Apowersoft Ses Kaydedici UPA

Apowersoft Online Ses Kaydedici UPA, website sahipleri, kişisel bloggerlar, online eğitim platformları ve uygulamamızı web sayfalarında misafir eden diğerleri için geliştirilmiştir. Böylece, kullanıcılar online olarak sesi kolayca kaydedebilir. Bu UPA'yı ekleyip kullanmak için tek yapmanız gereken verilen kodu kopyalayıp sitenize yapıştırmaktır. Bu durumda, ücretsiz ses kaydedici kullanıcılarınızın faydalanmaları için sitenize gömülecektir. Bu ses kaydedici UPA'yı edinince, bilgisayar ses kartı ve mikrofondan sesi kolayca kaydetmenize destek verilecektir. Kullanıcılara ses kaydetme ile ilgili en iyi deneyimi sunmak için bu uygulamayı sürekli geliştiriyoruz ve daha iyi hale getirmek için akılcı önerilerinizi bize iletmenizi umuyoruz.

Apowersoft Ses Kaydedici UPA Nasıl Kullanılır?

1. Bir buton seçin

2. Metni butona girin

3. Ön izleme yapın

Başlayın

4. Kodu kopyalayıp yapıştırın

Özelleştirme

UPA aynı zamanda ihtiyaçlarınıza göre özelleştirme sunar. Gerektiğinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Apowersoft Ses Kaydedici UPA Genel Bakış

Apowersoft Ses Kaydedici UPA ile, sıkıntısız olarak ses kaydedebilirsiniz. "Sistem Sesi", "Mikrofon" ve "Mikrofon ve Sistem Sesi" olmak üzere üç ses kaynağı mevcuttur. İhtiyacınıza göre istediğinizi seçmenize izin verilir. Yayın akışlarını, müzikleri, online radyo şovlarını, ses konferanslarını, sesli sohbetleri, VoIP çağrılarını vs. zahmetsizce kaydetmek mümkündür.

Online ses kaydetme işlemini tamamladığınızda, ses dosyası yerel klasörünüze kaydedilecektir. Sadece tek bir tıkla, kaydedilen dosyayı bulabilirsiniz. Sonrasında ortam oynatıcınızla bunları çalabilir veya daha sonra çalmak için taşınabilir cihazınıza aktarabilirsiniz.

Apowersoft Ses Kaydedici UPA Uygun Kullanımı

Kişisel kullanıcılar, lütfen UPA'nın lisans anlaşmasının kullandığınız tarihten itibaren geçerli olacağını unutmayın. Bu UPA'yı sadece ticari olmayan amaçlarla kullanmayı şartsız kabul etmelisiniz. Bizden izin alınmadan yapılacak reklam, dağıtım, geliştirme veya program birleştirmeye yönelik her türlü davranış yasaktır.

UPA'mızı şirket aralığı veya reklamsız ürün yelpazesinde kullanmak isteyen iş kullanıcıları lütfen bu online formu kullanarak bizimle iş lisans görüşmesini yapın. Eğer bu anlaşmaya bir şirket adına giriyorsanız, kurumu bu sözleşmeye tabi edecek yetkiniz olduğunu temsil eder ve her türlü ihtilafta sorumluluk alırsınız.