Fotoğraf Görüntüleyici

Resimleri HEIC, JPG, PNG, BMP mükemmel şekilde görüntülemek için en iyi araç

Görüşler (1)
Video Rehberi İzle
AŞAĞI KAYDIR

Daha Hızlı! Daha Küçük! Daha Kolay!

Kolay ara yüzü ve kapsamlı fonksiyonlarıyla Apowersoft Fotoğraf Düzenleyici fotoğraf görüntülemede size en iyi deneyimi sunuyor. Etkimn bilgisayar teknoloisini kullanarak üstüne tıkladığınız anda resimleri görmenizi sağlıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
RAM
100%

Az Yer Kaplar

Bu araç çok az yer kaplar ve CPU üstündeki yükü alır. Böylece düşük donanımlı bilgisayarlarda bile fotoğrafları görüntüleme kolayca gerçekleşir.

Uzun Resimlerde Daha Kolay Görüntüleme

Uzun resimleri artık aşağı yukarı hareket ettirerek görüntülemenize gerek yok. Bu araç fareyi aşağı kaydırarak uzun resimleri kolayca görüntülemenize olanak verir. Bu, Windows Fotoğraf Görüntüleyici’ye en iyi alternatiftir.

PAKETLE

Farklı Formatları Destekler

BMP, PNG, JPG, TIFF ve benzerleri gibi yaygın formatların dışında, bu yazılım ayrıca HEIC (HEIF), PSD, CDR, RAW vb. profesyonel formatları destekler.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
PSD
Kamera Resmi
PDF Dosyaları

PDF Dosyaları

Bu program kullanıyorsanız başka bir PDF okuyucuya ihtiyacınız yok. Resimler dışında PDF dosyalarını doğruca okuyabilir.

Diğer Formatlardaki Fotoğraflar

Bu uygulama PhotoShop, CoreDraw, Ai ve diğerlerinde bulunan özel formatları da destekler. Ayrıca Canon, Sony, Nikon, Olympus, Matsushita ve diğer makinelerde çekilen fotoğrafları doğruca açabilir.

PAKETLE

Ekran Görüntüsünü Tek Tıkla Alabilirsiniz

Bu arçla, bilgisayar ekranındaki her bölgenin ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Ayrıca bunlara çizhgiler, metin, ok ve diğer seçenekleri eklemenize izin verir.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Ekrandaki Herşeyin Görüntüsünü Alabilirsiniz

Bu fotoğraf görüntüleme yazılımı belirli bölümleri, uygulama pencerelerini, menüleri ve tam ekran gibi ekrandaki her şeyin görüntüsünü kısa yolları kullanarak hızlıca almanızı sağlar.

Ekran Görüntülerini Kolayca Kaydedin

Ekran görüntüsünü aldıktan sonra fareyle çift tıklayarak resmi panoya kaydedebilir ve ardından diğer uygulamalara yapıştırabilirsiniz. Alternatif olarak, yerel klasöre de kaydedebilirsiniz.

PAKETLE

Resimleri Paket Halinde İşleyebilirsiniz

Bu araç, resimleri paket halinde işleme fonksiyonunu sunar. Sadece bir kaç tıkla formatlarını değiştirebilir, yeniden boyutlandırabilir ve yeniden isimlendirebilirsiniz.

Yeniden Adlandır
Format Dönüştürme
Yeniden Boyutlandırma

Resimleri Kolayca Paylaş

Online olarak gördüğünüzde hiç ilginç bir resmi arkadaşlarınızla paylaşmak istediniz mi? Evetse, resim görüntüleyici sadece saniyeler içinde bunu yapmanıza olanak verir.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Bulut
Sosyal

Resim Paylaşımını Özelleştirme

Bir defalık hesabınız ve şifrenizi girdiğinizde fotoğraf paylaşacağınız sonraki sefer otomatik olarak giriş yaparsınız. Dahası, en çok kullandığınız sosyal medya sitelerini özelleştirebilirsiniz.

Bedava Bulut Alanı

Apowersoft Fotoğraf Düzenleyici ayrıca ücretsiz bulut alanı sunuyor. Resim yüklendikten sonra ilgili bağlantılar gönderilir böylece resmi forumlarda, bloglarda vs. paylaşabilirsiniz.

PAKETLE

En Basit Arayüz

 • Ana ekran
 • Resmi aç
 • Resmi görüntüle
 • slide

  Neden Apowersoft Fotoğraf Görüntüleyici’yi Seçmelisiniz?

  Değerlendirme: 5- 1 değerlendirmeye göre.1 yorum
  • Bu fotoğraf görüntüleyici Windows’un varsayılanından çok daha iyi. Hoş bir ara yüzü var, kullanımı kolay ve GIF formatını destekliyor. Bravo! Bayıldım!

   Apowersoft Fotoğraf Görüntüleyici’yi çok seviyorum. Bilgisayarımda uzun zamandır duran fotolar vardı. Fareyi yukarı aşağı hareket ettirerek bak çok canımı sıkıyordu. Bu uygulamayla problemim çözüldü. Daha fazlasını görmek için fareyi sadece aşağı indiriyorum.

  • Bir tasarımcı olarak Photoshop, CDR, AI gibi birçok resim programı kullanıyorum. Bu fotoğraf görüntüleyici farklı formattaki resimleri destekliyor. Cidden harika. Bayıldım!

   Bu fotoğraf görüntüleyici artık varsayılan resim görüntüleme programım. Belli bir dönem kullandıktan sonra gerçekten kapsamlı olduğunu anladım. Resim formatını dönüştürme, ekran görüntüsü alma ve çok daha fazla gerekli fonksiyona sahip. Çok kullanışlı!

  • Ben bir fotoğraf aşığıyım. Bilgisayarımda çekmiş olduğum sayısız resim var. Apowersoft Fotoğraf Görüntüleyici farklı kameralardan çıkan farklı formatları destekliyor ve fotolarımı SNS’te sadece bir tıkla paylaşmamı sağlıyor.

   Artık Adobe’a gerek yok! Bu fotoğraf görüntüleyici PDF dosyalarını bile açıyor. Bunları açarken ciddi hızlı, kullanımı kolay! Bunu hak ediyorsunuz!

   Bilgi Tabanı

   new
   Destek
   Paylaş
   Yorumlar
   Yorum Yap
   En başa dön