Guide

Apowersoft Ücretsiz Online Ses Kaydedici Nasıl Kullanılır ?

1. Hazırlık

Apowersoft Ücretsiz Çevrimiçi Ses Kaydediciyi ziyaret edin ve “Kayıt Başlat”a tıklayın.

Kayıttan önce mikrofonu (giriş), sistem sesini (çıkış) veya her ikisini seçin. Ardından, “Kayıt Başlat”a tıklayın.

sistem sesini

2. Kayıt başlat

Kullanılabilir iki kayıt modu vardır: Tüm Ekran ve Tarayıcı Sekmesi.

1. Tüm masaüstü etkinliklerinin sesini kaydetmek için, “Tüm Ekran”ı seçin → Masaüstü küçük resmi seçin → “Sistem sesini paylaş”a tıklayın → “Paylaş”a tıklayın.
sesini kaydetmek için,
2. Tarayıcıda belirli bir sekmenin sesini kaydetmek için “Tarayıcı Sekmesi”ni seçin (Tarayıcı adı, Chrome Sekmesi veya Microsoft Edge Sekmesi gibi şu anda kullanmakta olduğunuzla değiştirilecektir.) → Sekmeyi seçin → “Sekme sesini paylaş”ı seçin → “Paylaş”a tıklayın.
Chrome Sekmesi

3. Kaydı Duraklat/Durdur

Kayıt başladıktan sonra, kaydı daha sonraya bırakmak ve geri döndüğünüzde kayda devam etmek için “Duraklat”ı kullanabilirsiniz. Veya kaydı bitirmek için “Durdur”a tıklayın.

Durdur

4. Kaydı Kaydet

Kaydı durdurduktan sonra, müziği doğrudan çevrimiçi olarak oynatabilirsiniz. Ve eğer memnunsanız, ses dosyasını Mp3 formatında indirmek için “Kaydet”e tıklamanız yeterlidir.

Kaydı Kaydet

Sesten metne dönüştürme, ses düzenleme, ID3 etiketi ve daha fazlası gibi ekstra gelişmiş özelliklerin keyfini daha da çıkarmak için aşağıdaki masaüstü sürümüne göz atmanız yeterlidir.

İndir

5. Ses Dosyasını Dönüştür

Kaydedilen ses dosyası varsayılan olarak Mp3 formatında kaydedilecektir. Ancak, daha fazla video formatı seçeneğini keşfetmek için “Dönüştür”e tıklayabilirsiniz.

Ses Dosyasını Dönüştür

Değerlendirme:4.8 /5( 19 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön