Apowersoft Ses Kaydedici 4.0 Gelişmiş Fonksiyonlarıyla Yayınlandı

Apowersoft Ses Kaydedici 4.0 Gelişmiş Fonksiyonlarıyla Yayınlandı

En son tarafından 22-09-2015 tarihinde güncellendi.

31 Temmuz 2015’te Apowersoft Ses Kaydedici 4.0’ı – ürüne özgü devrimsel büyüklükte bir güncellemeyle- yayınladı. Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve farklı açılardan kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için bu sürümde ara yüz ve birçok fonksiyon iyileştirildi. Artık, gelişmiş ses kaydedici, güvenilir MP3 arama motoru, hassas ID3 tanımlayıcı ve istikrarlı radyo oynatıcısını bu programda yer almaktadır. Değişiklikler ve iyileştirmelerle ilgili daha fazla bilgi almak için fonksiyonlara özgü ayrıntıları aşağıda okuyabilirsiniz.

Indir

Başlangıç olarak bu videoyu izleyebilir ve programın tamamından nasıl yararlanabileceğinizi görebilirsiniz.

Apowersoft Ses Kaydedici 4.0 ile ilgili Başlıca Gelişmeler

1. Harika bir Ara Yüz

Eğer eski sürüm kullanıcısıysanız, programı başlatır başlatmaz önemli farklılıkları göreceksiniz. İnteraktif tasarımla taçlandırılmış zarif ara yüz programı daha büyük zevkle kullanmanızı sağlayacak. Bir ses kaydederken mikrofona doğru uçan animasyon efektli müzik notaları tüm süreç hakkında size pratik bir his verecek. Ayrıca butonlar ve menüler artık daha tarz ve canlı görünüme sahip böylece yeni başlayanlara da tüm süreç oldukça kolay gelecek.

2. Pratik Ses Ayarları ve Görev Tanımlayıcısı

Bir ses kaydetme aracı olarak, Apowersoft Ses Kaydedici en iyi kayıt kalitesini temin etme amacını taşır. İster bilgisayardan ister mikrofondan veya her iki kanaldan ses kaydetmek istediğinizde bunu üç seviyede gerçekleştirebilir: Yüksek, Standart ve Düşük. Kullanıcıların kaydedilen sesi keyifle ve sınırlama olmadan her türlü medya oynatıcıda dinlemeleri için bu sürüm öncekilere kıyasla daha fazla çıktı formatına sahiptir. Tek yapmanız gereken Ayarlar’da yer alan “Çıktı” – “Format” yolunu takip etmek. Böylece sesi MP3, WMA, FLAC, OGG, WAV veya AAC olarak kaydedebilirsiniz.

set ses kalitesi

“Planlı Görev Oluştur”, “Kaydı tekrarla” moduna eklenmiştir.Bu özelliği ekinleştirdiğinizde program, tarafınızca belirlenen kayıt görevini gerçekleştirmeye devam edecektir. Sesi her gün veya belirli günlerde kaydetmeniz gerekiyorsa “Günlük” kutusunu, veya haftanın günlerini seçmek için “Haftalık” kutusunu seçerek “oluştur” seçeneğine tıklayıp görevi oluşturabilirsiniz.

tekrar kayıt

3.Etkin ID3 Tanıma ve Düzenleyici

Bu sürümde, ID3 tanıma ciddi anlamda geliştirilmiştir böylece kayıtlı şarkılarınızı çok daha kolay düzenleyebilirsiniz. İngilizce şarkılar dışında bu fonksiyon Avrupa ve Asya kökenli şarkıları tanımlayıp başlık, sanatçı, tür ve diğer bilgileri sıkıntı yaratmadan ekler. Ayrıca, ID3 düzenleyici MP3, WMA, FLAC, WAV vb. Farklı formatlardaki ses dosyalarını düzenlemenize izin verir.

düzenleme müzik etiketi

4. Hızlı Müzik Arama Fonksiyonu

Hızlı müzik arama motoruyla, beğendiğiniz müzikleri hemen bulabilirsiniz. Eski sürümlere göre, Apowersoft Ses Kaydedici 4.0 çok daha doğru sonuçlar verir. Kötü kalite ve eksik parçalar ayıklanır böylece çıkan sonuçlara göz gezdirirken zaman kazanırsınız. Dahası, arama sonuçları sayfasında görünen tüm şarkıların hepsini toplu olarak yüksek hızda indirebilirsiniz.

arama hd mp3

5. Dahili CD Yazıcı

Bilgisayar hafızasında alan açmak veya şarkıları arabanızda dinlemek isteyeceğinizi düşünürsek, MP3’leri CD’ye yazmak oldukça ideal bir çözümdür. Diğer karmaşık CD yazma programlarının aksine, bu dahili CD-yazıcının kullanımı çok kolaydır. Tek yapmanız gereken CD-ROM sürücüsüne boş bir CD koymak, araçlar menüsünü açarak “CD Yazma” seçeneğini seçmektir. Dosyaları yükledikten sonra yazma işlemine başlamak için “Başlat” seçeneğini tıklayın. CD tamamlandığında uyarı penceresi görünür ardından şarkıları dilediğiniz yerde dinleyebilirsiniz.

cd yazıcı mp3

6. Akıllı Radyo

“Radyo” paneli 36 farklı türde yaklaşık bin tane radyo istasyonunu bünyesinde toplamıştır. İstenen kategoriyi girip radyo üstüne çift tıklayarak radyo yayınına ulaşabilirsiniz. “Önceki” ve “Sonraki” simgelerine tıklayarak kanallar arasında gezinebilirsiniz. Ek olarak radyoyu favorilerinize ekleyebilir veya kanalı programdan kaydedebilirsiniz.

online radyo istasyonu oynamak

Apowersoft Ses Kaydedici 4.0, önceki sürümlere dayanarak harika gelişmeler kaydetmiştir. Ses kaydetme, arama, MP3 indirme, dosyaları dönüştürme, CD yazma ve web radyo kanalı dinleme konularında tek ihtiyacınız olan her şey dahil müzik yoldaşınızdır. Deneyin pişman olmayacaksınız.

Indir

Değerlendirme:4.3 /5( 9 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eSes Kaydedici.En son 22-09-2015 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön