Beats 1 Kaydedici – Sevdiğiniz Şarkıları Kaydetmenin En İyi Yolu

Beats 1 Kaydedici – Sevdiğiniz Şarkıları Kaydetmenin En İyi Yolu

En son tarafından 18-09-2018 tarihinde güncellendi.

Beats 1, Apple Music yayın akışı hizmetinin bir parçası olarak, dünya çapında 100’den fazla ülkede yayın yapar. Apple 2015 yılında WWDC’yi tanıttığında, müzik şovları, güncel ropörtajlar, müzik eleştirileri vb. dahil olağan üstü müzik programlarına sahip 7/24 yayın yapan bir radyoydu. Canlı yayın içeriğini dinlemenin dışında kullanıcılara şarkı, albüm ve sanatçıyı seçip arama yaparak kendi kişisel istasyonlarını oluşturma olanağı verilmişti. Bu online istasyon çok eğlenceliydi ama internet kısıtlaması olan yerlerde erişim sağlanamıyordu. Neyse ki Beats 1 üzerinden yayın yapan müzikleri hem dinleyip hem kaydedebileceğiniz kullanışlı bir araç olarak Beats 1 kaydedici programından fayda sağlayabilirsiniz. Bunu kullanarak favori müzik ve programları kaydedebilir dilediğiniz zaman bunların keyfini çıkarabilirsiniz.

Beats 1 radyodan Müzik Kaydının Gelişmiş Yöntemleri

Yayın Akışı Ses Kaydedici, Beats 1 seslerini kaydetmek için daha uygun bir çözüm sağlayan güçlü bir masa üstü programıdır. Format ve kalite standartları seçenekleri oldukça geniş olduğundan, şarkıları dilediğiniz oynatıcı ve cihazda oynatmanız için size en uygununu seçebilirsiniz. Akıllı ID3 tanımlayıcıyla beraber geldiği için şarkıları kaydederken bunların bilgilerini otomatik olarak ekleme özelliğine sahiptir. Dahası bir kaç tıkla çalma listesi oluşturmanıza olanak tanır. Şimdi Beats 1 radyodan offline olarak nasıl kayıt yapıp dosyaları düzenleyeceğinize bir bakalım.

1

Yayın Akışı Ses Kaydedici’yi İndirme ve Yükleme

Indir

PC veya Mac bilgisayarınıza programı indirmek için yukarıda bulunan “İndir” butonuna tıklayın, aşağıdaki rehberi takip ederek programı yükleyebilirsiniz.

2

Ayarları Yapılandırma

Programı çalıştırıp “Ayarlar” menüsünü açın ardından “Kaydetme Ayarları”na gidin. Önce istediğini çıktı formatını ve klasörünü seçin. Aynı zamanda “Kayıt tamamlandığında ID3 etiketlerini otomatik tanımla” kutusunu işaretlemeniz tavsiye edilir. Sonra ses kaynağını “ Sistem Sesi” olarak ayarlayın ve ayarları uygulamak için “Tamam” butonuna tıklayın.

kayıt kadyo Beats 1

3

Beats 1 radyo kaydetme

Beats 1 radyoyu dinlerken ses kaydetmek için kaydet butonuna tıklayın. Müzik parçalarını kaydederken, dosyalara ID3 etiketleri eklenecektir. Bittiğinde, aynı butona bir daha basın.

otomatik kayıt göstermek Beats 1

4

Beats 1 Çalma Listesi Oluşturma

“Kitaplık” arayüzüne girin ve sağ üst köşedeki “Çalma Listesi Oluştur” seçeneğine tıklayın. Ardından kayıtlı Beats 1 şarkılarını bu listeye aktarmak için artı şeklindeki simgeye tıklayın. Hepsi bu. Artık çalma listenizin keyfini çıkarabilirsiniz.

set kaydedici Beats 1

Farklı açılardan kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için program ses düzenleme, ses dönüştürme ve CD yazma fonksiyonlarına sahiptir. Bu durumda Beats 1 radyou çeşitli şekillerde kaydedebilirsiniz.

Beats 1 Radyoyu Kaydetmenin Basit Yöntemi

Radyo kaydetmek için bilgisayarınıza bağımsız bir program yüklemek istemedğiniz durumlarda Apowersoft Ücretsiz Çevrimiçi Ses Kaydedici güvenilir bir çözüm olacaktır. Bu, Google Chrome, Firefox, IE, Safari, Opera vb. bir çok tarayıcıyla uyumlu olan tarayıcı tabanlı bir araçtır. Ayrıca, hem Windows hem Mac işletim sistemlerinde çalışır. Bu araç Beats 1 radyodan müzik kaydetmek için iki yöntem sunar.

1. Seçenek: Beats 1 Kaydını Manuel Yapma

Beats 1 radyoyu çalarken hiç sıkıntı yaşamadan aynı zamanda kaydedebilirsiniz.

  1. Bu ücretsiz radyo kaydedicinin sayfasına giderek “Kaydetmeye Başla” butonuna tıklayın.
  2. Açılır pencere ekranınızda java uygulamasını etkinleştirmenizi isteyecek, “Çalıştır” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Java’nın en son sürümünü kullandığınızdan emin olmalısınız, program sadece bu şekilde hatasız çalışacaktır.
  3. Masaüstünüzde araç göründüğünde basit ayarlamaları yapın. “Ses Girdisi” sekmesine giderek “Sistem Sesi”ni seçin ve istediğiniz dizini ayarlamak için “Çıktı” çubuğunun yanındaki simgeye tıklayın. Gerekirse “Araçlar” – “Seçenekler” bölümüne giderek gelişmiş ayarlamaları yapabilirsiniz.
  4. Beats 1 radyoyu normal şekilde dinlemeye devam edin. İlginç bir içeriğe rastladığınızda Apowersoft Ücretsiz Ses Kaydedici’deki “Kaydet” simgesine tıklayarak Beats 1 radyodan bunu kaydedebilirsiniz.
  5. Kaydı bitirmek için “Durdur” simgesine tıklayın. Kaydedilen dosya programın anayüzünde görünecektir, çalmak için buna çift tıklayın.

Beats 1 şarkı kaydet

Buna ek olarak Beats 1 radyo kayıt işleminden sonra “Yeniden Adlandır” ve “ID3 etiket Düzenleyicisi”ni kullanmanız tavsiye edilir.

2. Seçenek: Belirli Zamanda Beats 1 Kaydı Görevi Oluşturma

Beats 1’da yayınlanan bir programı takip ettiğinizi varsayarsak, programlı kayıt modunu kullanarak belirli bir zamanda radyoyu otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Aşağıda bunu yapabileceğiniz yollar mevcuttur.

  1. Beats 1 kaydediciyi çalıştırdıktan sonra, “Araçlar” – “Görev Oluştur” seçeneğine tıklayın.
  2. “Görev ismi” ve “Uyarıcı” seçeneklerini isteğinize göre ayarlayın. Ses kaydını planladığınız şekilde gerçekleştirmek için başlangıç zamanını ve kayıt süresini düzgün seçmelisiniz. İstediğiniz program kaydı bu görevlendirmeye göre yapılacaktır, zamandan kazanmak için birden çok görev atayabilirsiniz.
  3. Sonra “Oluştur” ve “Tamam” butonlarına basarak görevleri doğrulayın.
  4. Radyoyu açın, dilediğinizi yapabilirsiniz hatta bilgisayar başında olmanıza bile gerek yok. Görev zamanı gelince kaydedici kayıt işlemine otomatik olarak başlayacaktır.

oluşturmak playlist Beats 1

Kaydedilem ses sabit sürücünüze kaydedilecektir, “Klasörü Aç” seçeneğine tıklayarak bunu bulabilirsiniz.

Beats 1 radyoyu kaydetmek için ikisi arasından hangisinin daha iyi olduğunu bulmak size zor gelebilir o zaman basit özeti okuyabilirsiniz. Apowersoft Ücretsiz Çevrimiçi Ses Kaydedici ücretsizdir ve kaliteli bir ses kaydedici olarak hizmet sunar. Yayın Akışı Ses Kaydedici, daha üstün bir programdır, Beats 1 kaydetme, yönetme ve toplama işlemlerinin hepsini bir arada sunan yöntemdir. Bunları deneyerek kendi yolunuzu belirleyebilirsiniz.

Değerlendirme:4.3 /5( 16 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eSes ipuçları, Ses Kaydedici.En son 18-09-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön