Apowersoft Video İndirici UPA

Apowersoft Online Video İndirici UPA, kullanıcılarına indirme hizmetlerimizi sunmak isteyen web masterlar, kişisel blog sahipleri, uygulama geliştiriciler ve diğerleri için özel olarak tasarlanmıştır. Online Video İndiricisini edinmek için tek yapmanız gereken verilen kodu web sitesine kopyalayıp yapıştırmaktır. Bu şekilde, video indirme hizmetini sitenize rahatlıkla entegre edebilirsiniz. Kullanıcıların diledikleri videoları online ve ücretsiz indirmesine olanak verir böylece ziyaretçileriniz ve müşterileriniz bu hizmetten fayda sağlayabilirler. Kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak için uygulamayı sürekli olarak geliştiriyoruz. Bu video indiricinin daha iyi olmasını sağlamak için geliştirilmesiyle ilgili her türlü öneriyi mutlulukla karşılarız.

Apowersoft Video İndirici UPA Nasıl Kullanılır?

1. Bir buton seçin

2. Metni butona girin

3. Ön izleme yapın

4. Kodu kopyalayıp yapıştırın

Desteklenen Siteler

Apowersoft Video İndirici UPA, YouTube, VEOH, Liveleak, Vimeo, Dailymotion vb. siteler dahil olmak üzere 90'dan fazla video sitesini destekler.

Eğer bizi deneyip siteye yeni bir video eklemek isterseniz lütfen sitenizi bize buradan bildirin.

Apowersoft Video İndirici UPA Genel Bakış

Bu video indirici UPA ile, YouTube, Facebook, Google+, Dailymotion, Break, Metacafe, Bliptv, Vimeo vb. 10.000'den fazla siteden ücretsiz olarak dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Dahası, Google Chrome, Firefox, Edge, IE, Opera vb. tüm tarayıcılarla tam olarak uyumludur. Ayrıca tüm video formatlarını indirmenize olanak verir böylece indirme işleminden sonra videoları doğru formata dönüştürmek zorunda kalmazsınız.

İndirme işlemi oldukça basittir. Video URL'sini verilen konuma yapıştırdıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz formatı seçip İndir butonuna tıklayarak videoyu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. İndirme işleminden sonra video dosyasını tek tıkla bulabilirsiniz. Ardından bilgisayarınızda izlemenin ya da diğer cihazlara aktarmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Apowersoft Video İndirici UPA'nın Uygun Şekilde Kullanımı

Kişisel kullanıcılar, lütfen UPA'nın lisans anlaşmasının kullandığınız tarihten itibaren geçerli olacağını unutmayın. Bu UPA'yı sadece ticari olmayan amaçlarla kullanmayı şartsız kabul etmelisiniz. Bizden izin alınmadan yapılacak reklam, dağıtım, geliştirme veya program birleştirmeye yönelik her türlü davranış yasaktır.

UPA'mızı şirket aralığı veya reklamsız ürün yelpazesinde kullanmak isteyen iş kullanıcıları lütfen bu online formu kullanarak bizimle iş lisans görüşmesini yapın. Eğer bu anlaşmaya bir şirket adına giriyorsanız, kurumu bu sözleşmeye tabi edecek yetkiniz olduğunu temsil eder ve her türlü ihtilafta sorumluluk alırsınız.