YouTube Ses Kaydedici

YouTube Ses Kaydedici

En son tarafından 18-09-2018 tarihinde güncellendi.

YouTube insanların videolarını yükleyebildiği, görüntüleyebildiği, aileleri ve arkadaşlarıyla paylaşabildiği bir video paylaşım ortamıdır. Bu ilginç videoları izlediğinizde, hoşunuza giden bazı güzel ve orijinal arka plan müzikleriyle karşılaşabilirsiniz. YouTube’dan video indirmenin kolaylığı herkes tarafından bilinse de YouTube videolarından ses dosyalarını ayrıca kaydetmek o kadar kolay değildir. Sesleri kaydedip MP3 çalarda yürütmenin yolu nedir? Bana kalırsa, bazı ses kaydetme araçlarıyla YouTube’dan ses kaydedebilirsiniz.

Şimdi güzel müzikleri kendi evinizde yaptığınız filmlerde arka plan müziği yapmak için YouTube’dan kaydedelim.

YouTube’dan ses kaydetmek için masaüstü programları

En iyi YouTube ses kaydetme programları başında ilk olarak Apowersoft Ses Kaydedici geliyor.

Indir

Sesleri istediğiniz şekilde kesebilmeniz ve birleştirebilmeniz için entegre edilmiş bir ses editörü içeriyor. Aynı zamanda kaydettiğiniz ses dosyalarını farklı popüler formatlara da dönüştürebiliyorsunuz. Bunun yanında, Streaming Auido Recorder’ın en iyi özelliği sadece YouTube’dan ses kaydetmekle kalmıyor aynı zamanda MySpace, Facebook ya da Grooveshark’tan da ses kaydedebiliyor. Kullandığı teknoloji sesleri doğrudan bilgisayarınızın ya da mikrofonunuzun ses kartından kaydediyor.

YouTube ses kaydetme programları

YouTube’dan müzik kaydetmek için bir diğer yol da Apowersoft YouTube to MP3.

Indir

Düşünün ki Apowersoft Ses Kaydedici’ın sahip olduğu her şey artı toplu kayıtlar! Aynı zamanda kaydettiğiniz tüm ses dosyalarını aynı anda farklı formatlara dönüştürebilirsiniz. Bu da tüm sevdiğiniz müzikleri aynı mükemmel ses kalitesinde istediğiniz her yerde her cihazda dinleyebileceğiniz anlamına geliyor. Apowersoft Youtube to MP3 aynı zamanda güçlü bir medya oynatıcı içeriyor, yani kaydettiğiniz sesleri anında dinleyebilirsiniz.

YouTube’dan ses kaydetmek

YouTube ve diğer sitelerden çok sayıda şarkı kaydetmek istiyorsanız Streaming Audio Recorder ya da Apowersoft YouTube to MP3 kullanarak herşeyi daha kolay hale getirebilirsiniz. Kullanımınıza hazır bu programlar ile, bird aha asla istediğiniz şarkıları kaydetmek konusunda endişelenize gerek kalmayacak.

Değerlendirme:4.8 /5( 15 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eSes Düzenle, Ses ipuçları, Ses Kaydedici.En son 18-09-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön