Apowersoft Ekran Kaydedici UPA

Apowersfor Online Ekran Kaydedici UPA web master'lar, e-öğrenme platformları, teknik bloggerlar, girişimci kullanıcılar ve kullanıcılarına ekran kaydetme hizmeti sunan diğerleri için özel olarak geliştirilmiştir. Tek yapmanız gerek kodu sitenize kopyalayıp yapıştırmaktır ardından bu UPA başarılı olarak gömülecektir. Bu yolla, bu ekran koruyucuyu hızlı erişim için web sitenize yerleştirebilirsiniz. İşlem bitince, bu Online Ekran Koruyucu'yu ekranı kaydetmek için kullanabilir ve dolayısıyla ziyaretçilerinize yarar sağlayabilirsiniz. Kullanıcılara online video kaydetmeden en iyi değeri sağlamak için bu uygulamayı sürekli olarak geliştiriyoruz. Daha iyi hale getirmek için önerilerinizi de bize iletebilirsiniz.

Apowersoft Ekran Kaydedici UPA Nasıl Kullanılır?

1. Bir buton seçin

2. Metni butona girin

3. Ön izleme yapın

Başlayın

4. Kodu kopyalayıp yapıştırın

Özelleştirme

UPA aynı zamanda ihtiyaçlarınıza göre özelleştirme sunar. Gerektiğinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu UPA özelliklerine genel bakış

Bu ekran kaydedici UPA ekran kaydetmeyle ilgili hemen hemen tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Bunu kullanarak, ekranın özelleştirdiğiniz bölümünü sistem sesi, mikrofon veya her ikisinden gelen sesle beraber video olarak alabilirsiniz. Aynı şekilde, tam ekranı, web kamerasını kaydetmeyi seçebilir ve video karesinden resim alabilirsiniz.

Bu UPA ile ekran kaydederken, çizgiler, oklar, metinler ve çok daha fazla ekleme seçenekleriyle kaydınızı çok daha fazla bilgi verici ve canlı hale getirebilirsiniz. Görüntü alma işlemi bitince, kaydettiklerinizi farklı video formatları ve GIF formatında saklayabilirsiniz.

Apowersoft Ekran Kaydedici UPA uygun kullanımı

Kişisel kullanıcılar, lütfen UPA'nın lisans anlaşmasının kullandığınız tarihten itibaren geçerli olacağını unutmayın. Bu UPA'yı sadece ticari olmayan amaçlarla kullanmayı şartsız kabul etmelisiniz. Bizden izin alınmadan yapılacak reklam, dağıtım, geliştirme veya program birleştirmeye yönelik her türlü davranış yasaktır.

UPA'mızı şirket aralığı veya reklamsız ürün yelpazesinde kullanmak isteyen iş kullanıcıları lütfen bu online formu kullanarak bizimle iş lisans görüşmesini yapın. Eğer bu anlaşmaya bir şirket adına giriyorsanız, kurumu bu sözleşmeye tabi edecek yetkiniz olduğunu temsil eder ve her türlü ihtilafta sorumluluk alırsınız.