Dailymotion Video İndirici – DailyMotion HD Video İndir

Dailymotion Video İndirici – DailyMotion HD Video İndir

En son tarafından 20-04-2016 tarihinde güncellendi.

Dailymotion’da milyonlarca yüksek kaliteli video klipler, filmler ve şarkı klipleri yayınlanıyor. Bu dev kaynakta bunların çoğu kullanıcılar tarafından yükleniyor, izleniyor ve paylaşılıyor. Diğer bir çok online video sunucusu gibi Dailymotion’dan video indirmek ya da müzik kaydetmek bazı araçların yardımı olmadan pek kolay değil. Bu nedenle, bu tür sorunları çözmek için bazı etkili yöntemlere sahip olmanız gerekli.

Dailymotion’da Video Kalitesi

YouTube’dan farklı olarak Dailymotion üç standart görüntü kalitesi bulunuyor, Standart görüntü (SD), Daha iyi görüntü (HQ) ve yüksek kalite görüntü (HD720P).

FLV ve mp4 formatında Dailymotion video indirme için bir çok uygulama bulabilirsiniz, biz de burada size Dailymotion’dan video indirmek için 4 farklı yol tanıtacağız.

Ücretsiz Dailymotion Video İndirme Programı

Apowersoft Ücretsiz Video İndirici, ücretsiz Dailymotion SD,HQ, ve HD720 videoları indirme destekler, herhangi bir yazılım indirmeniz ya da yüklemeniz gerekmez, sadece video URL adresini Dailymotion.com’dan kopyalayın ve bu online uygulamaya yapıştırın. Uygulama video URL’sini analiz edip üç video türünü bulacaktır, sadece kaydetmek istediğiniz videoyu seçmeniz yeterli.

Artıları: Ücretsiz, bilgisayara yüklemek gerekmez

Eksileri: Dailymotion video online indirme işlemini tek tek yapmanız gerekir, ayrıca fazladan bir dailymotion video dönüştürücüye ihtiyaç var.

Dailymotion video indirici

URL adresi ile Dailymotion’dan video indirmek için çeşitli yazılımlar indirebilirsiniz, Video İndirme Yakalama (Video Download Capture) gibi yazılımlar videoları toplu şekilde yakalayabilir.

Dailymotion’dan video indirmek

Artıları: Çok sayıda videoyu aynı anda indirebilirsiniz, indirme işlemi aynı anda başlatılabiliyor, indireceğiniz çok sayıda video varsa, bu araç size çok yardımcı olacaktır. Dailymotion kanalından tüm videoları indirmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda bir video editörü, dönüştürücüsü içeriyor.
Eksileri: Yazılımı indirmeniz ve yüklemeniz gerekiyor, paylaşımlı yazılım.

Indir

Jaksta Online Media Downloader

Mac OS kullanıcıları için, Jaksta yayınlanan video, ses ve istediğiniz her tür medya dosyasını yakalamanın en iyi yolu. Jaksta’yı başlattıktan sonra, bir çok farklı sitedeki videoları Mac’inizde oynatıldıkça kaydedecektir. İndirdikten sonra, bu dosyaları program tarafından yaygın olarak kullanılan formatlara dönüştürülebilir ve iPod, iPhone, iPad, Apple TV gibi diğer cihazlara aktarılabilir ya da bir DVD’ye yazılabilirsiniz. Diğer Mac video indiricilerle kıyaslandığında, Jaksta daha fazla site ve video şifreleme formatında çalışıyor.

Jaksta

Dailymotion video’sunu pc ekranını kaydederek indirme

Dailymotion videoları indirme için en görsel yol bir ekran kaydedici yazılım kullanarak ekrandaki herhangi bir şeyi videoya kaydetmektir. Bazı Ekran Kaydedici Pro kayıt alanınızı kişiselleştirmenizi sağlayabilir, böylece sadece yürüttüğünüz videoyu kaydedebilirsiniz ancak video ekranını aynı yerde tutmak zorundasınız, hareket ettirmeniz ya da herhangi bir şeyi kapatmanız mümkün değil.

Size en uygun program hangisi? İndirin ve deneyin.

Değerlendirme: 4.4 / 5 ( 16 değerlendirmeye göre) Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen: ’de ’e Video Indirici. En son 20-04-2016 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler

haber

Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön