En İyi iPhone Müzik İndirme Program Tavsiyesi

En İyi iPhone Müzik İndirme Program Tavsiyesi

En son tarafından 02-02-2018 tarihinde güncellendi.

İlk piyasaya sürüldüklerinden bu yana akıllı telefonlar çok yok kat etti. Her kullanıcın ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak için yeni özellikler sürekli olarak geliştirildi. Konu akıllı telefonlar olunca, iPhone’lar gibi iOS cihazları en popüler olanlardır. Temel arama ve mesajlaşma fonksiyonlarının dışında, iş ve eğlence için bilgisayara denk gelişmiş özellikleri beraberinde getirdi. Kullanıcıların iPhone cihazlarında keyfine varacakları bir şey de MP3 şarkıları dinlemek. İnsanlar iPhone’da MP3 dinlemeye iyi ses kalitesi ve taşınabilir dosya boyutundan dolayı bayılıyorlar. Bu ayrıca favori müziklerinizi dilediğiniz yer ve zamanda çalmalarına olanak verir. MP3 şarkılar iTunes ve diğer müzik mağazalarından satın alınabiliyor olsa da biraz pahalı olabilir. Bu nedenle bir çok insan iPhone’a müzik indirmenin ücretsiz yollarını bulmaya isteklidir.

iPhone’a MP3 Şarkıları İndirmenin Gelişmiş Yolları

Yayın Akışı Ses Kaydedici, bir çok harika özelliğe sahip olan kapsamlı bir programdır. Bu program sayesinde sunduğu tüm büyük özelliklerin keyfini sürebilirsiniz bu nedenle değerlendirmek için harika bir seçenektir.

İndirme

Şarkıları tamamen ücretsiz edinebilmeniz için ücretsiz bir deneme sürümü sunar. Bu programla ilgili en iyi özelliklerinden biri aynı anda çok sayıda müzik indirebilmenizdir ayrıca çok büyük bir rahatlık sağlayan tek tıkla iTunes’unuza şarkı ekleme özelliği mevcuttur. Bir de Internetten veya sisteminizden ses akışını kaydedebilir. Eğer bir dosyayı başka bir formata dönüştürmek isterseniz kullanabileceğiniz dahili bir dönüştürücüyle birlikte gelmektedir. iPhone müzik indirme programını şu şekilde kullanabilirsiniz:

 1. Yükleme sonrası masaüstünde başlatın.
 2. Yayın Akışı Ses Kaydedici arabiriminde yer alan “Ara” sekmesine tıklayın.
 3. Arama kutusuna şarkı ismini girip arama simgesine tıklayın.
 4. Sonuç listesinde, şarkının yanında yer alan “İndir” simgesine tıklayın. Alternatif olarak indirmek istediğiniz şarkıların yanındaki kutuları işaretleyip “İndirmeye Ekle” seçeneğine tıklayabilirsiniz.

  iphone indir müzik

 5. İndirme tamamlandığı zaman soldaki panelde yer alan “İndirilenler” seçeneğine tıklayıp biten şarkıları “Tamamlananlar” altında bulabilirsiniz. Şarkıya sağ tıklayıp “iTunes’a Ekle” seçeneğini tıklayın.
 6. iPhone’u bilgisayarınıza bağlayın ve iTunes kullanarak yaptığınız gibi müzikleri aktarın. Sonrasında şarkılar iTunes kütüphanesine iPhone’unuzdan eşleşecektir.

iTunes a ekleyin

iPhone’a Ücretsiz Müzik Nasıl İndirilir?

Eğer siz de MP3 dosyalarını iPhone’unuza indirmek isterseniz, bunu yapabileceğiniz farklı yollar olduğunu öğrenince sevineceksiniz. Şimdi sizinle iPhone’unuz için ücretsiz şarkı almanın yollarını paylaşmama izin verin.

Apowersoft Ücretsiz Video-MP3 Dönüştürücü aramanıza, oynatmanıza ve indirmenize olanak veren tarayıcı tabanlı bir uygulamadır. Ücretsiz olmasının yanı sıra kullanımı çok kolaydır. Eğer kullanıcı dostu bir ara yüz ve ücretsiz bir MP3 indirici arıyorsanız bu tam size göre. MP3’ü iPhone’unuzda dinlemek için iki işlem vardır, istediğiniz şarkıları indirmeniz ve ardından iPhone cihazınıza aktarabilmeniz için bunları iTunes’a göndermeniz gereklidir. Bunları nasıl yapacağınız bilmiyorsanız iPhone’a ücretsiz indirme işlemini net olarak anlatmak için size adımları gösterelim.

1. aşama: Arama ve İndirme

 1. Apowersoft Ücretsiz Video-MP3 Dönüştürücü‘e sayfasını açın ve indirmek istediğiniz müzikle ilgili anahtar kelimeyi girin. Şarkının ismini girebilirsiniz ya da şarkıyı söyleyen sanatçının müziklerini getirmek için isim sanatçıyı girebilirsiniz.
 2. “Ara” butonuna tıklayarak ilgili şarkıları yükleyin.
 3. Arama motorundan gelen sonuçlara bakın ve istediğiniz şarkının yanındaki “İndir” butonuna tıklayın.
 4. İndirilen müziği kaydetmek için hedef formatı ve yerel klasörü seçin.
 5. İndirme işleminin bitmesini bekleyin.

iphone mp3 dönüştürmek

2. Aşama: MP3’ten iPhone’a Aktarım

 1. Bilgisayarda iTunes’u açın.
 2. iTunes’da “Klasör”e tıklayıp ardından “Kütüphaneye Ekle” yi seçin ve henüz indirdiğiniz MP3 dosyaları yükleyin.
 3. iPhone’unuzu USB kablosunu kullanarak bilgisayarınıza bağlayın, MP3’ler iPhone kütüphanesine eşleştirilecek ve aktarılacaktır.

iphone müzik aktarmak

Bu yöntemi kullanarak iPhone’unuza şarkı indirdiğinizde yine de bazı çekinceler oluşabilir. Ne de olsa bir çok adımla beraber iki araca gereksinim duyar ve iPhone’unuza şarkı indirmek için iki ayrı aracı kullanmalısınız.

Kıyaslama ve Sonuç

İşte böyle arkadaşlar iPhone’a müzik indirmenin iki mevcut yolu bu şekildedir. Eğer doğrudan MP3 indirmenize olanak veren kullanışlı bir online araç istiyorsanız, Apowersoft Ücretsiz Video-MP3 Dönüştürücü kullanabilirsiniz. Fakat pek de kolay olmayan şekilde indirilen müziklerin iTunes’a elle aktarılması gerektiğini unutmayın. Daha iyi özellikler ve daha fazla kolaylık için program indirme ve kurma konusunda sıkıntı duymazsanız o zaman Yayın Akışı Ses Kaydedici en iyi seçenek olacaktır.

Değerlendirme:4.3 /5( 33 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eSes Kaydedici, Tech Haberleri.En son 02-02-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön