

Ekran Görüntüsü Alma Pro’nun Temel Özellikleri

Bu kullanışlı aracın ayırdedici özelliklerine göz atalım.

1. Ekrandaki Herşeyin Ekran Görüntüsünü Alın

Ne zaman ekranın bir bölümünün ya da pencerenin ekran görüntüsünü almak isterseniz, bunu birkaç tıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ana sayfadaki 10 farklı ekran görüntüsü alma modundan birini seçerek istediğiniz koşullarda ekran görüntüsü alabilirsiniz. Menü görüntüsü alma, aşağı kayan ekran görüntüsü alma gibi yaratıcı modlar işinizi çok daha kolaylaştıracak. Ekran görüntüsü alma modunu seçtiğinizde aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi ayarları yapıp, çıkış formatını belirleyebilirsiniz. Daha sonra kamera ikonuna tıklayarak istedğiniz ekranın görüntüsünü kaydedebilirsiniz.

2. Ekran Görüntüsü ve Diğer İmajları Düzenleme

Ekran görüntüsünü aldıktan sonra arzu ettiğiniz düzenleyiciyi seçip, altyazı ekleyebilir ya da imajınızı başka elemanlarla zenginleştirebilirsiniz. Çabuk düzenleme menüsünde çeşitli şekil, çizgi, yazı gibi birçok araç bulunmaktadır.

hızlı editör

Gelişmiş imaj düzenleyicide ise ekran görüntüsünü daha da özelleştirebileceğiniz seçenekler mevcuttur. Bu seçeneklerden bazıları imaja efekt ekleme, farklı stilde şekiller, doldur, boya, yeniden boyutlandırdır.

görüntü düzenleyici

Ayrıca görünüm sekmesinde düzenlenmiş imajları küçük resim halinde ya da tam ekranda görüntüleyebilirsiniz.

görünüm

Ekran görüntülerini düzenleme özelliğinin yanı sıra, bu araç sayesinde imajları içe aktarıp kendi istediğiniz zamanda da düzenleyebilirsiniz.

3. Ekran Görüntüsünü Yükleyin ve Paylaşın

Yukardaki özelliklere ek olarak Apowersoft Ekran Görüntüsü Alma Pro imajlarınızı yükleyebileceğiniz ücretsiz bir depolama alanı sunar. Bu araç sayesinde diğer bilgisayarlarda da ekran görüntüsüne ulaşabilirsiniz. Eğer daha güvenli bir süreç arzu ediyorsanız şifre ile görüntüleri koruyabilirsiniz. Yükleme tamamlandığında imaj için bir link göreceksiniz. Ayrıca imajlarınızı sosyal ağlarda da tek tıkla paylaşabilirsiniz. Bu paylaşma ve yükleme seçenekleri ana menünün üstünde, hızlı düzenleme barında ve gelişmiş düzenleme panosunda mevcuttur.

yükleme görüntüsü

4. Diğer

Ana sayfanın sol tarafında “çabuk Başlat” panosunu kullanarak gelişmiş imaj düzenleyiciye ulaşabilir, internet tabanlı web sitesi görüntü alıcı ve imaj yükleyiciyi kullanabilirsiniz. Bu ayarlar programın kapasitesini çok genişletmiştir.

görünüm

Eğer bir açılan pencere ya da menünün ekran görüntüsünü almak isterseniz menu görüntü alma modunu seçmelisiniz, böylece ekran görüntüsü almadan önce 5 saniye hazırlık süreniz olur. Ayrıca “Ertelemeli Görüntü Alma” seçeneğini seçerek daha esnek de çalışabilirsiniz.

Ertelemeli Görüntü Alma

Kısaca, Apowersoft Ekran Görüntüsü Alma Pro neyin görüntüsünü alacağınızı, düzenleyeceğinizi, paylaşacağınızı seçmenizi sağlayan hepsi bir arada bir çözümdür. Her bilgisayar kullanıcısının ihtiyacı olan bu yazılım çok iyi bir alım, denemekte kesinlikle fayda var!

Indir

Değerlendirme:4.3 /5( 11 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eEkran Görüntüsü.En son 03-08-2015 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön