Apowersoft Ltd.

Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (EULA)

LÜTFEN ÜRÜNLERİ KULLANMADAN ÖNCE BU YAZILIM LİSANS ANLAŞMASINI (“LİSANS”) DİKKATLE OKUYUN. BU YAZILIMI KULLANARAK İŞBU LİSANS ŞARTLARINA UYMAYI KABUL EDERSİNİZ. YAZILIMA ELEKTRONİK YOLLARDAN ERİŞİM SAĞLIYORSANIZ, “KABUL EDİYORUM” BUTONUNA TIKLAYARAK İŞBU LİSANS ŞARTLARINA UYMAYI KABUL EDERSİNİZ. İŞBU LİSANS ŞARTLARINI KABUL ETMİYORSANIZ LÜTFEN YAZILIMI KULLANMAYIN VE (MÜMKÜN OLDUĞU DURUMDA) APOWERSOFT YAZILIMINI ALDIĞINIZ YERE VEREREK PARA İADESİ ALIN. YAZILIMA ELEKTRONİK ORTAMDA ERİŞİM SAĞLANMIŞ OLMASI DURUMUNDA İSE “KABUL ETMİYORUM” BUTONUNA TIKLAYIN.

NOT: YAZILIM İÇİN GEÇERLİ BİR LİSANSA SAHİP DEĞİLSENİZ, DENEME SÜRÜMÜ İÇİN GEÇERLİ OLANIN DIŞINDA YAZILIMI YÜKLEME KOPYALAMA VE KULLANMA YETKİNİZ BULUNMAMAKTADIR.

1.Fikri Mülkiyet Hakları

Bu Apowersoft yazılımı (“Yazılım” olarak anılır) ve buna eşlik eden yazılı materyaller Apowersoft Ltd.’in (“Apowersoft” olarak anılır) telifli ve tescilli ürünleridir. Bu yazılım Amerika Birleşik Devletleri Telif Kanunu ve Uluslararası Anlaşma hükümlerince de korunmaktadır. Markalar, marka sahibinin isminin tanınması da dahil olarak, kabul gören marka uygulamaları çerçevesinde kullanılmalıdır. Markalar yalnızca Yazılım tarafından üretilen yazılı sonuçları tanımlamak için kullanılabilir. Herhangi bir markanın bu şekildeki kullanımı tarafınıza bununla ilgili mülkiyet hakkı vermez. Yukarıda belirtilen durumlar dışında, işbu Sözleşme Yazılımla ilgili herhangi bir fikri mülkiyet hakkını devretmez.

2. Genel Lisans Uygulamaları ve Kısıtlamalar

Bu Lisans, Yazılımın tek bir kopyasını tek seferde ancak bir bilgisayara kurmanıza ve kullanmanıza izin verir. Bu Lisans, Yazılımın tek seferde birden fazla bilgisayarda kullanımına izin vermez ve yazılımı ağ üzerinden aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanmanız yasaktır. Ancak yedekleme amaçları için, ürünün aslındaki gibi tüm telif ya da diğer tescil bildirimlerinin yedeklemelere dahil olması şartıyla bu yazılımın cihazlar tarafından okunur bir kopyasını yapabilirsiniz.

Yazılımı başkalarıyla paylaşmak veya yazılımın içeriklerini başkalarının görmesine izin vermek de lisans ihlali olarak kabul edilir. Yazılımı ticari amaçlar için kullanmanız veya ticari/çoklu kullanıcı lisansı olmadan birden fazla kullanıcıya sunmanız yasaktır.

3. Aktarım

Yazılımı kiralamanız, kira sözleşmesine tabi tutmanız, ödünç vermeniz veya alt lisans vermeniz yasaktır. Ancak Yazılımla ilgili tüm lisans haklarınızı (Apowersoft tarafından aslen sunulan şekliyle) bir kerelik kalıcı olarak başka bir tarafa aktarabilirsiniz. Bu aktarım: (a) mevzubahis yazılımın asıl medya ve lisansını kapsayacak şekilde tüm bileşenlerini içermesi; (b) bilgisayarınızda veya diğer depolama cihaz/ortamında yazılımın herhangi bir kopyasının tutulmaması; (c) Yazılımı alan tarafın lisans şart ve koşullarını ve ayrıca (d) bu yazılımın yeniden satışa açık olmadığına yani kiralanamayacağı, kira sözleşmesine tabi olamayacağı, yeniden dağıtılamayacağı, alt lisanslamaya giremeyeceği veya aktarılamayacağının yanı sıra değiştirilemeyeceği ve yerine başka bir yazılımın konulamayacağının kabul edilmesi şartıyla geçerlidir.

NFR (Yeniden Satılamaz) Kopyalar: İşbu Lisansın diğer bölümlerinden bağımsız olarak etiketlenen veya tarafınıza promosyona dayalı şekilde sunulan Yazılım yalnızca gösterme, test etme ve değerlendirme amaçlarıyla kullanılabilir, yeniden satılamaz veya başkasına devredilemez.

4. Fesih

İşbu Lisans feshedilene kadar geçerlidir. Lisans kapsamındaki haklarınız, işbu Lisansın herhangi bir şartına uymadığınız durumlarda Apowersoft’tan bildirim alınmaksızın otomatik olarak feshedilir. Lisansın feshiyle beraber Yazılımla ilgili her türlü kullanıma son vermeniz, tamamı ya da bir bölümü dahi olsa tüm kopyaları sisteminizden kaldırmanız gereklidir.

5.Garanti Reddi

YAZILIM KULLANIMINI YALNIZCA RİSKİ TARAFINIZA AİT OLARAK GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZİ VE KALİTE TATMİNİ, PERFORMANSI, DOĞRULUĞU VE BAŞARISIYLA İLGİLİ TÜM RİSKLERİN TARAFINIZA AİT OLDUĞUNU AÇIKÇA BELİRTİR VE KABUL EDERSİNİZ. MEDYANIN YUKARIDA BELİRTİLEN KISITLI GARANTİSİ VE YASALARCA UYGULANABİLEN İZİNLERİN MAKSİMUM KAPSAMI DIŞINDA YAZILIM, “OLDUĞU ŞEKİLDE”, TÜM KUSURLARIYLA VE HİÇBİR GARANTİ VERİLMEDEN SUNULUR. AYRICA APOWERSOFT VE APOWERSOFT LİSANSI VERENLER (6 VE 7. BÖLÜM AMAÇLARI DOĞRULTUSUNDA TOPLU OLARAK “APOWERSOFT” OLARAK ANILIR) İŞBU HÜKÜMLE YAZILIMLA İLGİLİ TİCARETE ELVERİŞLİLİK, KALİTE TATMİNİ, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, DOĞRULUK, MÜDAHALESİZ KULLANIM VE ÜÇÜNCÜ TARAFLARIN HAK İHLALİ DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAYAN AÇIK, BELİRTİLMEYEN YADA YASAL TÜM GARANTİ VE ŞARTLARDAN İŞBU HÜKÜMLE FERAGAT EDER. APOWERSOFT YAZILIM HAKKINIZDAN YARARLANILMASINA MÜDAHALEYE, YAZILIMDA BULUNAN FONKSİYONLARIN İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYACAĞINA, YAZILIMIN KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ ÇALIŞACAĞINA YA DA YAZILIMDAKİ KUSURLARIN GİDERİLECEĞİNE DAİR HİÇBİR GARANTİ SUNMAZ. APOWERSOFT VEYA APOWERSOFT YETKİLİ TEMSİLCİLERİNİN SÖZLÜ VEYA YAZILI OLARAK SUNDUKLARI BİLGİLER VEYA TAVSİYELER GARANTİ KAPSAMINDA SAYILMAZ.YAZILIMIN KUSURLU OLMASI DURUMUNDA SERVİSE GÖNDERME, TAMİR VE DÜZELTMELERLE İLGİLİ HER TÜRLÜ MASRAF TARAFINIZCA KARŞILANIR. BAZI YARGI MERCİİLERİ BELİRTİLMEYEN GARANTİLERİN MUAFİYETİNE YA DA TÜKETİCİNİN YASAYLA KORUNAN YÜRÜRLÜKTEKİ HAKLARINA UYGULANANA KISITLAMALARA İZİN VERMEZ, BU NEDENLE YUKARIDA BAHSEDİLEN FERAGAT VE KISITLAMALAR TARAFINIZ İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

6. Sorumluluk Kısıtlamaları

KANUNLARIN YASAKLAMADIĞI ÖLÇÜDE, APOWERSOFT YAZILIMI KULLANMANIZ VEYA KULLANAMAMANIZLA İLGİLİ OLARAK ORTAYA ÇIKMIŞ KÂR KAYBI, VERİ KAYBI, İŞLERİN KESİNTİYE UĞRAMASI VEYA DİĞER HERHANGİ BİR TİCARİ ZARAR YA DA KAYIP DAHİL VE BUNLARLA SINIRLI OLMAYAN HİÇBİR DURUM VE KİŞİSEL ZARARLARDAN VEYA HERHANGİ TESADÜFİ, ÖZEL, DOLAYLI VEYA BAĞINTILI ZARARLARDAN NASIL MEYDANA GELMİŞ OLURSA OLSUN, SORUMLULUK TEORİSİNDEN (SÖZLEŞME, TAZMİNAT HUKUKU VEYA DİĞER) BAĞIMSIZ OLARAK VE HATTA APOWERSOFT’UN TÜR ZARARLAR HAKKINDA BİLGİ VERMİŞ OLMASI HALİNDE DAHİ APOWERSOFT SORUMLU DEĞİLDİR. Belirtilen kısıtlamalar yukarıda bahsedilen çareler temel amaçlarını karşılamıyor olsa bile geçerlidir.

7. Çeşitli hükümler:

A. Yazılımı ABD’de satın aldıysanız, işbu EULA (Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi) ABD kanunlarınca yönetilir. Ürün, ABD’den farklı bir yerden satın alındıysa oranın kanunları geçerlidir.

B. Apowersoft; yazılımı, bulunduğunuz yerin kanunlarını ihlal edecek şekilde kullanmanıza izin vermez. Yazılımı yasal olmayan eylemlerde kullanırsanız sonuçlarıyla ilgili sorumluluk tarafınıza aittir. Bu maddeyi kabul etmediğiniz durumda lütfen Yazılımız yüklemeyin veya kullanmayın.

C. İşbu Sözleşmenin herhangi bir hükmü kanunsuz, geçersiz hale gelir veya herhangi bir şekilde yürürlükten kalkarsa, işbu Sözleşmenin diğer hükümleri yürürlükte kalmaya devam eder ve o hükmün geçersizliği geri kalan hükümleri geçerliliği ve yürürlükte olmasına etki etmez. İşbu Sözleşme taraflar arasındaki anlaşmanın tam metnini oluşturur ve işbu Sözleşmeye esas oluşturan konuyla ilgili daha önce yapılan teklif ve iletişimlere üstün gelir.

D. DİL– Şartların asıl İngilizce versiyonu diğer dillere tercüme edilebilir.

E. İşbu Sözleşme hakkında sorularınız olursa lütfen biz@apowersoft.com adresine yazarak Apowersoft ile iletişime geçin.