Spotify MP3 İndirmenin Esnek Yolları

Spotify MP3 İndirmenin Esnek Yolları

En son tarafından 18-09-2018 tarihinde güncellendi.

Spotify, bilgisayarınızda, tabletinizde ya da mobil cihazınızda farklı sanatçılardan çeşitli şarkılar dinlemenize olanak sağlayarak müzik yayını yapan bir sitedir. Ayrıca sevdiğiniz şarkıları her seferinde yeniden aramamak için çalma listeleri oluşturabilirsiniz. Bunun dışında, diğer kullanıcıların çalma listelerini de koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Çalma listeleri çevrim dışı olarak kaydedilebilir böylece internete bağlı olmadan yine şarkı listelerini çalabilirsiniz, bunun için yine Spotify’I kullanmanız gereklidir. Müzikler tablet veya mobil cihazınızla eşleştirilebilir bu şekilde her zaman müzik dinleyebilirsiniz.

Ancak, bir çalma listesini çevrim dışı kaydetmiş olsanız bile, şarkıları diğer cihaz veya medya oynatıcılarında Spotify kullanmadan çalmak için indirmek mümkün değildir. Sebebi, şarkıların şifrelenmiş olmasıdır. Bu şekilde ses dönüştürücü programların bunları tanıması imkansız hale gelir. Uygulamanın içinde Spotify şarkılarını indirmenin doğrudan bir yolu yoktur ancak Spotify şarkılarını istediğiniz formatta kaydedebilmek için kullanabileceğiniz bağımsız program ve araçlar mevcuttur. Çeşitli platformlarla uyumlu olmasından dolayı seçilebilecek en iyi format MP3’tür, bu format aynı zamanda ses kalitesinden ödün vermeden dosya boyutunu düşürür.

Spotify Müziklerini İndirmenin Harika Yolları

1. Audacity

Audacity, Windows, Mac ve Linux dahil çeşitli platformlarda ses kaydı ve düzenlemesi için kullanabileceğiniz bir açık kaynak uygulamasıdır. Bunu bilgisayarınızdan veya harici her hangi bir kaynaktan dilediğiniz sesi kaydetmek için kullanabilirsiniz ancak kullanımı biraz karmaşıktır. Dahası, çok sayıda farklı ayarı mevcuttur ve ara yüzünü anlaması kolay değildir. Kayıt işlemine başlamadan önce atmanız gereken birçok farklı adım vardır bu nedenle özellikle teknolojiyle haşır neşir olmayan kullanıcılar için pratik değildir.

Spotify müzik indirme programı

Eğer Audacity kullanmak istemiyorsanız, bir tane daha ücretsiz Spotify şarkılarını indirme programı mevcuttur.

2. Apowersoft Ücretsiz Çevrimiçi Ses Kaydedici

Spotify müziklerini dilediğiniz formatta indirmek için kullanabileceğiniz online bir uygulamadır. Anlaması kolay olduğu ve başka yükleme gerektirmediği için kullanımı daha uygundur. Ayrıca ücretsiz olduğu için indirme işlemleriniz için başka para harcamanıza gerek yoktur.

  • Bu aracın sitesini açın ve “Kaydetmeye Başla” butonuna tıklayın.
  • “Ses Girdisi”ni tıklayarak, “Mikrofon”, “Sistem sesi” ya da “Sistem sesi ve mikrofon” seçeneklerinden seçiminizi yapın.
  • Spotify’da kaydetmek istediğiniz sesi çalın ve “Kaydit” butonuna tıklayın.
  • Bitince “Dur” butonuna tıklayın.

Spotify şarkılarını indirme

Artık çıktı klasörüne gidip Spotify şarkısını bularak, şarkıyı çevrim dışı da dinleyebilirsiniz.

En İyi Profesyonel Müzik İndirme Programı

Apowersoft Ses Kaydedici, Spotify MP3’lerini indirmek için kullanabileceğiniz başka bir uygulamadır. Bu program indirmeniz gerekir, Windows ve Mac’te kullanılabilir. Tam sürümü satın almadan önce ücretsiz sürümden faydalanabilirsiniz. Bilgisayardan dilediğiniz sesi kaydetme ve çeşitli ses formatlarına dönüştürmenin yanı sıra, YouTube gibi video paylaşım sitelerinden müzik indirmenize, şarkıları düzenlemenize, iTunes’a müzik eklemenize ve online radyo istasyonlarına erişim sağlamanıza olanak sağlar. Spotify müziklerini CD’ye yazmak için de kullanabilirsiniz.

Indir

Yukarıda sıralanan araçlarla kıyaslandığında, Apowersoft Ses Kaydedici, farklı avantajlarıyla öne çıkar. Mesela, kullanıcılar Spotify şarkılarını Mac OS X Mountain Lion’da bile MP3’e dönüştürebilirler. Artık mac için profesyonel yayın akışı ve ses kaydedici programı bulmak için bin bir türlü yol aramanıza gerek kalmaz. Bu aracın kullanımı da oldukça istikrarlıdır.

Spotify MP3 kaydit

Spotify şarkılarını indirme işleminden sonra, indirilen ve dönüştürülen şarkıları kişisel kullanımınız dışındaki amaçlar için kullanmayın. Asıl müzik telif hakkı sahiplerine saygı göstererek, müziği mağazalardan da alabilirsiniz.

Değerlendirme:4.3 /5( 30 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eMac ses kaydedici alternatifleri, Ses Kaydedici.En son 18-09-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön