iPhone’dan şarkıları kurtarmanın en iyi yolu

iPhone’dan şarkıları kurtarmanın en iyi yolu

En son tarafından 07-03-2019 tarihinde güncellendi.

Aşağıda belirtilen bazı sebeplerden dolayı iPhone cihazından müzikleriniz eninde sonunda kaybolacaktır.

 • iPhone’daki tüm müziklerin silinmesine sebep olabilecek yanlışlıkla silme işlemi.
 • Önemli müzik dosyalarınızın kaybına yol açacak bir güncelleme veya iPhone cihaz değişikliği.
 • Eğer iPhone’unuz kırılırsa veya zarar görürse, iPhone’daki müziklerin yanı sıra tüm dosya ve belgelerin kaybolma ihtimali.

Bu nedenle, bu sonuçlardan kaçınamayacaksanız iPhone’dan müzik geri getirme işleminde size yardımcı olacak aşağıda belirtilen bazı yöntemleri kullanabilirsiniz.

iPhone’dan müziği elle geri getirme

Eğer iPhone’unuzdaki tüm müzikleri yanlışlıkla sildiyseniz iPhone’dan şarkıları geri alma işleminde bu rehberi kullanabilirsiniz.

 1. Hali hazırda yoksa bilgisayara iTunes’u kurun. iTunes’u açın ve iTunes müzik dosyası içindeki verilerin yanı sıra mevcut tüm verileri silin. Bu şekilde, iTunes’a henüz yedeklenmemiş şarkıların hepsini tutmuş olursunuz.
 2. iPhone’unuzu bilgisayara bağlayın, eşleştirin ama henüz hiç bir şey silmeyin. iPhone’unuza bilgisayardan erişin. Artık cihazınızdan tüm gizli dosya ve klasörlere ulaşabilirsiniz.
 3. iTunes’a ve yedek müzik dosyalarına erişin. Artık tüm dosyaları iPhone’unuza kopyalayabilirsiniz. iPhone’dan silinen müzikleri geri almanın en kolay yollarından biri budur. Kolay ve basit bir işlem olduğu için herkes kullanabilir.

Senuti

Senuti, aşağıdaki adımlar takip edilerek iPhone kayıp şarkıları geri getirme için kullanılabilecek bir diğer uygulamadır.

 1. Cihazınızın otomatik olarak iTunes’la eşli olmadığından emin olun. Bu, iPhone’daki şarkıların yedekleme hizmeti aracılığıyla otomatik olarak güncellenmesini ve böylece müzik kütüphanenizden daha fazla şarkının silinmesini engelleyecektir.
 2. Senuti’yi başlatın ancak iTunes’la eşleştirmeyin. iTunes’daki mevcut şarkıları gizleyerek sadece yedeklemediklerinizi görüntüleyin.
 3. Artık iTunes’dan iPhone’unuza şarkıları kopyalayabilir ve silinmiş tüm müzik dosyalarını geri alabilirsiniz.

Senuti, verileri otomatik olarak iTunes’a yedekler ve böylece kazayla silme işleminde iTunes’daki tüm veriye erişebilir ve iPhone’unuzdaki tüm müzik dosyalarını hemen kurtarabilirsiniz. Bu, iPhone’daki tüm silinen şarkılara erişim sağlamanıza ve bunları kolayca geri almanıza olanak veren hızlı ve etkin bir iPhone müzik kurtarma programıdır.

iPhone Veri Kurtarma

Yukarıda belirtilen sebeplerden dolayı iPhone verilerinizi kaybederseniz, iPhone Veri Kurtarma tüm verileri geri almanın en iyi yolu olacaktır. En etkin ve verimli veri kurtarma programı olarak, aşağıda belirtilen adımları takip ederek iPhone’unuzdan kaybolan tüm müzik dosyalarını geri almak için kullanabilirsiniz.

Indir

Bu yazılım, iPhone’daki tüm müzikleri doğrudan kurtarmaya yardımcı olur. Müzik dosyalarının silinmesine yol açan teknik hatalardan sonra bile bunlar tam anlamıyla kaybolmazlar. Bu nedenle, bu yazılımı kullanarak müzik dosyalarını doğrudan iPhone’dan kurtarabilirsiniz.

Bu yazılım ayrıca iPhone’daki kayıp müzik dosyalarını iTunes ve iCloud kullanarak geri getirir. iTunes’u yedek program olarak kullanıyorsanız, iPhone’daki tüm kayıp dosyalara bu programı kullanarak iTunes üzerinden yeniden erişim sağlarsınız.

iPhone dan silinen müzik geri getirme

Sonuç olarak Senuti’ye veya elle kurtarma işlemine kıyasla, iPhone Veri Kurtarma iPhone’daki kayıp şarkıları kurtarmak için en iyi seçenek olduğunu kanıtlar. iPhone Veri Kurtarma’nın fonksiyonlarını gerekli kalan diğer özellikleri aşağıdaki gibidir.

 • Veri kurtarma yazılımı sadece iPhone ile sınırlı değildir. iPad ya da iPod’lardaki kayıp verileri geri getirmek için de kullanılabilir.
 • Kazayla silinen her türlü verinin geri getirilmesinden önce, yazılım geri getirmek üzere olduğunuz içeriği görüntülemenize olanak verir.
Değerlendirme:4.3 /5( 19 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eiOS kurtarma, iPhone Tüyoları, Veri Kurtarma.En son 07-03-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön