Ekran Kaydetme özellikli Apowersoft Ekran Görüntüsü Alma Pro 1.1 çıktı

Ekran Kaydetme özellikli Apowersoft Ekran Görüntüsü Alma Pro 1.1 çıktı

En son tarafından 03-08-2015 tarihinde güncellendi.

Apowersoft Ekran Görüntüsü Alma Pro 1.1’i, üründeki önemli bir güncellemeyi sunuyor. Özellikle hem profesyonel hem de yeni başlayan kullanıcılar için tasarlanan program tam özellikli ekran yakalama fonksiyonunu sunuyor. Ekran görüntüsü almana, eklemeler yapmana, resimleri yükleyip paylaşmana sadece basit bir kaç tıkla olanak veriyor.

Gerekli ekran görüntüsü alma fonksiyonlarının iyileştirilmesi ve diğer güçlü özelliklerin yanısıra bu güncellemede resim yakalama için Ekran Kaydetme ve Görev Oluşturma özellikleri eklenmiş bulunuyor. Aşağıda bu özelliklere genel bakışı bulabilirsin.

Indir

Yeni Özellikler

1. Ekranı sesle eş zamanlı kaydetme

Başkalarıyla bilgiyi kolayca paylaşmana olanak sağlayan ekran görüntüsü alma özelliğine rağmen, Ekran Görüntüsü Alma Pro 1.1, harika ve yepyeni bir özellikle video kaydederek ekrandaki tüm hareketli kaydetmene olanak veriyor.

Profesyonel dahili bir kaydedici olarak tam ekran, bölge, web kamerası, fare etrafı ve yalnız ses gibi farklı bir çok kaydetme modunu destekliyor. Bir ürünü tanıtmak istediğinde, sunum oluştururken veya adım adım öğretici video hazırlarken bu çok kullanışlı bir özellik halini alıyor. Bu ekran kaydedicinin eşsiz bir özelliği de sistem sesi ve mikrofondan eş zamanlı ses yakalayabilme özelliği. Yani Skype, GotoMeeting ya da Google Hangout gibi online sohbet uygulamalarından kolayca kayıt alınması anlamını taşıyor.

Videoları çalma ve paylaşma ihtiyacına bağlı olarak WMV, MP4, MOV, MKV, AVI gibi dokuz yaygın formatta kaydedebilirsin. Böylece kayıtlı dosya hemen her türlü dijital cihazla uyumlu hale gelir.

Kaydedici ara yüzünden ayrıca kullanışlı fakat ücretsiz araçlara da erişim sağlayabilir böylece videoyu daha açıklayıcı ve belirgin kılabilirsin.

2. Ekranı kaydederken düzenleme

Videoyu kaydederken düzenleme ve kişiselleştirmeye yardımcı olması için, kaydediciyle birlikte gelen zengin düzenleme fonksiyonlarını kullanabilirsin. Beklenildiği gibi, oklar,çizgiler, dikdörtgenler, metin ve başka elementleri gerçek zamanlı olarak ekrana ekleyebilirsin. Ayrıca işlemler hakkında bilgi almak isteyen izleyiciler için, “Kaydet” ayarlarından fare animasyon renk ve boyutunu değiştirebilirsin.

Kaydedici

3. Ekran yakalama için görev oluşturma

Bilgisayar başında değilken borsa bilgileri gibi anında gerekli bilgileri kaydetmek veya orada bulunmadığında çocukların bilgisayardaki etkinliklerini güven altına almak için ekranı kaydetmek isteyebileceğin zamanlar olabilir. Tüm bu ihtiyaçları karşılayabilmek için Ekran Görüntüsü Alma Pro 1.1.0, bilgisayarda belirli bir zamanda veya belirli bir aralıkta ekran görüntüsü almana yardımcı olan görev oluşturma özelliğini sağlar.

resim yakalama görevi oluşturma

Detaylı anlatmak gerekirse, bu görev oluşturucu başlangıç zamanını, bitiş zamanını, aralıkları, bölgeyi, çıktı klasörünü ve diğer ayarları isteğine göre seçmene olanak verir. Sadece “Oluştur” butonuna tıkla, isteğine göre rutin görevi otomatik olarak gerçekleştirecektir. Sonuç olarak bilgisayar başında olmadığın zamanlarda da bir gözün bilgisayarda olacak.

4. Ekran yakalama ve ekran kaydetmeye hızlı erişim

Sezgisel bir arayüz sunan Ekran Görüntüsü Alma Pro 1.1, resim yakalama ve ekran kaydetme fonksiyonunu vermektedir. Ara yüzün başlangıç sayfasında, sağ alt köşede yer alan kamera simgesinin yanındaki seçeneği tıklayarak istediğin yakalama modunu seçebilirsin. Yakalama işlemine hemen başlamak için, büyük kamera simgesine tıklaman yeterli.

Ekran Kaydedici

Genel olarak, Apowersoft Ekran Görüntüsü Alma Pro 1.1 fonksiyonel olarak önceki sürümüne göre büyük bir yenilik göstermiştir. Bu yeni ekran görüntüsü ve ekran yayını alma kombinasyonu bu aracı bir çok farklı ihtiyaç için en donanımlı ekran yakalama çözümü haline getirmiştir. Bu harika programı aşağıdan indirebilir ve keyfini çıkarabilirsin!

Indir

Değerlendirme:4.3 /5( 12 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eEkran Görüntüsü.En son 03-08-2015 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön