Hakkımızda Ekibimiz

Apowersoft ( APOWERSOFT LIMITED) Hong Kong'da bulunan ve dünyadaki kullanıcılar dijital medya çözümleri sunmak üzere hiç durmadan çalışan bir şirkettir. Araçlarımız kullanıcıların ekran görüntüsü alma, ses video kaydetme/işleme ve multimedya dönüştürme araçlarıyla günlük hayatları ve işlerinde yenilikçi dijital içerik oluşturmalarına izin verir. Bunun yanı sıra yazılım çözümlerimiz mobil aktarım ve yönetim, PDF dönüştürme, veri temizleme ve ger getirme vb. işlemleri kapsamaktadır.

Apowersoft Hakkında Eğlenceli Bilgiler

Hikayemiz nasıl başladı?

Yorumlar

CNET, Filehippo, Makeuseof, Softonic ve daha bir çok konusunda uzman site Apowersoft ürünlerini sitelerinde tanıttılar ve hatta bazılarında güvenilir ve bağımsız uzmanlar ürünlerimiz hakkında puan bırakıp dürüst görüşlerini paylaştılar. Doğru kararı vermenizde bunun size yardımcı olacağını ve size en iyi deneyimi sağlayacağını düşünüyoruz.

İş İlişkileri

Apowersoft ortaklık, satış, yayın, OEM ortaklıklarını ve diğer işbirliği yollarını memnuniyetle kabul etmektedir. Gelişim arayışına birlikte devam etmek için ihtiyaçlarınıza cevap olmayı umuyoruz! Lütfen bize online form aracılığıyla yazın, en kısa zamanda size geri döneceğiz.

Hedeflerimiz

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön