Profesyonel ve Kolay GIF Yapma Programı

Ekranı GIF formatında yüksek kalitede kaydedin

Foto ve videolardan kolaylıkla GIF oluşturun

GIF'leri çerçeveye göre düzenlerken eş zamanlı görüntüleyin

Windows 7/8/10

Animasyonlu GIF'leri Hızlıca Oluşturun

Harika ve komik GIF animasyonları, etiketleri, video ve fotoğraflardan emoticonları kolayca ve hızlıca oluşturmak için mükemmel bir program.

GIF Oluşturma

Ekranınızdan, web kameranızdan ya da skeç panosundan diledğiniz içeriği kaydettikten sonra yüksek kalitede GIF oluşturun.

GIF Editor

Fotoğrafları/videoları editleyin, kırpın, yeniden boyutlandırın, bunlara metin, filigran ya da diğer efektleri ekledikten sonra GIF formatında kaydedin.

Daha fazla fonksiyon

 • Esnek kayıt özelliği
  Kaydetmek istediklerinizi seçerken kendinizi kısıtlamayın; ister ekranınızdan, ister web kamerasında ya da dijital skeç panosundan kaydınızı alın ve GIF ya da video olarak kaydedin.
 • Videodan GIF formatına
  Videoları ihtiyacınıza uygun olarak yüksek kalitede GIF yapın. MP4, WMV, AVI vb. çok sayıda dosya desteği bulunur.
 • Fotoğraftan GIF formatına
  Fotoğrafları bilgisayarınızdan JPG, JPEG, PNG ya da BMP formatında yükledikten sonra programın sizin için komik animasyonlu GIF oluşturmasını izleyin.
 • Çerçeve çerçeve düzeltme
  Çerçeveleri ayarlayın, sıralamasını değiştirin, hızını ayarlayın, kopyalayın ya da silin. Gerekli ayarlamaları dilediğiniz gibi ve kolayca yapabilirsiniz.
 • Güçlü editleme özellikleri
  Metin, filigran ya da logo ekleyin; kesin, kırpın ya da döndürün. Ham formdaki GIF formatlarını düzenleyebilir ve işiniz tamamen bitene kadar her adımda ön izlemesine bakabilirsiniz.
 • Video ya da GIF'lerin Ön İzlemesi
  Bir video ya da GIF'ı kolayca görüntüleyebilrisiniz. Bu program, dosyayı tamamlayana kadar sürekli kontrolde olmanıza olanak verir.

Bir uzman gibi animasyonlu GIF'ler Oluşturun

Apowersoft GIF'i kullanmak çok kolaydır. Dileyen herkes sadece dakikalar içinde harika animasyonlu GIF'leri oluşturabilir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • Kolay ve Verimli
  Bu GIF oluşturma programı, dosya işlenirken yüksek verim sunar, kullanımı kolaydır ve çok güçlü bir performans sergiler. Programımızı kullanarak, yeni başlayanlar bile bir uzman gibi GIF oluşturabilirler.
 • Yüksek Kalite Garantilidir
  Apowersoft GIF programı kullandığınızda GIF olarak elde edilen dosyanın kalitesinin yüksek olması için farklı formatlara destek verir. Bunları kolayca ve hızlıca dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.
 • Daha Fazla Dil Seçeneği
  20'ye yakın dil desteği, dünyanın çoğu bölgesindeki ana dilleri kapsar. İngilizceden Türkçeye geçmek için sadece bir tıklama yeter.

Programımız, 1.000.000 kullanıcıya yardımcı oldu, aşağıda bazı kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz:

 • 5-yıldız, tavsiye ediyorum

  Harika! Videodan GIF'e dönüştürme özelliği tam benim aradığımdı. Durağan ve ekrandan alınan videoları kullanarak çok sayıda GIF oluşturdum. Çok teşekkürler! Teşekkür ederim Apowersoft GIF.

  Amy

 • 5-yıldız, tavsiye ediyorum

  It indeed worked well! Harika bir program! Müthiş özellikleri var. Bir kere kullanımı kolay ayrıca GIF'leri hızlıca ve kolayca oluşturabiliyorum. Ekrandaki her hangi bir şeyin görüntüsünü alıp GIF olarak kaydetmek mümkün.

  Franklin

 • 5-yıldız, tavsiye ediyorum

  GIF oluşturmak için harika ve çok ilginç bir program. Videolarıma metin ekleyerek Babalar Günü kutlamasında GIF olarak sunmak istedim. Apowersoft hayatımı kurtardı. Bunu kişisel GIF oluşturmak isteyen herkese tavsiye ediyorum!

  Bella

 • 5-yıldız, tavsiye ediyorum

  BU GIF programını bir hafta kadar önce indirdim. Çok sayıda başka program denemiştim ama artık bu olmazsa olmaz 1 numaralı araç haline geldi benim için. GIF'leri oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu tahmin bile edemezsiniz!

  Tracy

  GIF Oluşturun, Her Yerde Paylaşın!

  Dünya Çapında 1.323.240 Kullanıcıya Hizmet Verdik

  new
  Destek
  Paylaş
  Yorumlar
  Yorum Yap
  En başa dön