Ücretsiz olarak MP3 MP4 dönüştürme nasıl yapılır

Ücretsiz olarak MP3 MP4 dönüştürme nasıl yapılır

En son tarafından 22-07-2015 tarihinde güncellendi.

Çeşitli türdeki videoları izlemek için genellikle MP4 videoları tercih edilir. Ancak, MP4 dosyalarının boyutları genellikle büyüktür, bu nedenle belirli bir dosyada sadece ses dinlemek istediğinizde bu çok pratik bir tercih değildir.

İnsanların MP3 MP4 dönüştürme yapmalarının en yaygın nedeni belirli medya oynatıcıların MP4 formatındaki dosyaları yürütememesidir. Bunun yanında belki de sadece sese odaklanmak istiyor olabilirsiniz.

MP4 dosyalarını MP3’e dönüştürmek için yardımcı olabilecek çözümlerden bazıları şunlardır.

MP3 MP4 dönüştürmenin üç yolu

1. Ücretsiz online çözüm

2. Pro sürümü

3. Güzel bir uygulama

Apowersoft Ücretsiz Online Video Ses Dönüştürücü

Online olarak kullanılabilen tamamen ücretsiz bir çözüm arayışındaysanız, Apowersoft Ücretsiz Online Video Ses Dönüştürücü tam aradığınız şey olabilir. Ücretsiz bir uygulamaya göre oldukça kolay ve ışık hızında bir dönüştürme sürecine sahiptir.

Bu internet hizmeti size tek bir kuruş bile ödemeden istediğiniz kadar kullanabileceğiniz ücretsiz bir MP4 MP3 dönüştürücü sağlar. Dosya boyutu ya da dönüştürülecek dosya sayısının hiç bir limiti yoktur. Ayrıca herhangi bir yazılım indirmeniz de gerekmez. Sadece internet sitesine gidin ve online olarak MP4 MP3 dönüştürme için şu üç adımı izleyin:

Adım 1 – MP4 videonuzu yüklemek için Gözat butonuna tıklayın.

Adım 2 – Çıkış formatı olarak MP3’ü ayarlayın ve ses ve çıkış ayarlarını belirleyin.

Adım 3 – “Dönüştür” tuşuna tıklayın.

Online Dönüştürücü

Bu kadar basit bir şekilde, saniyeler içinde dönüştürülmüş bir MP3 dosyasını alabilirsiniz. Bu aracın en iyi yönleri ücretsiz hizmet, şaşırtıcı bir hız ve çoklu ses ayarlarıdır.

MP4 MP3 dönüştürme için paylaşımlı yazılım

Apowersoft Video Dönüştürücü kullanmanın harika bir faydası videoları biçimlendirmek ve düzenlemek için bir çok seçenek sağlamasıdır. Bünyesinde ses seviyesi, contrast, parlaklık ve renk dengesiyle birlikte alt yazı ve filigran, video efekt editörü ve gömülü alt yazı editörü, gibi çok sayıda düzenleme seçeneği bulundurur. Eğer video paylaşım sitelerinden farklı video bölümleri indirdiyseniz, tüm videoyu kesintisiz bir şekilde izlemek için bu videoları kolaylıkla tek bir dosya halinde birleştirebilirsiniz. Bu şekilde, ister profesyonel ister amatör bir kullanıcı olun, Video Converter Studio her zaman isteklerinizi etraflıca ve rahat bir şekilde karşılayacaktır.

Indir

Bu aracı kullanarak MP4 videolarını MP3’e şu şekilde dönüştürebilirsiniz:

Adım 1 – “Dosyaları Ekle” butonuna tıklayarak ya da doğrudan dosyaları ilgili alana sürükleyerek MP4 dosyalarınızı yükleyin.

Adım 2 – Çıkış formatını MP3 olarak ayarlayın ve ihtiyacınız varsa video dosyanızı düzenleyin.

Adım 3 – “Dönüştür” butonuna tıklayın.

MP4 to MP3

“Convert MP4 to MP3” isimli ücretsiz yazılım

Bu indirebileceğiniz ücretsiz bir yazılım. Bu ücretsiz yazılım MP4 dosyasından ses verilerini çıkararak MP3 formatına dönüştürür. Ayrıca DivX, AVI ve FLV gibi diğer görüntü formatlarını da içerir.

Yazılımın internet sitesine gittiğinizde, yazılımı indirmek için bir link bulabileceğiniz basit bir ana sayfa ile karşılaşırsınız. Programı yükledikten sonra, MP3 MP4 dönüştürme için şu basit adımları izleyin:

Adım 1 – “MP4 ekle” butonuna tıklayarak görüntü dosyasını ekleyin. Video listesinde görüntülenmesi için farklı MP4 dosyalarını eklemeyi seçebilirsiniz.

Adım 2 – İstediğiniz çıkış klasörünü seçin.

Adım 3 – “MP3’e dönüştür” butonuna tıklayın.

ücretsiz yazılım

“MP3 Oynat” Butonuna tıklayarak dönüştürülmüş MP3 dosyalarını dinleyebilirsiniz.

Sonuç

Bu yazıda yer alan araçlar MP4 MP3 dönüştürme işlemini hızlı bir şekilde ücretsiz olarak gerçekleştirmenizi sağlayabilir. Videoları düzenleme gibi daha çok fonksiyon istiyorsanız Apowersoft Video Dönüştürücü Studio’yu kullanın ya da Apowersoft Ücretsiz Online Video Dönüştürücü’yü kullanarak görüntü dosyalarınızı online olarak dönüştürün.

Değerlendirme:4.3 /5( 15 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eSes Dönüştürücü.En son 22-07-2015 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön