YouTube videolarını nasıl indirebilirim?

YouTube videolarını nasıl indirebilirim?

En son tarafından 03-08-2015 tarihinde güncellendi.

YouTube insanların çeşitli videolar yükleyip izleyebilecekleri en popüler web sitelerinden biridir. Video paylaşımda öncü olan YouTube, izlemek isteyeceğin müzik, eğlence, spor, komedi ve daha fazla içerikten klasik ve popüler videoları sunmaktadır. Eğer hızlı bir internet bağlantın varsa videoları izlemek güzel olur ancak her zaman online olamayabilirsin. Peki ya videoları mobil cihazlarına kaydedebileceğini veya izlemek için video klipleri DVD’ye yazdırabileceğini söylesek? Bu, YouTube videolarını yerel sürücülere indirmenin en akıllıca yoludur.

YouTube videolarını indirmek için Firefox download helper, Google Chrome, Realplayer ve bir çok farklı program gibi bazı uygulama ve tarayıcı eklentileri mevcuttur ancak bugün sana aşağıda bu işin en kolay ve en hızlı yolunu anlatacağız.

YouTube’dan video indirmek için online uygulama

Apowersoft ücretsiz YouTube İndirici, YouTube videolarını kaydetmek için ücretsiz online bir hizmettir. Yükleme veya kurulum gerekmez tek yapman gereken video URL’sini vermek ve ana sayfada yer alan indirme çubuğuna girmek sonrasında indirme işlemi işin dilediğin kalite ve formatta seçim yapmak. Alternatif olarak uygulamanın arama motorunu kullanarak YouTube’dan ilginç videolar bulabilirsin.

YouTube HD video indir

İşte hepsi bu kadar, düşündüğün kadar kolay değil mi? Dikkat etmen gereken tek bir nokta var o da Java scriptin YouTube İndiricisi’ni ilk kullandığında etkin olmalı. Bu programla kullanıcılar YouTube’dan HD videoları herhangi bir işletim sistemine veya modern web tarayıcılara indirebilirler.

İpucu: Bu online YouTube indiricisini kullanırken HD modu seçmene gerek yok. Eğer video HD ise, video adresini aldığında otomatik olarak en yüksek kaliteli olan videoyu senin için seçer.

Mesela: Eğer YouTube video 1080P HD’yi destekliyorsa senin için 1080P HD dosyasını buluruz senin tek yapman gereken indir butonuna tıklayarak YouTube HD videosunu bilgisayarına kaydetmek. YouTube’dan indirilen HD videolar FLV veya MP4 formatındadır.

Apowersoft Video Indirici ile YouTube HD video indir

Bir sonraki tavsiyemiz, yepyeni fonksiyonları ve basit kullanımıyla parıldayan Apowersoft Video Indirici. Bu program aynı anda çoklu video indirmene, formatlar arasında dönüştürme yapmana, gerekli şekilde video düzenlemeye, dahili oynatıcısı ile videoyu ön izlemene, indirilen öğeleri rastgele yönetmene, tüm masaüstü eylemleri kaydetmene ve daha fazlasına olanak sağlar.

Indir

Aşağıdaki adımlar YouTube’dan nasıl video indireceğini açıklar:

Apowersoft Video Indirici’nı başlat.
URL çubuğuna video adresini yapıştır ve İndirmek için “Ekle” seçeneğine tıkla.
HD YouTube videolarını tercih edilen format olarak indirmene olanak sağlar.
Artık videoyu başarıyla indirebilirsin.

YouTube HD video indir
Web uygulamasına kıyasla bu programın avantajı sağladığı esnekliktir. Özellikle yeninden oynatma, duraklatma, yeniden adlandırma ve indirme işlemini kaldırma gibi fonksiyonları kullanmana olanak sağlar. Bir başka öne çıkan özelliği ise kullanıcıların Netflix, Hulu ve diğer sitelerde yer alan korumalı videoları indirebilmelerini sağlamasıdır.

YouTube videolarını DVD’ye yazma rehberi

Tamam, yukarıda bahsedilen iki yol YouTube videolarını indirmek için işe yarar. Sana kalan videoları dijital cihazlara kaydetmeyi veya diske yazmayı seçmektir. Video İndiricisi’nde bulunan dahili video dönüştürücüsü ile dönüştürme işlemleri çok kolay şekilde gerçekleştiğinden burada sadece DVD’ye yazma işlemi hakkında bilgi veriyoruz.
Tavsiye edilen program Windows DVD Burner. Microsoft’un resmi sitesinden windows live temel programlarını indirdiğin sürece bu ücretsiz olarak bilgisayarına indirilir. Bilgisayarına indirdikten sonra yazmak için tek yapman gereken boş bir CD takmak.
DVD Burner

Değerlendirme: 4.7 / 5 ( 4 değerlendirmeye göre) Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen: ’de ’e Video Indirici. En son 03-08-2015 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler

haber

Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön