iTunes olmadan iPhone’a Nasıl Müzik Aktarılır?

iTunes olmadan iPhone’a Nasıl Müzik Aktarılır?

En son tarafından 14-03-2019 tarihinde güncellendi.

Apple, iTunes’u sahip olduğunuz müziğin keyfini çıkarma ve düzenlemenin en iyi yolu olarak tanımlıyor ancak iTunes’la müzik dosyalarını yönetmek genellikle çok enerji ve dikkat ister. Birçok insane Apple tarafından getirilen bu kısıtlamalardan kurtulmak için iPhone’u jailbreak’leme riskini göze almayı tercih ediyor. Bu nedenle iTunes’a alternative olarak, jailbreak gerektirmeyen ama müziğinizi iPhone’a doğrudan aktarabileceğiniz iyi bir yol var mı diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu yazı size iPhone’a iTunes kullanmadan müzik aktarmanın güzel bir yolunu tanıtacak.

iPhone’a iTunes kullanmadan Müzik Aktarmanın Mükemmel Alternatifi

Apowersoft Telefon Yöneticisi, iPhone ve Android akıllı telefonların yönetiminde tek durağınız olarak mevcut pazarda kapsamlı bir mobil yönetim yazılımıdır. Bu harika araçla, müzik, mesaj, rehber, yer işaretleri, arama kaydı, duvar kâğıtları, videolar gibi ancak bunlarla sınırlı olmayan mobil ya da tablet dosyalarınızı bilgisayardan aktarabilir, görüntüleyebilir, geri yükleyebilir veya yedekleyebilirsiniz. Bu program iTunes olmadan iPhone’a müzik indirme fonksiyonuyla da oldukça ünlüdür. Yapmanız gereken kolay işlemlere bir göz atalım:

 1. Programı bilgisayarınıza yükleyin ve kurduktan sonra açın.
 2. Indir

 3. iPhone’u bilgisayarınıza USB kablosuyla bağlayın. iPhone ekranında beliren uyarı penceresindeki “Güven” butonuna tıklayın.
 4. Ana ekrana geldiğinizde yukarıda yer alan “Müzik” simgesine tıklayın. Müzik menüsü altında, mevcut tüm iPhone müziklerini bulacaksınız. Bilgisayardan ya da diğer cihazlardan indirilen müzikleri iPhone’a aktarabilir veya iPhone müziklerini bilgisayara, iPhone’a ya da Android akıllı telefonlara gönderebilirsiniz. Sadece bir kaç tıkla iPhone’a müzik aktarımınız tamamlanır.
 5. Telefon Yöneticisi

 6. Bitirdikten sonra bağlantıyı iPhone’u bilgisayardan çıkarmak için “Bağlantıyı Kes” butonuna tıklayın.

Çok fonksiyonlu Müzikal Özellikler

Bu program sadece müzik aktarımı için düşünürseniz haksızlık edersiniz. Bu programla müzikleri çok farklı şekillerde kullanabilirsiniz:

1. Yer açmak için müzikleri sonsuza kadar silme

Bu program hafızada yer açmak için iPhone’daki tüm müzikleri kalıcı olarak silebilir böylece iPhone’daki alan sıkıntısına kafa yormadan dilediğiniz şarkıyı iPhone’a aktarabilirsiniz.

2. Müzik kütüphanesini kişiselleştirmek için müzikleri uygun şekilde ayırma

Kütüphanenizi kişiselleştirebilmek için bu uygulama “Zil sesi” uygulamasıyla birlikte geliştirilmiştir. Böylece dilediğiniz müziği telefon zil sesi olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, daha iyi bir sınıflandırma için programda yer alan “Yeni Grup” özelliğinini kullanarak müzikleri belirleyeceğiniz klasörlere koyabilirsiniz.

Müzik kütüphanesini

3. Daha fazlasını öğrenmek için özel müzik detayları

iPhone müzikleriniz hakkında daha fazla bilgi almak için bu telefon yöneticisi müzikler hakkında boyut, süre, sanatçı, albüm gibi ayrıntılı bilgiler sunarak müzik kütüphanenizde yer alan dosyalar hakkında tam kontrol sağlamanıza olanak verir.

4. Müzik aktarımı için aynı anda iki farklı cihaz bağlama

Bu telefon yöneticisi Android ve iOS akıllı telefonlarla tamamen uyumludur. İstenilen müzik diğer iCihazlarda veya Android sistemli akıllı telefonlardaysa, bu iki cihaz arasında hızlıca müzik transferi yapabilirsiniz çünkü bu program iki telefonu aynı anda bağlayarak telefon ve bilgisayar arasında veri aktarımı yapabilir.

iki cihaz bağlama

Bu uygulama bilgisayardan iPhone’a müzik aktarma probleminizi kolaylıkla çözer ve müzikle ilgili tüm işlevleri resimler, videolar, rehber vs. için de geçerlidir. iTunes ya da jailbreak kullanmadan bu uygulamayla etkin bir biçimde veri aktarımı yapabilirsiniz. Kapsamlı bir uygulama olarak bu telefon yöneticisi iPhone yönetiminde ihtiyacınız olan hemen her şeyi yapar.

Değerlendirme:4.3 /5( 58 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eiOS Tüyoları, Mobil Yöneticisi, PC'ye iPhone'a aktarma.En son 14-03-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (2)

 • baglantıyı yaptıgımda telefon ekranına GÜVEN butonu çıkmıyor.dolayısıylada baglanamıyorum
  7
  6
  1
  Cevapla
  • Merhaba. Aksaklık için özür dileriz. Lütfen, bilgisayarınızda iTunes yüklü olduğu ve telefonunuzu bir kere senkronize ettiğinizden emin olun. Daha sonra iTunes'u kullanmanız gerekmez. Bu sorunu çözmezse, telefonu tekrar bağlamayı ya da programı silip tekrar yüklemeyi deneyin. Teşekkür ederiz!
   7
   43
   0
   Cevapla
Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön