Apowersoft Ücretsiz Online Ses Düzenleyici

Ücretsiz Online Ses Düzenleyici
Değerlendirme: 4.1 / 5 ( 222 değerlendirmeye göre) Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Apowersoft Ücretsiz Online Ses Düzenleyici ses dosyalarının hızlı bir şekilde düzenlenebilmesi için özel olarak geliştirilen pratik bir uygulamadır. Ses dosyalarını size şaşırtacak derecede hızlı bir şekilde kesebilir, yerleştirebilir, bölebilir, birleştirebilir, kopyalayabilir ve yapıştırabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama sayesinde seslerin üzerine kayıt yapabilir, sesleri karıştırabilirsiniz. Uygulama MP3, AAC, OGG, FLAC, WAV, M4A gibi daha pek çok formatta ses dosyasını destekler. Tek yapmanız gereken dosyayı uygulamaya eklemek arkasından istediğiniz değişiklikleri yapmak için hazırsınız.

  • Hızlı bir şekilde melodi ya da uyarı sesleri yap
  • Şarkının içine istediğin videoyu ekle
  • Değişik efektlerle bir ses dosyasını geliştir
  • Hızlıca ses dosyasını ekle ya da yönlendir
  • ID3 etiketlerini istediğin gibi yönet
  • Hem Windows hem de Mac OS için uygundur

Ses dosyasını düzenlerken gerçek zamanlı olarak dosyayı kontrol edebilir ve sonuçları anında görebilirsin. Dosyayı tamamladıktan sonra tekrar kodlama yapmak zorunda değilsin, bu ücretsiz ses düzenleme programı sesin kalitesini bozmadan işlemler yapar.

Tarayıcı bağlantılı çalışan bu ses düzenleme programı sizin için en kolay yöntemi sunuyor. Tek bir tıkla aktive olur ve kayıt yaptırmanıza ya da hesap açmanıza ve bilgisayarınıza indirmenize gerek duymaz.

kesilmiş ve ses birleştirme

Farklı Düzenleme İşlemlerini Yapabilir

Kesme, bölme, yerleştirme ya da ekleme gibi pek çok farklı işlemi bu ücretsiz ses düzenleyici tek başına yapabilir. Mesela, bir şarkıdaki sevdiğin yerleri kesip telefonun için melodi yapabilirsin. Ya da uzun bir dosyadaki gereksiz yerleri kesip dosyayı daha işlevsel hale getirebilirsin. Ek olarak, pek çok dosyayı birbirine ekleyip tek bir dosya haline de getirebilirsin.

Müzik efektler eklemek

Artistik Efektlerle Oluşturulmuş Mükemmel Ses Dosyası

Favori şarkını al ve istediğin efekleri ekleyerek onu çok daha iyi hale getir. Örneğin, çok beğendiğin iki şarkıyı birbirine ekleyebilirsin. Ya da özel ses efekleri ekleyerek sevdiğin ses dosyalarını çok daha canlı ve dinamik hale getirebilirsin.

Çeşitli formatlarını destekleyen

Çok Farklı Ses Formatlarını da Destekler

Bu harika ses düzenleyici sadece online MP3 düzenlemeye değil aynı zaman da video dosyalarından sesleri de düzenlemene olanak tanır. Videoyu programa eklediğinde otomatik olarak sesleri video sesleri kaydedilecek ve ara yüzde kullanılabilir olarak belirecek. Arkasından istediğin gibi değişiklikler yapabilir ve MP3, AAC, FLAC, M4A, WAV ya da istediğin diğer formatlarda kaydedebilirsin.

ID3 editörü

ID3 Düzenleyici Özelliği

Müzik klasörünü yönetmenin en kolay yolu şarkılara ya da albümlere etiketler eklemektir. Bu harika ses düzenleyici ile istediğin gibi müzik başlığı, sanatçı adı, yılı ya da şarkıların türlerini girebilirsin. Bu şekilde şarkıları kolayca bulup anın tadını çıkarabilirsin.

düzenlerken dinlemek

Düzenlerken Değişiklikleri Dinleyerek Kontrol Et

Apowersoft Ücretsiz Online Ses Düzenleme programı ile ses dosyalarına yaptığın değişiklikleri anında dinleyip zaman kazanabilirsin. Kullanıcı dostu ara yüzü ile düzenleme işlemi bitmediğinde ses dosyaları dinleme listesindedir. Ses dosyasını düzenlerken tek yapman gerek “Oynat” a tıklama ve düzenlemeleri kontrol etmek.

Kolay ve ücretsiz

Ücretsiz, Güvenli ve Kolay İşlemler

Bu uygulamayı kullanmak tamamen ücretsiz, asla kayıt olmanıza, üyelik açmanıza ya da bilgisayarınıza ek ürünler yüklemenize gerek yok. Tüm tarayıcılar ile uyumludur ve hem Windows hem de Mac için uygundur. Düzenleme işlemlerini yaparken, açılır pencereler, reklamlar ya da çeşitli virüsler ile asla karşılaşmazsın.

Promosyon reklamları

İlgili Makaleler

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön