Guide

Apowersoft Ücretsiz Çevrimiçi Ekran Kaydedici Nasıl Kullanılır

1. Hazırlık

Apowersoft Ücretsiz Çevrimiçi Ekran Kaydediciyi ziyaret edin ve “Kaydı Başlat”a tıklayın.

Kayıttan önce ekran, web kamerası, sistem sesi veya mikrofon gibi kaydetmek istediğiniz öğeleri seçin. Ardından, “Kaydı Başlat” ı tıklayın.

Başlat

2. Kayda Başlama

Kullanılabilir üç kayıt modu vardır: Tüm Ekran, Pencere ve Tarayıcı Sekmesi. 

Tüm masaüstü etkinliklerini kaydetmek için, “Tüm Ekran”ı seçin → masaüstü küçük resmini seçin → “Sistem sesini paylaş”a tıklayın → “Paylaş”a tıklayın.

Tüm Ekran

Bir uygulama penceresini kaydetmek için, “Pencere”yi seçin → uygulama penceresi küçük resmini seçin → “Paylaş”a tıklayın.
Pencere
Tarayıcıda belirli bir sekmeyi kaydetmek için “Tarayıcı Sekmesi”ni seçin (Tarayıcı adı, Chrome Sekmesi veya Microsoft Edge Sekmesi gibi şu anda kullanmakta olduğunuzla değiştirilecektir.) → kaydetmek istediğiniz sekmeyi seçin → “Sekme sesini paylaş”ı seçin → “Paylaş”a tıklayın.
Tarayıcı Sekmesi

3. Kaydı Durdurma/Duraklatma

Kayıt başladıktan sonra, kaydı daha sonraya bırakmak ve geri döndüğünüzde kayda devam etmek için “Duraklat”ı kullanabilirsiniz. Veya kaydı bitirmek için “Durdur”a tıklayın.
Duraklatma

4. Kaydı Kaydetme/Yükleme

Kaydı tamamladıktan sonra, kayıt içeriğini önizlemek için videoyu oynatabilirsiniz. Memnunsanız, videoyu indirmek için “Kaydet”e tıklamanız yeterlidir. Veya video oynatma listesi oluşturabileceğiniz veya videoları birlikte yönetmek için ekip üyeleri ekleyebileceğiniz bulut video yönetim platformu olan RecCloud‘a yükleyin.
Bundan memnun değilseniz, kaydı yeniden başlatmak için “Yeni Video Başlat” ı tıklamanız yeterlidir.
Kaydı Kaydetme
Yakınlaştırma, spot ışığı, video sıkıştırma veya görev kaydı gibi ekran kayıtları için daha yüksek bir talebiniz varsa, lütfen aşağıdaki ApowerREC profesyonel masaüstü sürümünü inceleyin:

İndir

5. Videoyu Dönüştür

Kaydedilen video WebM formatında olacaktır. Bu nedenle, MP4 formatını tercih ederseniz, video dönüştürme işlemi için “MP4’e Dönüştür”ü tıklamanız yeterlidir.
Videoyu Dönüştür

Değerlendirme:4.3 /5( 19 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön