Hakkımızda Ekibimiz

WANGXU TECHNOLOGY (HK) CO., LIMITED, Hong Kong’da bulunan ve markamız Apowersoft’u geliştiren bir şirket. 2010 yılındaki kuruluş tarihimizden bu yana basit, yaratıcı ve kullanımı kolay uygulamaları dünyanın her yerinden farklı kullanıcılara sunmak için çalışıyoruz. Araçlarımız aracılığıyla kullanıcılarımızın zihin haritası çıkarma, ekran yansıtma, ses ve video kaydı, video oluşturma ile multimedya dönüştürme işlemleri için günlük ve iş hayatlarında fayda sağlamalarını arzuluyoruz. Bunun yanı sıra mobil veri aktarımı ve yönetimi ile PDF dönüştürme, resim arka planı kaldırma, veri kurtarma vb. Yazılım sonuçları sunuyoruz.

Şirketimiz Hakkında Eğlenceli Bilgiler

Hikayemiz nasıl başladı?

Yorumlar

CNET, Filehippo, Makeuseof, Softonic ve daha bir çok konusunda uzman site Apowersoft ürünlerini sitelerinde tanıttılar ve hatta bazılarında güvenilir ve bağımsız uzmanlar ürünlerimiz hakkında puan bırakıp dürüst görüşlerini paylaştılar. Doğru kararı vermenizde bunun size yardımcı olacağını ve size en iyi deneyimi sağlayacağını düşünüyoruz.

İş İlişkileri

Ortaklık, satış, yayıncı programları ile OEM ortaklığı ve diğer işbirliği yöntemlerini memnuniyetle kabul ediyor ve yürütüyoruz. Gelişim arayışına birlikte devam etmek için ihtiyaçlarınıza cevap olmayı umuyoruz! Lütfen bize online form aracılığıyla yazın, en kısa zamanda size geri döneceğiz.

Hedeflerimiz

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön