Apowersoft Ücretsiz Online Ses Kaydedici Nasıl Kullanılır?

Apowersoft Ücretsiz Online Ses Kaydedici Nasıl Kullanılır?

En son tarafından 18-01-2019 tarihinde güncellendi.

Kullanışlı ve ihtiyaçlara cevap veren hızlı avantajlarıyla online ses kaydediciler şu anda oldukça popüler programlar. İstikrarlı bir internet bağlantınız olduğu müddetçe bunları kolaylıkla kullanabilirsiniz. Apowersoft Ücretsiz Online Ses Kaydedici, piyasadaki en iyi online ses kaydedici programlardan biri. Diğer web tabanlı araçlar gibi bu da bilgisayarınızdan gelen sesi, ister sistemden ister mikrofon gibi harici kaynaklardan gelsin, kaydedebiliyor. Bunun yanında Mac ve Windows uyumlu ayrıca Firefox, Chrome, Opera, Safari vb. yaygın tarayıcılarla da kullanılıyor. Bunun dışında her hangi bir zaman ya da dosya kısıtlaması olmaksızın %100 ücretsiz. Bu ücretsiz online ses kaydedicinin nasıl kullanılacağını görmek için okumaya devam edin.

Apowersoft Ücretsiz Online Ses Kaydedici Kullanımı

Uygulamayı başlatın

Tek yapmanız gereken programın web sayfasına giderek “Kaydetmeye Başla” butonuna tıklayıp uygulamayı başlatmak. Bu siteyi ilk kez kullanıyorsanız başlangıçta bilgisayarınıza otomatik olarak ufak bir çalıştırıcı ekleyecek. Bu programcık güvenlidir ve sadece bir kaç saniyede kurulur. Ardından uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı başlatın

Ses kaynağını seçin

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ihtiyacınıza göre ses kaynağını seçebilirsiniz. Bunun için ekranın sol altında yer alan ses butonuna tıklayabilirsiniz. “Sistem sesi” web sitelerinde, canlı radyo yayınlarından, oyunlardan gelen sesleri kaydetmeye yarar. “Mikrofon” sesi ise anlatım, sesli yönlendirme işlemlerinde sesinizi kaydetmek içindir. “Sistem Sesi ve Mikrofon” seçeneğinde sesli konferans toplantılarını, sesli sohbetleri ve diğer ses kaynaklarını kaydetmeye yarar. Sonrasında ekranda kaydedici belirir.

Ses kaynağını seçin

Ses kaydetmeye başlayın

Kaydetmek istediğiniz sesi çalmaya başlayın veya mikrofona konuşun. Her şey hazırsa ses kaydını başlatmak için “Başla” butonuna tıklayın. İhtiyaç duyarsanız bu işlemi duraklatabilir ya da yeninden başlatabilirsiniz. Ya kaydı bitirmek “Durdur” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ses kaydetmeye başlayın

Kaydedilen ses dosyasını çalın

Ses kaydedici programda, kayıtlı dosyaları listeleyen dahili bir kitaplık bulunur. Kayıtlı dosyayı çalmak için ekranın sağ alt köşesinde yer alan “Kayıt Listesi”ne giriş yapmanız gerekir. Buradan dosyayı seçin ve dahili müzik oynatıcısıyla dosyanızı çalın. Ayrıca bilgisayardaki konumunu görmek için “Dosyayı Aç” butonunu kullanabilirsiniz.

Kaydedilen ses dosyasını çalın

Müzik bilgilerini ekleyin

Dosyaya ID3 etikeleri eklemek istiyorsanız, dosyanızı kitaplıktan seçin ve “ID3 Etiket Düzenleyici” seçeneğini işaretleyin. Ekrana gelen pencerede şarkı ismi, sanatçı kapak resmi, yıl, albüm vb. bilgileri girebilirsiniz.

Müzik bilgilerini ekleyin

Kayıtlı dosyayı yönetin

Ses kayıt programının müzik listesinden, kaydettiğiniz dosyaları yönetebilirsiniz. Burada dosyaları yeniden adlandırabilir, kolay biçimde sabit sürücünüzde istenmeyen dosyaları toplu olarak silebilirsiniz.

Benzer araçlara kıyasla Apowersoft Ücretsiz Online Ses Kaydedici, temel kayıt işleminin dışında kullanışlı ek fonksiyonlara sahip olduğu için çok daha güçlüdür. Program hızlı, istikrarlı ve yüksek kaliteli bir ses kaydedicidir.

Sonuç

Aslında reklamı yapıldığı şekilde çalışan çok az sayıda kaydedici var. Apowersoft Ücretsiz Online Ses Kaydedici, sunduğu yüksek ses kalitesiyle, hizmeti kullanmadan önce kayıt ya da abonelik istememesi gibi özellikleriyle bu az programın başını çekiyor.

Görev planlamanıza, HD şarkılar aramanıza, müzik indirmenize vb. işlevleri kullanmanıza olanak veren daha kapsamlı bir ses kaydedici arıyorsanız bu programın pro sürümünü kullanarak tüm fonksiyonlarının keyfini sürebilirsiniz.

İndir

Değerlendirme:4.8 /5( 19 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eOnline Ses Kaydedici, Ücretsiz Online Ses Kaydedici.En son 18-01-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön