Apowersoft Ücretsiz Online iPhone/iPad Aktarımı

Apowersoft Ücretsiz Online iPhone/iPad Aktarımı
Değerlendirme: 3.5 / 5 ( 268 değerlendirmeye göre) Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Apowersoft Ücretsiz Online iPhone Aktarımı ücretsiz iPhone aktarımı ve ücretsiz iPad aktarımı görevini yerine getiren işlevsel bir aktarım aracıdır. iPad, bilgisayar ve iTunes arasında çok çeşitli bir çok dosyanın aktarımı için kullanabileceğin ücretsiz bir uygulamadır.

  • iOS cihazlarından PC/iTunes’a ücretsiz dosya transferi sağlar
  • iTunes kullanmadan iPhone/iPad medya içeriklerini kolayca içe aktarır
  • iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarını mükemmel şekilde yönetir
  • Ücretsiz zil sesleri ve yeni çalma listeleri oluşturmanı sağlar
  • iTunes kütüphanesini yeniden oluşturmak için dosyalarını iTunes’a sürükleyebilirsin
  • Yeni iOS 8 dahil tüm iOS’larla uyumludur

Sabit sürücü ansızın çöktüğü zaman iPhone’unu bilgisayarına ücretsiz olarak aktarmak isteyebilirsin. iPod Touch’taki şarkıları PC’ye ücretsiz olarak aktarmak isterken yanlışlıkla bilgisayarındaki müzik koleksiyonunu silmiş olabilirsin. Apowersoft Ücretsiz iPhone Aktarımı, iCihaz’ından bilgisayara yedekleme için dosya aktarımındaki en iyi çözümdür. Hem kullanması çok kolay hem de çok işlevlidir. Diğer ücretsiz iPhone dosya transferi araçlarından farklı olarak gizli her hangi bir masraf ya da kısıtlama olmaksızın ücretsizdir. Aşağıda bahsedilen harika özelliklerini okuyunca bu olağanüstü, yeni ve ücretsiz online iPhone aktarım aracının neden bir çok kullanıcı tarafından tercih edildiğini anlayacaksın.

ihracat

iOS cihazlarından iTunes/PC’ye dosya aktar

Ücretsiz iPhone dosya transferi programı, iOS cihazlardaki kalabalık medya içeriklerini yedekleme özelliğine sahiptir. Bu dosyalar içinde müzik, video, diziler, iBooklar, fotoğraflar, ses kayıtları, iTunes U, podcastlar ve daha bir çok dosya bulunur.

Dosyaları bilgisayara aktarmak için: iPhone/iPad’deki önemli dosyaları Dışa Aktar butonunu kullanarak PC’ye yedekleyebilirsin.

Dosyaları iTunes’da yedekle: Eğer iTunes kütüphanesindeki dosyaları geri getirmek ya da yeniden oluşturmak istersen, program sana tüm iOS cihazlarındaki medya dosyalarını iTunes’da yedeklemene yardımcı olur.

ithalat

iPhone/iPad cihazlarına medya aktar

Bilgisayar dosyalarını kaybetme ihtimaline karşı, PC’deki dosyalarını iOS cihazına aktarmak isteyebilirsin. Bu ücretsiz iPad dosya aktarımı tüm yerel dosyalarını Apple iOS cihazına aktarmana yardım eder.

iPhone/iPad’e dosya ekle: Yerel şarkı, resim, video, kitaplarını İçe Aktar butonuna tıklayarak iPhone/iPad’ine eşitleyebilirsin.

iOS cihazları arasında dosya aktarımı: iOS cihazlarındaki medya dosyalarını ailen veya arkadaşlarınla paylaşmak için başkasının iOS cihazına aktarabilirsin, başkası da aynı şekilde seninkine aktarabilir.

Ortak dosyaları yönetmek

iPhone ve iPad’deki ortak medya içeriklerini yönet

Bu ücretsiz program sadece iPhone/iPad cihazlarından PC’ye ücretsiz aktarım sunmakla kalmaz aynı zamanda iOS cihazlarındaki bütün medya dosyalarını yönetmeni sağlar. İstemediğin zil seslerini, sesli kitapları, şarkıları, videoları, iBookları, ses kayıtları vb. dosyalarını silebilir medya içeriklerini yeniden yükleyebilir ya da yeni çalma listeleri ekleyebilirsin. Programın en büyük süprizi ise, dahili zil sesi oluştuma özelliğine sahip olması. Her hangi bir ses kaynağını seçip keserek iPhone cihazın için özel zil sesi oluşturabilirsin.

manager personal information

Apple iOS cihazlarındaki kişisel bilgileri yönet

Ücretsiz iPhone/iPad yöneticisi kişiler, mesajlar, yer işaretleri, takvim ve not dahil kişisel bilgilerini yönetmene olanak sağlar.

İçe/DışaAktar butonlarını tıklayarak ayrı ayrı kişilerini, mesajlarını, notlarını, yer işaretlerin, takvimi dört şekilde aktarabilirsin – Outlook’tan içe/dışa aktar, Gmail’den içe/dışa aktar, CSV dosyasından içe/dışa aktar ve VCF dosyasından içe/dışa aktar..

Yeni kişiler, notlar, yer işaretleri oluşturabilir, istenmeyen kişisel bilgilerini silebilir ve kayıp kişisel bilgilerini geri yükleyebilirsin. Dahası, mükerrer kişi bilgilerini tek bir kişi bilgisi altında toplayabilirsin.

tüm uygulamaları yönetmek

iOS cihazlarındaki uygulamaları yönet

Apowersoft Ücretsiz iPhone Aktarımı Apple iOS cihazlarındaki tüm uygulamaları yönetmene olanak sağlar. iPhone/iPad cihazlarına uygulama yükleyebilir ya da var olanları kaldırabilirsin ve güncelleyebilirsin. Gömülü arama fonksiyonunu kullanarak ise aradığın uygulamaları, uygulama sayısı ne kadar fazla olursa olsun çabucak bulabilirsin.

kolay ama güçlü

Kullanımı kolay ancak çok etkili

Bu ücretsiz aracı bir şey indirmeden veya kayıt olmadan hemen edinebilirsin. Tek yapman gereken “Uygulamayı Başlat” butonuna tıklamak.

iPod Touch, iPad 2, yeni iPad, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 6/6 Plus ve iPhone 6s vb. dahil tüm iOS cihazları destekler.

Üç tane dahili araçla birlikte gelir –MP3 Çalar, Plist dosya düzenleyici, Zil Sesi Oluşturucu.

Promosyon reklamları

İlgili Makaleler

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön