Apowersoft iPhone/iPad Kaydedici’yi Çıkardı

Apowersoft iPhone/iPad Kaydedici’yi Çıkardı

En son tarafından 18-12-2017 tarihinde güncellendi.

Apowersoft 29 Ocak 2016’da, iOS kullanıcıları için önemli bir dijital medya çözümü olan Apowersoft iPhone/iPad Kaydedici 1.0’ı çıkarttı. Mevcut halde son sürüm V1.0.8 yansıtma ve ekran görüntüsü alma ile ilgili büyük gelişmelere sahip. Bu tam özellikli uygulama özellikle iPhone/iPad kullanıcılarının cihazlarını daha iyi bir görsel deneyim yaşamaları, video ve resim gibi ekran görüntüsü almalarına yardım etmek için geliştirildi. Sunum yapan, oyun ekranının görüntüsünü alan, video sohbet kaydeden vs. kullanıcılar için ideal bir program. Yeni çıkan uygulamanın en güzel özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıya devam edebilirsiniz.

Indir

Apowersoft iPhone/iPad Kaydedici’nin öne çıkan özellikleri

iPhone/iPad’i Bilgisayara Kablosuz Bağlayın

Kullanıcılar cihazlarına jailbreak uygulamadan ya da her hangi bir kablo kullanmadan iOS cihazlarını ekran yansıtma için cihazlarının kolaylıkla Windows/Mac’e bağlayabilirler. Bunu yapmak için takip edilmesi gereken adımlar oldukça basittir. Tek yapmanız gereken iCihazınızı aynı ağ altında kurmak ardından kontrol merkezindeki “AirPlay” özelliğini etkinleştirmektir. Böylece oyun, canlı yayınlar, belgeler, video klipler ve müzik gibi her türlü ekran hareketi gerçek zamanlı olarak bilgisayara yansıtılır.

Sesli Her Tülrü Hareketi PC’ye Aktarın

Telefon ekranını PC’ye sesi aktarmadan veren çoğu telefon yöneticisinin aksine bu iPhone/iPad kaydedici tahmin ettiğiniz gibi telefon ekran hareketlerini sesle beraber bilgisayara yüksek kalitede aktarabilir. Bu, oyunda iyi vakit geçirirken, video çağrısı yaparken ya da film izlerken harika bir özelliktir, iCihazlarda duyduğunuz her şey bilgisayarınıza eş zamanlı olarak verilir.

görüntüleme

Görüntüleme ve Görüntü Alma Ayarlarını Özelleştirin

Kullanıcıların görüntüleme ve ekran görüntüsü alma konusundaki farklı ihtiyaçlarını karşılamak için Apowersoft iPhone/iPad Kaydedici çok sayıda özelleştirme seçeneği sunar. İstenen görüntüleme kalitesini (720P Ya da 1080P),çıktı dizinini, video formatını (MP4, WMV, AVI, FLV, GIF ve diğerleri), video kalitesini ve çok daha fazlasını seçebilirsiniz. Daha da önemlisi iOS ekranını kaydetmede farklı ses kaynakları sunar: sistem sesi, mikrofon ya da her ikisinde veya hiçbirinde kayıt yapma şeklinde ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

ayarlarını Özelleştirin

iOS Ekran Kaydını Kolaylıkla Gerçekleştirin

Apple, ekran yakalama uygulamalarında öyle katıdır ki uygulamalar çıkar çıkmaz App Store’dan kaldırılır. Bu durumda bahsettiğimiz bu iOS kaydedicisni ekran hareketlerini PC’de görüntülemek ve kaydetmek için kullanabilirsiniz. Kayıttan önce seçeneklere gidip kayıt için ses kaynağını belirleyebilirsiniz. Her iki tarafın video sohbetini kaydetmek olsun ya da fonda ses ve yorumla anlatılan bir oyun filmi hazırlamak olsun dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

iOS ekran kaydını

Anında HD Ekran Görüntüleri Alın

Ekran görüntüsü kaydetmenin yanı sıra bu program ayrıca iPhone/iPad ekranından tek bir tıkla ekran görüntüsü almanızı destekler. Görüntü alınıca varsayılan ayar olarak PNG formatında kaydedilecektir. Alınan resimleri görmek için çıktı dizinine bakabilirsiniz. Bu ekran görüntülerini arkadaşlarınızla anında paylaşabilir ya da sonra kullanmak üzere sabit sürücünüzde saklayabilirsiniz.

ekran görüntüleri

Apowersoft iPhone/iPad Kaydedici iOS ekranını daha iyi bir görüntü ve paylaşım için bilgisayara aktarmak isteyenler için idealdir. Bunun yanı sıra kullanıcıların öğretici videolar hazırlamaları ya da önemli verileri kaydetmeleri için iCihazlarını kaydetme/ekran görüntüsü almalarında güzel bir seçimdir. Kesinlikle denemeye değer, aşağıdaki linkten indirip bakabilirsiniz.

Indir

Değerlendirme:4.3 /5( 8 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eiOS Kaydedici.En son 18-12-2017 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön