iPhone’dan Bilgisayara Müzik Yedeklemenin Kolay Yolları

iPhone’dan Bilgisayara Müzik Yedeklemenin Kolay Yolları

En son tarafından 14-03-2019 tarihinde güncellendi.

iTunes iPhone kullanıcılarının cihazlarını kolaylıkla yönetmeleri için harika bir araçtır, ancak iPhone’daki müzikleri yedeklemek için iTunes kullanmak isterseniz bu iyi bir çözüm olmayacaktır. Aslında iTunes dosyaları iPhone’a eklemenizi kolaylaştırır ancak bu özellik diğer kaynaklardan indirilen şarkılar için değil satın alınan şarkılar için kullanılabilir. Dahası, iTunes telefonunuzdaki tüm dosyaları bir arada yedeklemenizi sağlamasına rağmen ihtiyacınız olan dosyaları seçmenize imkan sağlamaz. Eğer esnek bir yedekleme özelliği bulunan bir iTunes alternatifi arıyorsanız, size iPhone müzik yedekleme işlemini kolaylıkla yapmanıza olanak sağlayacak bir yedekleme aracı tavsiye etmek istiyorum.

iPhone Müzik Yedekleme İçin Harika Bir Araç

iPhone hala farklı verileri saklamak isteyen kullanıcılar için sınırsız bir alan sağlayamadığı için kullanıcılar sıklıkla yeni verileri kaydetmek amacıyla alan boşaltma ihtiyacı duyarlar. Bu durumda iPhone verilerini silmeden önce yedeklemek büyük bir gerekliliktir. Şu anda, müziklerinizi yedeklemeniz için kullanabileceğiniz bir çok araç var ve aşağıda bahsedilen yöntemleri kullanarak sevdiğiniz müzikleri saklayabilirsiniz.

1

iPhone’dan bilgisayara müzik yedeklemek için en iyi araç

Profesyonel bir yedekleme aracı, Apowersoft Telefon Yöneticisi özellikle müzik, videolar, fotoğraflar, kişiler, mesajlar, uygulamalar vb. dâhil olmak üzere farklı iOS verilerini yedeklemek için tasarlanmıştır. Bu iPhone yedekleme aracı Android ve iPhone gibi farklı türdeki akıllı telefonları yönetmek için oldukça geniş kapsamlı ve çok kullanışlı bir uygulamadır. Bu telefon yöneticisi bilgisayara iPhone müzik yedekleme nasıl yapılır merak edenlerin tüm ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacaktır.

  • Bu programı bilgisayara indirin ve Windows üzerine yükleyin.
  • Indir

  • USB kablosu aracılığıyla iPhone’u bilgisayara bağlayın ve iPhone’da uygulamaya güvenip istemek istemediğinize dair bir diyalog kutusu ortaya çıktığında “Güven” butonuna tıklayın.
  • Arayüze giriş yaptıktan sonra “Müzik” ikonuna gidin. Yedeklemek istediğiniz müziği seçin ve iPhone müziklerini bilgisayara yedeklemek için “Dışa aktar” butonuna tıklayın.
  • Dışa Aktar Müzik

  • iPhone’unuzu bilgisayardan ayırmak için “Bağlantıyı Kes” butonuna tıklayın.

Yukarıda bahsi geçen özelliğe ek olarak, bu telefon yöneticisi aynı zamanda diğer kanallardan iPhone’a müzik eklemenizi, istenmeyen şarkıları “Sil” butonuna dokunarak silmenizi ve de “Yeni klasör” oluşturarak müzikleri kategorize etmenizi sağlar.

Extra ipuçları: Eski iOS ya da Android akıllı telefonlarınızı yenileri ile değiştirmeniz gerektiğinde, bu uygulamayı kullanarak eski telefonunuz üzerindeki tüm verileri yedekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken “Yedekle” butonuna tıklamak. iOS cihazlarınız için tek dokunuşla yönetim sağlamak için Apowersoft Telefon Yöneticisi kesinlikle harika bir alternatif.

Yedekle

2

iCloud – Bir diğer iyi iPhone müzik yedekleme programı

iCloud, iOS cihazlarını kablosuz ve otomatik olarak yedeklemek isteyen Apple kullanıcıları için güzel bir yedekleme çözümü sunar. Kullanıcılar bu araçla kameralarındaki fotoğraf ve videoları, mesajları, zil seslerini, uygulama verilerini ve sanal sesli mesajları kolaylıkla yedekleyebilir. Müzik yedeklemek için aşağıdaki adımları takip edin.

iOS cihazınızdan iCloud yedeklemeyi açın. “Ayarlar” > “iCloud” > “Apple ID doldurma” > “Saklama/Yedekleme” bölümlerine gidin ve sonrasında iCloud yedekleme anahtarını açın. Cihaz kablo ya da kablosuz olarak bağlandığında müzik, kamera fotoğrafları, hesaplar, belgeler, ayarlar ve diğer içerikleri iCloud’a yedekleyin.

iCloud Yedekleme

Dezavantajlar: Unutmayın ki Apple bu yöntemi kullanarak sadece iTunes store’dan satın aldığınız müzikleri yedeklemenize izin verir ayrıca bu fonsiyon sadece birkaç ülkede iCloud ile kullanılabilir. Bunun yanında, iCloud Apple ID’nize bağlı olan kullanım alanınızı sadece 5GB ile sınırlandırır. Bunun sonucunda da sıklıkla kendinizi bu alanı doldurmuş halde bulursunuz, özellikle de birden fazla iCihazınız olduğunda. iCloud tarafından sağlanan ek alan sorunu tamamen çözmez.

iPhone hafızalarının en büyük bölümlerini müzik işgal eder. Alan boşaltmanın iyi yolalrından biri iPhone’dan bilgisayara müzik yedekleme işlemi. Bu sorunla başa çıkmanız için birçok farklı yol var ancak sizi hafıza sıkıntısından her zaman kurtarabilecek bir çözüm bulmak çok daha iyi olacaktırç Şu anda piyasada bulunan tüm yöntemlerin arasında, tüm etkenler göze alındığında Apowersoft Telefon Yöneticisi ilk sırada yer almaktadır.

Değerlendirme:4.3 /5( 17 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eiOS yedeklemesi, Mobil Yöneticisi, Tech Haberleri.En son 14-03-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön