Ücretsiz Olarak AVI’yi MP3’e Dönüştürün

Ücretsiz Olarak AVI’yi MP3’e Dönüştürün

En son tarafından 18-08-2018 tarihinde güncellendi.

AVI formatı genellikle görüntü dosyalarında ve geleneksel DVD oynatıcılar ile kullanılır. Ancak, farklı müzik çalar cihazların ortaya çıkmasının ardından çoğu modern cihazın bu formatı yürütememesi nedeniyle, bu dosya türü daha az tercih edilmeye başladı. Bu yazının devamında AVI dosya türüyle ilgili bilmemiz gereken bazı şeyleri ve AVI videolarını MP3’e dönüştürmenin yollarını inceleyeceğiz.

AVI’nin ne olduğunu biliyor musunuz?

AVI, Microsoft Şirketinin windows için video teknolojisinin bir parçası olan Üstüste Ses Görüntü (Audio Video Interleaved) ifadesinin kısaltılmış halidir. Bu multimedia paket formatı, ses ve görüntü verilerini eş zamanlı olarak oynatılabilen tek bir pakette içerir.

Ancak, zaman zaman ses ile birlikte görüntüyü izlemek tercih edilmeyebilir. Çünkü zaman zaman tek ihtiyacımız olan şey sesi duymaktır, örneğin DIY eğitimleri, canlı konserler, popüler şarkılar vs. İnsanların AVI dosyalarını MP3’e dönüştürmelerinin temel nedeni ses parçasını tamamen salt ses dosyası formatında derleyip görüntü verilerini atabilmeleridir. Fakat, hangi dönüştürücü en iyi performansı gösterir?

AVI’yi MP3’e dönüştürme’nin en iyi yolu

Bir AVI videoyu MP3’e dönüştürmek istiyorsanız kullanımı kolay ve dosyayı mümkün olduğunca iyi dönüştürebilecek bir dönüştürücüye sahip olmanız gerekir. Sadece dosyanızdan görüntü verilerini çıkarmak için çok fazla para ya da zaman harcamaya ihtiyacınız yoktur. Tek yapmanız gereken güvenilir bir ücretsiz AVI MP3 dönüştürücü aramaktır. Piyasada bir çok dönüştürücü var, ancak sadece aşağıda listelenen programlar gibi test edilmiş bir program kullandığınızdan emin olun.

Ücretsiz Video-MP3 Dönüştürücü

Apowersoft Ücretsiz Video-MP3 Dönüştürücü’ın sunduğu servis kalitesini sağlayan bir ücretsiz online program görmek oldukça nadirdir. Bu araç, uyumsuzluğu ile kötü bir üne sahip iPhone, iPad, MP3 çalar ve benzeri diğer benzer cihazlar için bile mükemmel ses dosyaları dönüştürdüğü için ortaya çıkan dosyanın cihazınıza uyumuyla ilgili endişe duymanıza gerek yok. AVI’yi MP3 formatına dönüştürmek çok kolay, sadece bazı ayarlar yapın ve “dönüştür” butonuna tıklayın, bu kadar.

Apowersoft Video Dönüştürücü

AVI MP3 dönüştürmesi için daha karmaşık bir dönüştürücüye ihtyiacınız varsa, aradığınız şey bu program.

Indir

Bu program sadece mükemmel kesilmiş ses dosyaları sağlamakla kalmaz aynı zamanda görüntü dosyalarını çeşitli görüntü formatlarına hatta en son HTML5 formatına bile dönüştürebiliyor, bu da harika. Bunun yanında, bu programın diğer ilgi çekici özellikleri içinde çok sayıda video klibini tek bir klipte birşeştirmeye imkan tanıyan toplu dönüştürme yer alıyor, ayrıca video kliplerinizi altyazılar, efektler, ve ve kırpma özelliği ile kişiselleştirebilmenize imkan sağlıyor. Kullanıcı dostu bu programın kullanımına tek bir oturuşta alışabilirsiniz.

AVI MP3 Dönüştürücü

Sonuç

Bizi uydurma propagandalarıyla kandırmaya çalışan bir çok ücretsiz AVI MP3 dönüştürme programı var. Kötü bir dönüştürücüyle uğraşarak zamanınızı boşa harcamayın, bunun yerine Apowersoft dönüştürücüler gibi çok daha güvenilir programları seçin.

Değerlendirme:4.8 /5( 15 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eVideo dönüştürücü, Video formatını dönüştür.En son 18-08-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön