Apowersoft Mac için Ses Kaydedici 2.0’i piyasaya Ses Düzenleyici ve Dönüştürücü Özellikleriyle sundu

Apowersoft Mac için Ses Kaydedici 2.0’i piyasaya Ses Düzenleyici ve Dönüştürücü Özellikleriyle sundu

En son tarafından 20-04-2016 tarihinde güncellendi.

Apowersoft bugün Apowersoft Mac 2.0 için Pratik ses kaydetme programının harika bir yüksek sürümü olarak yeni Ses Kaydedici programını kullanıcılara tanıtmaktan gurur duyar. Bu yeni sürümdeki asıl amaç yeni eklenen ses düzenleme ve dönüştürme özellikleriyle birlikte ses kaydetme deneyimini geliştirmektir. Ses düzenleyici ile birlikte rahatlıkla sesleri kesebilir ya da etiketleyebilirsiniz. Ek olarak dahili dönüştürücü ile birlikte ses dosyalarınızı çeşitli formatlara dönüştürebilirsiniz. Bunun da ötesinde bu yazılımın önceki kusurlarını Mac için düzelttik. Şimdi, bu yüksek sürümün detaylarını hep birlikte inceleyelim.

Indir

İlk olarak demo videoyu izleyerek de bu güncelleştirilmiş yazılımla ilgili fikir edinebilirsin.

Yeni eklenen Dahili Ses Düzenleyici ve Dönüştürücü’ye Giriş

1. Harika Ses Düzenleyici

Apowersoft Mac için Ses Kaydedici V2.0’ın yeni fonksiyonlarından en ilgi çekici olanı eşsiz ses düzenleme özelliğidir. Bu sayede sesleri istediğin şekillerde düzenleyerek kişiselleştirebilirsin:

Saniyeler İçinde Ses Yükleme

Düzenlemeye başlamak için “Dosya yükle” ye tıklayıp “Tarayıcıyı” çalıştırabilir ve bir dosya yükleyebilirsin. Alternatif olarak yalnızca ses düzenleme penceresini aç ve içine bir dosya sürükle. Arkasından ses düzenleyici dosyayı analiz edecek ve dosya adını, uzunluğunu ve dosya dalga biçimini gösterecek.

Uğraşmadan Ses Dosyasını Kes

Bir ses kesmek için, yalnızca “Seçim Ekle” butonuna tıkla ve istediğin alanı seç. Dilediğin kadar alan seçmek de mümkün. Ses uzunluğunu daha iyi ayarlayabilmek için yapman gereken tek şey “Başlangıç Zamanı”nı ve “Bitiş Zamanı”n belirlemektir. Ara yüzdeki zaman ayarlama butonlarından hariç olarak isteğine göre zaman belirlemek ve kaydetmekte özgürsün. Seçili bir alanı iptal etmek istersen kolayca “Seçimi Sil”e tıkla. Ek olarak “İptal”e tıklarsan tüm işlemleri silecektir.

Gerçek Zamanlı Olarak Düzenlenmiş Sesi Kontrol Et

Herhangi bir dosyayı düzenlerken yaptığın tüm değişimleri kontrol edebilirsin. Bu ses düzenleyici ile tüm dosyayı değil sadece seçtiğin kısımları da dinleme şansına sahipsin. Bu harika özellik sayesinde ihtiyaçların doğrultusunda ayarlama yapmak oldukça kolay.

Kolayca Ses Aktar

İstediğin gibi düzenleme işlemini bitirdikten sonra ses aktarımı için ayarları yapmakta da serbestsin. İlk olarak, bir ses formatını seçmeni öneririz. MP3, WAV, AAC, FLAC ve daha fazlasının da içinde bulunduğu geniş bir listeyle karşılaşacaksın. Dilediğin formatı seç. Bu ses düzenleyici, ses aktarımı için iki modu destekler: düzenlenmiş dosyayı ekleyerek tek dosya halinde aktar ya da düzenlenmiş dosyayı farklı dosyalar halinde aktar.

dosyayı ihraç ederken birleştirme

ID3 Bilgisini Kolayca Ekle

Apowersoft Mac için Ses Kaydedici otomatik olarak ID3 belirlese de düzenlediğin seslere istediğin gibi sanat çalışması, başlık, sanatçı, albüm ve müzik türü bilgisi girebilirsin.

2. Güçlü Ses Dönüştürücü

Dahili ses dönüştürücü özelliği ile aşağıda listeli ayrıcalıklardan yararlanabilirsin:

Çeşitli Ses Formatlarını Destekler

Sadece en sık kullanılan ses formatlarını destelemeyerek ses dosyalarınızı AC3, ALAC, MKA ve CAF gibi oldukça farklı özel formatlara dönüştürebilirsiniz. Bunun yanında dilediğiniz videoları da MP3, WAV, M4A, M4R, OGG ve diğer istediğiniz formatlara dönüştürmekte özgürsünüz.

Mac ses dönüştürücü

Sesleri Hızlı bir Şekilde Dönüştür

Zaman kazanmak ve gereksiz uğraş vermemek için birden fazla dosyayı aynı anda yükleyebilir onları birlikte dönüştürebilirsin. Dönüştürme işlemlerinin oldukça hızlı bir şekilde tamamlanması seni şaşırtmasın.

Dönüştürme İşlemi Sırasında Dosya Ekle

Dönüştürme işlemine ilaveten, bu harika yazılım ses dosyalarını birleştirme şansı da verir. Tek yapman gereken iki ya da daha fazla dosya eklemek, “On” ikonuna basarak birleştirme işlemine geçip arkasından dönüştürmek için “Dönüştür” butonuna tıklamaktır. İşlem tamamlandığında sana haber vermek için bir pencere açılacak.

Apowersoft Mac için Ses Kaydedici V2.0’ın Geliştirilmiş Ayrıcalıkları

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi elde etmek için bu yeni sürümü bazı özellikleri de beraberinde getiriyor.

1. Ses Kaydedici Zamanlaması için Çeşitli Modları Destekliyor

Zamanlama için yeni bir ses kaynağı seçeneğine sahipsin – “Sistem Sesi ve Mikrofonu” kullanarak kaydet. İhtiyacın olan herhangi bir modda ses kaydedebilirsin.

zamanlama kayıt için ses girişi

2. Ses Dosyalarını “Kütüphane”de Kolaylıkla Yönetebilirsin.

Kaydedilen ses dosyalarının daha kolay yönetilebilmesi için “Kütüphane” bölümüne yeni bir dizi özellik eklendi. Böylece dosyaları belirlemek, yeniden adlandırmak, düzenlemek ve yönetmek için zaman kazanırsın.

3. Çok Çeşitli Dilde Ara Yüz Ekle

İsveççe, Danca, Macarca, Çekçe, Polonyaca ve Yunancanın da içinde bulunduğu pek çok yeni dil seçeneği eklendi. Ana dilini seçerek bu yazılımı çok daha efektif bir şekilde kullanabilirsin.

Mac için Apowersoft Ses Kaydedici yeni güncellemesiyle, ses kaydedici özelliğini dönüştürme ve düzenleme özellikleriyle birleştirerek tek bir yazılımda topluyor. Bu yazılımı hemen indirin ve eşsiz özellikleriyle istediğiniz sonuçları almaya başlayın.

Indir

Değerlendirme:4.3 /5( 6 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eSes Kaydedici.En son 20-04-2016 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön